Yaprak Falı

Yaprak Falı

Yaprak Falı

Yaprak Falı Nedir?

İnsanların geçmişten bugüne kadar olan gelecek merakı, onları fal baktırmaya yönlendirmiştir. Yıllar içinde ortaya pek çok farklı fal çeşidi çıkmıştır. Bu fal çeşitlerinin zaman geçtikçe malzemeleri ve bakılış yöntemleri değişim göstermiştir. Bunlardan bir tanesi de Yaprak falı olarak karşımıza çıkar. Yaprak falı oldukça sevilen fal çeşitlerinden biridir. Yıllar önce ortaya çıkan bu fal çeşidi aslında çok bilinmez. Lakin bilen kesim tarafından oldukça sevilir ve baktırılır. Bunun nedeni de çok net bir sonuç vermesidir. Bunun dışında çok bilinmediği gibi nasıl bakıldığı herkes tarafından bilinmez. Her falcının bakabileceği ve bildiği bir fal çeşidi değildir. Bakımı epey zordur. 

Çok net sonuçlar vermesi insanları, Yaprak falı nı epey çekici kılmıştır. Geçmişten ve gelecekten bilgi verir. Geçmiş hakkında yorumlar yaptığı gibi gelecekten de pek çok haberi getirir. Aşk, sağlık, iş konularında istediğiniz tüm soruların cevabını sizlere sunar. Aklınıza gelen soruların cevabını özgürce bu fal çeşidi üzerinden artık öğrenebilirsiniz. Peki, bu Yaprak falı nasıl bakılır ve nelere ihtiyaç vardır? Hadi gelin tüm bu soruların cevabını hep birlikte öğrenelim.

yaprak falı

Yaprak Falı Nasıl Bakılır?

Her fal çeşidinde olduğu gibi Yaprak falı için de bakımından önce yapılması gerekenler vardır. Pek çok farklı yaprak çeşidi bulunuyor. Bu yapraklardan hangisi diye soracak olursanız incir yaprağı cevabına ulaşırsınız. Evet, Yaprak falı için kesinlikle incir yaprağı kullanılması gerekiyor. Kesinlikle başka bir yaprak denemeyin. Çünkü yanlış sonuç verecektir ve boşa uğraşmış olacaksınız. İncir yaprağı bulmanız en önemli kısımlardan biridir. Yapraktan sonra gelen bir diğer malzeme ise iğnedir. Elinize bir iğne almanız gerekiyor. İncir yaprağını ve iğneyi elinize aldığınızda artık fala rahatça başlayabilirsiniz. İlk olarak niyet tutmanız gerekiyor. Aklınızdan istediğiniz bir konu hakkında düşünceleri geçirin. Sadece bu düşünceye, niyete odaklanın. Sakın başka düşüncelere dalmayın. Yalnız niyetinize odaklanmanız gerekiyor. 

Niyet ettikten sonra elinize aldığınız iğne ile yaprağın üzerine isminizi yazın. Bu küçük ya da büyük boyutlarda olabilir. Fark etmeyecektir. Lakin asla yaprağa zarar vermeyin. Yırtılmamasına ve kopmamasına dikkat edin. Yırtılırsa fal tamamen geçersiz olacaktır. Olabildiğince nazik davranmalısınız. İsminizi yazdığınız yerin altına dileğinizi de kısaca yazmanız gerekiyor. Nazikçe ve ufak dokunuşlarla iğne ile dileğinizi yaprağa yazın. Bu işlemler tamamlandıktan sonra ise yaprağı havadan yavaşça bırakmanız gerekiyor. Bırakmadan önce okunması gereken bir takım dualar bulunur. Tam kalbinize hiza olan yerden yaprağı bırakmalısınız. Yalnız bırakmadan hemen önce duaları mutlaka okuyun. Yere bırakılan yaprak, savruluyor ve rüzgardan etkileniyorsa dileğiniz gerçekleşmeyecektir. Eğer savrulmadan ve sabit bir şekilde direkt yere düşüyorsa dileğinizin yakın zamanda gerçekleşeceği anlaşılır. Yaprak falı sayesinde sorularınızın cevaplarını bulabilir ve buna göre hareket edebilirsiniz. İster geçmişten isterseniz de gelecekten sorular sorarak cevaplarını öğrenebilirsiniz.

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız Turuncu Fal’a ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram