Sigara Falı

Sigara Falı

Sigara Falı Nedir?

Aslında oldukça yaygın bir fal çeşididir ama sigara falı bakmak epey zordur. Kolay kolay bakılamayan bir fal çeşididir. 2 farklı türü bulunmaktadır. Biri sigara dumanı falı diğeri ise sigara izmarit falı olarak bilinir. Sigara dumanı falında dumandan çıkan şekillere bakılırken izmaritte izmaritin çıkardığı şekillere bakılır. İki türü de epey etkilidir. Ancak tamamen odaklanmak gerekir. Zor bir fal olduğu için bakılması ve sonuç çıkarması yorucu olacaktır. Yalnız işinde uzman olan bir kişi kolayca bu fala bakacaktır. Bu nedenle gerçek falcı tercih edilmelidir. 

Normalde sigara içen bir kişinin baktırması daha iyi olacaktır. Günlük içim esnasında bakılabilir. Kendiniz de bakmak isteyebilirsiniz ancak şekilleri yorumlamak çok zor olduğu için doğru sonuçlar çıkaramazsınız. Bundan dolayı gerçek falcı tarafından sigara duman falı ya da sigara izmarit falı bakılması daha doğru olacaktır. Hem bu sayede geleceğe yönelik gerçekçi sonuçlara sahip olursunuz. Sigara falı, evlilik ve aşk konularında geleceğe dair bazı fikirleri sizlere sunacaktır.

Sigara Dumanı Falı Nasıl Bakılır?

İlk yapılması gereken niyet etmektir. Niyet ettikten sonra bir sigara yakılması gerekir. Sigarayı ortalarına kadar içtikten sonra bir duman daha alıp yavaşça bırakın. Havaya oldukça yavaş bir şekilde dumanı bırakmanız önemli bir detay. Ancak ortamda loş bir ışık olmalı ve kesinlikle rüzgar olmamalıdır. Buna özellikle önem vermeniz gerekiyor. Rüzgarlı ortamda sigara falı bakmak imkansız olacaktır. Dumanı havaya doğru bıraktığınız esnada dumanı inceleyin. İçerisinde bazı harfler yer alacaktır. Burada bulunan harfleri çıkarmaya çalışın. Oldukça dikkatli bakmanız gerekiyor. Bulacağınız harf eğer evli değilseniz evleneceğiniz insanın baş harfini verecektir. Evliyseniz de yakında yaşayacağınız önemli bir olaydan haber getirmek için görünmüştür. Bu falı sadece normalde de sigara içen kişilerin yapması daha doğru olacaktır. Duman üzerinden harf bulmaya çalışmak dışında başka yorumlarda çıkarılabilir. Sigara içimi esnasında çıkan dumanlar size harf dışında başka mesajlarda vermektedir. Çıkan şekillere oldukça dikkatli bakılması gerekir. 

Sigara İzmarit Falı Nasıl Bakılır?

Öncelikle bir sigaranın yakılması gerekir. Yapılacak ilk işlem budur. Daha sonra ise sigara içildikten sonra izmarit kısmına yaklaştığında söndürmelisiniz. Sonuna kadar içmek doğru olmaz. İzmarite ortalama bir parmak kala söndürülmesi gerekir. Sigarayı içip söndürdükten sonra izmariti elinize alın. Ardından bu izmariti elinizde yuvarlamaya başlayın. Zaten bu esnada kalan tütünler dökülecektir. Dökülen tütünlere dikkat edin. Bu tütünler size bir harf çıkaracak. Ancak bu direkt çıkmayabilir. Şekle en yakın harfin bulunması gerekir. İşte bu bulduğunuz harf evleneceğiniz kişinin baş harfini verecektir. Tüm bu işlemler aslında kolay gibi gözükür ancak harf çıkarmak ve yorumlamak bir miktar zor olacaktır. Bunun dışında izmarit incelendiğinde geleceğe dair bazı yorumlar çıkarılabilmektedir.

Online Fal Baktırmak İçin

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız Turuncu Fal’a ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, kader falı, melek falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram