Tao Tarotu Nedir?
0 (0)

Tao Tarotu Nedir | Turuncu Fal Cafeturuncu fal fal santrali fal cafe ankara fal cafe online fal cafe fal çeşitleri tarot çeşitleri tao tarot tao tarot nedir ankara tarot falı ankara tarot tarot bak tarot baktır ilginç fallar nbsp

Tao Tarotu Nedir ve Nasıl Bakılır?

Tao tarotu nedir ve nasıl bakılır? Taoizm’de başarıya ulaşmanın yolu bilgelik ve uyumun elde edilmesinden geçmektedir. Geçmişten günümüze kadar gelen meydan okumalarda ve önemli egemen kararlarda öncülük etmekte ve rehber olmaktadır. Tao’nun ilkeleri ve özü, Taocu ustaların öğretilerini, doğanın unsurlarının gücünü, zodyak hayvanlarının ifşaatlarını ve bunlar arasındaki dinamik etkileşimleri birleştiren tek bir vizyoner sistem içinde sunulmaktadır. Bahsedilen Taocu bilgeliğe iç görü kazanmak, strateji tasarlamak, farklı bakış açısı sağlamak amacıyla erişilebilmektedir.

Danışan engellerle karşılaştığında ona yol göstermek amacıyla Tao tarotu bakılmaktadır. Verdiği ilhamlarla güçlendirici bir etki yaratmaktadır.

Tao Tarotu Nedir?

Tao tarotu nedir? Tao’nun bilgeliği, detaylı kehanetler ile beraber canlı görüntüler sunmakta ve sembollerle net talimatlar vermektedir. Rehberlik eden yönü sayesinde öğretici ve yol gösterici bir tarot çeşididir. Oldukça az bilinen bu tarot çeşidine doğru kişiler tarafından bakılmalıdır. Ancak gerçek falcılar tarafından gerçek ve doğru kehanetler verebilmektedir. Böylelikle danışanın yanlış yola girmesini engellemekte ve onu iyiliğe yönlendirmektedir. Bunun yanında Christina Bjergo, tarotun gizli Taocu pratiği olan Qigong’un ve sağlığa, mutluluğa ve ruhsal gerçeğe giden yolun koruyucusu olduğunu ortaya koymaktadır. Toplamda 64 adet karttan oluşan bir desteye sahiptir ve bu desteler ile öğretici bir nitelik taşımaktadır.

Tao Tarotu Nasıl Bakılır?

Tao tarotu nasıl bakılır? Tao tarotu kartları büyük arkana kartlarının içine dokunan, vücut odaklı Qigong uygulaması yoluyla içsel gelişim için az bilinen bilgelik öğretilerinden oluşmaktadır. Spiral Qigong, tüm ruhsal inançlardan insanlar için canlılığı ve uyumlu yaşamı geliştirmek için öğrenmesi kolay ve güçlendirici bir meditatif egzersizdir. Şüphelenmeyen yazar için, Qigong uygulaması kutsal rüyayı ve kundalini/simya dönüşümünü harekete geçirdi. 

Tarot rüyası görüntüleri, onu psikolojik büyüme ve inisiyasyon aşamalarından geçirirken ortaya çıktı. Tarot sonunda rüya görmeyi dualiteyi aşmak için güçlü bir araç ve kişisel ve küresel yeniden doğuş için bir uygulama olarak gösterdi. Tarot Tao’su, yazarın farklı ruhsal geleneklerdeki efsanevi yolculuğunu paylaşır; Aynı zamanda, başkalarına rüya sembollerini birlik bilincine nasıl keşfedeceklerini ve ilahi olanla sezgisel bağlantıyı nasıl geliştireceklerini öğretmek için pratik bir rehber oluşturmaktadır. Tao tarotu kuvvetli enerji ve güçlü sezgiler ile daha iyi bakılabilmektedir. Böylelikle kişinin kafa karışıklığını gidermekte ve ona daha iyi bir yol sunmaktadır.

Online Tao Tarotu

Online Tao tarotu sayesinde herhangi bir yere gitmenize gerek kalmadan tarot falı baktırma imkanına sahip olacaksınız. Artık gerçek falcılar a online fal sayesinde ulaşarak sorularınıza daha hızlı cevap alabileceksiniz. Tamamen gerçek falcılar aracılığıyla falınıza baktırarak oturduğunuz yerden aklınızdaki karmaşayı sonlandırabilirsiniz. İster ofiste ister evde fark etmez. Gece veya gündüz istediğiniz yerden randevunuzu alabilir ve istediğiniz fal çeşidine online fal bakımı ile baktırabilirsiniz. Ayrıca online Tao tarotu ile birlikte artık kararsız kaldığınız konulara bilge çözümler bulabilir ve doğru yola ulaşabilirsiniz.

Oyla
[Toplam: 0 Puan: 0]

İçerik Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Add your own review

Rating

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram