Mum Falı Nedir?

Mum Falı Nedir?

Mum Falı Nedir?

Yıllardır insanlar, geleceği yorumlamak için çaba harcamışlardır. Bu amaçla birçok farklı yola başvurmuşlar ve çok farklı deneyimler yaşamışlar. Bu uğraşların sonucunda fal kavramı ortaya çıkmıştır. Fal, gittikçe farklı farklı şekillere bürünmüştür. Toplumdan topluma değişen fallar ve malzemeler bulunur. İşte o zamanlardan bugünlere gelen fal, şuan pek çok çeşidi ile popüler bir kavram olmuştur. Herkesin merak ettiği şeyler elbet vardır. İşte bu merakı gidermek için ve gelecekten haber almak için günümüzde de fal yöntemine başvurulur. Ancak dikkat edilmesi gereken bir konu vardır. Falan bakan kişi mutlaka gerçek falcı olmalıdır.

Yıllardır devam eden fal yöntemlerinden biri de mum falıdır. Aslında çok yaygın bir fal türü değildir. Genelde de kişilerin aşk hayatları ile ilgili bilgiler verir. Aşk hayatınızın nasıl olacağı, kimle karşılaşacağınız ve ne zaman bir birlikteliğe adım atacağınızı söyler. Özellikle gerçek bir falcı tarafından bakılırsa daha net sonuçların ortaya çıkması kaçınılmaz olacaktır.

Mum Falına Nasıl Bakılır?

Bir mum yakılır ve bu mumdan çıkan ateş yorumlanır. Ancak bu durum yüzeysel bir şekilde gerçekleşmez. Fala bakan kişi bu ateşe fazlasıyla odaklanır. Ateş dışında alt tarafta eriyen mumun hareketleri de izlenir ve bu da yorumlanır. Eğer iki kişi arasında bulunan bir ilişki yorumlanacak ise iki adet mum yakılır. Yan yana koyulan ve yanmaya devam eden bu mumların birbirlerine karşı olan hareketleri izlenir. Bu hareketler sonucunda ilişki yorumlanacaktır. 

Mum Falı Nasıl Yorumlanır ve Hareketler Ne Anlama Gelir?

Yakılan mum eğer kıvılcım saçarsa bu oldukça iyidir. Çünkü iyi bir haber alınacağına işaret eder. Mumun hareketleri izlenmeye devam edildiğinde bu haberin kimden alınacağı da öğrenilecektir. Mum eridikçe aşağıya damlayan kısımlara bakılır. Böylece kişinin kim olacağı anlaşılır. Eğer damlayan kısımlar sağda toplanırsa haber bir erkekten alınacaktır. Tam tersi olarak solda toplanırsa da bir kadından haber alınacağı anlamı çıkarılır. Bununla birlikte isminin baş harfi de bu eriyen kısımdan anlaşılır.

Bunun dışında aklınıza takılan bir soru varsa bunun cevabını mum falı aracılığı ile alabilirsiniz. Öncelikle soruyu düşünerek mumu yakmanız gerekir. Eriyen kısma odaklanmanız gerekir. Mumun eriyen kısmı sağ tarafta birikirse cevap olumludur. Ancak sol tarafta birikirse cevap olumsuzdur. 

Yanan alevde eğer bir mavilik bulunuyorsa bu oda da ruh olduğu anlamına gelir. Ayrıca mumda is oluştuysa birinin size aşık olması yakındır. Bir yöntemi daha bulunur. Bu yöntemse sizi seven insanları öğreneceksiniz. İlk olarak mumu yakmanız gerekir. Ardından aleve odaklanarak istediğiniz isimleri sayın. İsimleri sayarken sizi gerçekten seven insanların isimlerinde alev parlayacaktır.

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız Turuncu Fal ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

 

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram