Küre Falı Nedir ve Nasıl Bakılır?

Küre Falı Nedir ve Nasıl Bakılır?

Küre Falı Nedir ve Nasıl Bakılır?

Küre Falı Nedir?

Tarihi çok eskiye dayanan kristal küre falı için eşyaların üzerinde bulunan kristal parçalara bakılarak tahmin yürütülürdü. Yaklaşık 30 asırlık bir tarihe sahiptir. Neredeyse tüm medeniyetlerin kullandığı bir fal yöntemiydi. İlk başladığı zamanlarda eşyalar üzerinden bakılan bu fal zamanla küre üzerinden bakılmaya başlanmıştır. Dünya üzerinde oldukça yaygın kullanılan bir fal çeşididir. Bu fal üzerinden gelecek tahminlerinde bulunulur. Gelecek hakkında epey bilgi verir. Ancak küre falı için gerçek falcı gereklidir. Yoksa çıkan sonuçlar yanlış olacaktır. En iyi sonucu alabilmek için mutlaka enerjisi yüksek biri lazımdır. Geleceğiniz hakkındaki tüm detayları küre falı aracılığıyla kolayca öğrenebilir ve buna uygun bir yol çizebilirsiniz.

Küre Falı Nasıl Bakılır?

Öncelikle küre falı bakabilmek için büyük bir konsantrasyon gerekiyor. Falcı en iyi şekilde kendini küreye odaklamalıdır. Enerjisinin ve gücünün fazla olması gereklidir. Bununla birlikte fala bakılacak saat ve tarihte oldukça önemlidir. Belirli bir saatte yapılmalıdır. Gün batımı ya da gün doğumu gibi bir vakit bu fal için uygundur. Uygun vakit ayarlandıktan sonra düz bir masaya ihtiyaç duyulur. Bu masanın üzerine bir örtü serilmelidir. Serilecek örtünün koyu renkli olması daha iyi bir tercih olacaktır. Ardından küre aracılığı ile fala bakılmaya başlanır. Eline küreyi alan falcı bu esnada odaklanmayı sağlar. Fal baktıran kişi de zihnini tamamen boşaltmalıdır. En gerekli şartlardan biri tamamen küreye odaklanmaktır. Bununla birlikte artık yorumlan yapılmaya başlanır. Falcının enerjisi küre ile birleştiğinde harika sonuçlar ortaya çıkacaktır. Ayrıca aklınıza takılan soruları bu esnada sorarak evet ya da hayır cevaplarını da alabilirsiniz.

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız Turuncu Fal’a ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram