Nohut Falı

Nohut Falı

Nohut Falı

Nohut Falı Nedir?

Geçmişi çok eskiye dayanan nohut falı, Anadolu kültüründe oldukça yaygındır. Eski dönemde Anadolu’da yaşayan insanlar bu yöntemi kullanarak gelecek hakkında bilgi sahibi olmaya çalışmıştır. Özellikle aşk ve evlilik konuları için kullanılan bir yöntemdir. İsminden de anlaşıldığı gibi bu fal belirli bir sayıda nohut ile bakılan bir fal türüdür. Günümüzde de hala sıkça kullanılmaktadır. Pek çok falcı tarafından bilinen ve bakılan bir türdür. Gerçek falcı tarafından nohut falı bakıldığında ise çok gerçekçi sonuçlar elde edilmektedir. Yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı konular vardır. 

Evlilik hayatında sorun yaşayanlar, ne zaman evleneceğini merak edenler nohut falı baktırmaktadır. Bununla birlikte iş hayatı hakkında da bilgi vermektedir. Sadece evlilik hayatında değil genel aşk hayatı hakkında da pek çok bilgi vermektedir. Geleceğe yönelik bilgiler veren bir faldır. Ayrıca özellikle bekar kadınlar arasında yaygın bir kullanıma sahiptir.

Nohut Falı Nasıl Bakılır?

Nohut falı için temel malzeme nohuttur ancak bunun belirli bir sayısı vardır. 41 adet nohut seçilmelidir. Fazla veya eksik nohut kullanılmaması gerekir. Tam 41 adet nohut olmalıdır. Dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biridir. Bir masanın üzerine bu nohutlar, iki el ile karıştırılarak koyulur. İyice karıştırılması gerekmektedir. Ardından belirli birkaç dua okunmalıdır. Dua okuma ve karıştırma işlemleri bittikten sonra ise niyet tutulmalıdır. Niyet tutulması en önemli kısımlardan biridir. Tamamen nohut falı üzerine odaklanılması gerekir. Tam bu odaklanma esnasında zihin arındırılmalıdır. Sadece tutulan niyet akıldan geçirilmelidir.

Karıştırma, dua ve niyet işlemlerinden sonra gelişi güzel bırakılan nohutlara bakılır. Dağılım şekline göre bazı yorumlar yapılır. Yorumları ancak bu faldan anlayan bir gerçek falcı yapabilir. Daha sonrasında ise 41 adet nohut üç bölüme ayırılır. Bu esnada da bir niyet tutulur ve dağılıma göre yeniden bir yorumlama gerçekleştirilir. Nohut falı için dikkatli yorumlar yapılması gerekir. Nohutların sizlere söylediği haberleri anlamlandırmak biraz zorlayıcı olacaktır. Anlamayan birinin yapması epey zor ve yanlış sonuçlara götürebilir. Ancak anlayan biri size evliliğin ne zaman olacağını ve aşk hayatınızın nasıl gideceğini söyleyecektir. 

Eğer Siz de Fal Baktırmak İstiyorsanız Turuncu Fal’a ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Su falı dışında tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, aşk falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram