Tarot Falı Çeşitleri

Tarot Falı Çeşitleri

Tarot Falı Çeşitleri

Tarot falı günümüzde en popüler olan fal çeşitleri arasında yer almaktadır. Ancak tarot falı evrensel klasik tarot falı dışında farklı çeşitlere de sahiptir. Gelin hep birlikte bunlar nelermiş inceleyelim.

Tarot Falı Çeşitleri Nelerdir?

Tarot falı çeşitleri hakkında detaylı bilgi edinmek için yazımıza göz atabilirsiniz.

Katina Tarotu

Katina tarotu, genelde aşk hayatına yönelik bilgiler vermektedir. Toplamda 65 adet karttan oluşan bir desteye sahiptir. Oldukça popüler bir tarot falı çeşidi olan katina tarotu ile aşk hayatınıza dair pek çok soruyu cevaplandırabilme imkanına sahip olacaksınız. Bu tarot çeşididnde 65 adet kartın her biri farklı anlamlar ve farklı semboller içermektedir. Bu sembollerin her biri de aşk hayatına yönelik detaylı bilgiler içermektedir. 

Laro Tarotu

Laro tarotu, klasik tarot falı gibi 78 adet karttan oluşmaktadır. Lakin anlamları ve yorumları ile klasik tarot falından ayrılmaktadır. Daha soyut yaklaşımlarda bulunmaktadır. Tinsel konulara yönelik olduğu söylenebilmektedir. Özellikle sezgisel güç burada büyük önem taşımaktadır. Kartlarında ise eski Mısır’a ait figürlerden yararlanılmıştır. Özel tasarımlara ve derin anlamlara sahiptir. Ruhsal gelişime yardımcı olduğu söylenmektedir. Ayrıca kişinin bakış açısını da geliştirmektedir.

Melek Tarotu

Melek tarotu, 44 adet karttan oluşmaktadır. Genelde aşk hayatına yönelik bakımlara sahiptir ancak bunun yanında farklı konular hakkında olan sorulara da cevap vermektedir. Özellikle evet hayır açılımı ile ön plana çıkmaktadır. Bu açılımda danışan sorusunu sormakta ve bu soruya evet ya da hayır cevabı almaktadır. Ayrıca 3 kart açılımına da sahiptir. Burada ise kartlar geçmişi, geleceği ve şu anı temsil etmektedir.

Zen Tarotu

Zen Tarotu, Osho’dan esinlenerek oluşturulmuştur. Kartların her birinde Osho’nun sözlerinden yola çıkılmıştır. Daha çok ana odaklanan ve kişinin kendisini anlamasını sağlayan bir tarot çeşididir. Toplamda 22 adet karttan oluşmaktadır. Bu kartların her biri roma rakamı ile numaralandırılmıştır. Üstelik oldukça etkileyici görsellere sahiptir. Olumsuzlukları geride bırakmayı ve anın olumlu enerjisine odaklanmayı sağlamaktadır.

İndigo Tarotu

Kahin tarotu olarakta bilinmekte olan İndigo tarot, yönetici bir tarot çeşitidir.  Yorumlayan kişinin İndigo güçlerinin kuvvetli olması gerekmektedir. Danışanı negatif enerjiden koruduğuna inanılan indigo falında Aura ışığı çok güçlüdür. Karma olarak dört farklı desteden kelt açılımı yapılarak bakılır. Yorumcu bu destede görünmeyi görür, hissedilmeyeni hisseder.

Tarot Falı Çeşitleri | Turuncu Fal Cafe-tarot falı, tarot fal çeşitleri, tarot falı çeşitleri, online tarot falı, laro tarot, katina tarot, indigo tarot, melek tarot, zen tarot, tarot falları, aşk tarot, turuncu fal, fal santrali, fal çeşitleri,
Tarot Falı Çeşitleri | Turuncu Fal Cafe

Online Fal Baktırmak

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız Turuncu Fal’a ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram