Şaman Tarotu

Şaman Tarotu

Şaman Tarotu Nedir ve Nasıl Bakılır?

Şaman Tarotu Nedir?

Orta Asya’da yaşayan ve eski Türk kültürünce önemli bir yere sahip olan şamanların ruhlar ile bağlantı kurduğuna inanılıyordu. Eski dönemlerde her hastalığa çare buluyorlar ve kişilerin daha iyi hissetmesini sağlıyorlardı. Eğer topluluk bir kurban kesilmesine karar verirse bu kurbanın gök tanrısına ulaştırılmasını da sağlıyordu. Toplumda bulunan kötü ruhların ve olumsuz hislerin uzaklaştırılmasına neden oluyorlar ve dinsel tören düzenlendiğinde başrolde yer alıyorlardır. İşte şamanların bu yüksek enerjisinden dolayı günümüzde de Şaman tarotu ortaya çıkmış ve popüler hale gelmiştir.

Ayrıca o dönemde şamanlar fallar ile de ilgilenen kişilerdi. O zaman yaşanacak savaşlar, hastalıklar hakkında önceden haber veriyorlardı. Üstelik günümüze kadar gelen çoğu mistik şey de şamanlardan gelmiştir. Etkileri günümüzde yoğun bir şekilde hissedilmeye devam etmektedir.

Şaman Tarotu Nasıl Bakılır?

Tarot falı çeşitlerinden biri olarak günümüze ulaşan şaman tarotu, mistik ve derin anlamları barındırır. Yüksek bir enerji ve yoğun bir hissiyata sahiptir. Aslında günümüzde çok popüler olduğu söylenemez ancak yine de bilen kişiler tarafından yoğun bir ilgiye maruz kalmaktadır. Gelecek hakkında da önemli bilgileri, fal baktıran kişiye rahatlıkla sunacaktır. Öğrenilmesi ve bakımı oldukça zordur. Kartların istediği yoğun enerji, her falcı da kolay bulunmayacaktır. 

Tıpkı evrensel tarot falında olduğu gibi bir desteye sahiptir ve bu destenin içinden kartlar seçilir. Fal baktıran kişi niyetlerine odaklanarak kartlar içerisinden kendine yakın hissettiklerini seçer. Seçilen kartlar ise falcı tarafından en doğru şekilde yorumlanmalıdır. Yorumlama kısmı çok önemlidir çünkü şaman tarotu kartlarının yorumlaması fazlasıyla zordur. Üstelik bir kartın binlerce anlamı vardır. Bu anlamlar kişinin niyetine uygun olarak yorumlanır. Doğru bir kişi bakmadığı sürece yanlış bakılmaya fazlasıyla müsaittir. Ayrıca seçilen tüm kartlarda birbirini etkilemektedir. Yani hangi kartın yanına hangisi gelirse anlamında değişiklik yaratabilir. İnce detayları ile bilinen şaman tarotu, doğru bakıldığı sürece kesin ve net sonuçları doğurur. Baktıran kişiyi de fazlasıyla memnun bırakacaktır.

Online Şaman Tarotu 

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız Turuncu Fal’a ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram