Katina Falı

ask-melek-tarot-kahve-yildizname-katina-peri-su-fali-online-canli-gercek-sesli-fal-fal çeşitleri-mum falı-mum falı nedir-mum fali- ilginç fallar-aşk falı-aşk falı nedir | Fal Cafe Cafeler, Ankara Fal Cafe Cafeler, Kızılay Fal Cafe Cafeler , İstanbul Fal Cafe Cafeler , Fal Cafe Cafeler , Ankara Falcı Cafe Cafeler , Kızılay Falcı Cafe Cafeler , İstanbul Falcı Cafe Cafeler , Falcı Cafe Cafeler , Ankara Falcılar Cafe Cafeler , Kızılay Falcılar , İstanbul Falcılar Cafe Cafeler , Falcılar , Ankara Fal Cafe , Kızılay Fal Cafe , İstanbul Fal Cafe , Fal Cafe , Ankara Fal Cafeler , Kızılay Fal Cafeler , İstanbul Fal Cafeler , Fal Cafeler , Ankara Medyum cafe , Kızılay Medyum cafe , İstanbul Medyum cafe , Medyum cafe , Ankara Medyumlar cafesi , Kızılay Medyumlar , İstanbul Medyumlar , Medyumlar , Ankara Meşhur Fal , Kızılay Meşhur Fal , İstanbul Meşhur Fal , Meşhur Fal , Ankara Meşhur Falcı , Kızılay Meşhur Falcı , İstanbul Meşhur Falcı , Meşhur Falcı , Ankara Meşhur Falcılar , Kızılay Meşhur Falcılar , İstanbul Meşhur Falcılar , Meşhur Falcılar , Ankara Online Fal Cafe Cafeler , Kızılay Online Fal Cafe Cafeler , İstanbul Online Fal Cafe Cafeler , Online Fal Cafe Cafeler , Ankara Online Falcılar Cafe Cafeler , Kızılay Online Falcılar Cafe Cafeler , İstanbul Online Falcılar Cafe Cafeler , Online Falcılar Cafe Cafeler , Ankara Online Fal Cafe , Kızılay Online Fal Cafe , İstanbul Online Fal Cafe , Online Fal Cafe , Ankara Fal Uygulaması , Kızılay Fal Uygulaması , İstanbul Fal Uygulaması , Fal Uygulaması , Ankara Fal Uygulamaları , Kızılay Fal Uygulamaları , İstanbul Fal Uygulamaları , Fal Uygulamaları ,

Katina Falı Nedir Nasıl Bakılır?

Öbür fal çeşitlerinden farklı olarak genel konular üzerine değil de aşk üzerine pek çok şey söyler. Aşk ve ilişki hayatına dair tüm detayları, fal baktıran kişiye sunar. Tamamen aşk hayatına odaklanan bir fal çeşididir. 

Katina Falı Tarihçesi

Katina falı, tarihine bakıldığında Antik Roma döneminde ortaya çıktığı görülür. O dönemlerde İzmir çevresinde yaşayan ve adı Katina olan bir falcı tarafından bakılmaya başlanmıştır. İsmini de bu falcıdan almıştır. Varlıklı ve dul bir kadın olan Katina’nın kocası kaybolmuştur ve bir süre sonra ölü olarak kabul edilmiştir. Bunun üzerine çevrede pek çok dedikodu ortaya çıkmıştır. Bunlardan biri Katina’nın koçasınızı öldürdüğü üzerinedir. Ancak Katina asla böyle bir yapmadığını sonuna kadar savunmuştur.

Katina kartlarının gizemlerinden biride kartların üzerinde yer alan resimleri, Katina’nın kendisinin yapmış olmasıdır. Hatta kocası kaybolduğu günden itibaren resim yapmaya başlamıştır. Bu resimlerde kartlarla ölümsüz hala gelmiştir. Üstelik bu resimlerde kocasının kaybolmasına dair sırların yattığı da söylenir. Dedikoduların başlaması üzerine Katina, cadılık ile suçlanmıştır. Etrafındaki insanlar onu cadı olarak anmaya başlamıştır. Dönemin koşullarının katı olması nedeniyle cadı olarak anılan Katina, yakılarak öldürülür. Ardından Katina tarafından yapılan tablolar da aniden ortadan kaybolur. Nereye götürüldüğü de bilinmemektedir. 

Zaman geçtikten sonra bu tablolar, Katina falı kartlarına aktarılmıştır. Çünkü resimlerin bir yedeği bulunmuştur. Bu resimlerin neden yedeklendiği de tamamen bir gizem olarak kalmıştır. Belki de olacakları öngörüp yedeklendiği de söylenebilir. Ama bu olaylar yıllardır çözülememiş ve bir gizem olarak kalmıştır.

Katina Falı Nedir?

Hemen hemen her insan, aşk hayatına dair pek çok şeyi merak eder. İşte Katina falı, tüm bu meraklara son verecektir. Sevdiğiniz insan sizi seviyor mu? Size karşı ne hissediyor? Ne zaman evleneceksiniz? Onunla mı evleneceksiniz? Tüm bu sorular ve çok daha fazlasını cevabı Katina falı kartlarında gizlidir. Ayrıca bu al çeşidinde toplamda 65 adet kart bulunur. Gittikçe popülerleşmiş ve en çok tercih dilen fallar arasında yer almaya da başlamıştır.

Katina Falına Nasıl Bakılır?

Sadece aşk üzerine olan konuları içeren Katina falı, ister yüz yüze isterseniz de online fal olarak bakılabilir. Lakin hislerinizi aktarabileceğiniz gerçek bir falcı doğru şekilde bu fala bakabilir. Eğer aşk hayatınızla, evlilik hayatınızla ilgili aklınıza takılan sorular varsa siz de hemen Katina aşk falı baktırabilirsiniz.

Falın nasıl bakıldığına geldiğimizde ise ilk olarak yapılması gereken iyi bir falcı seçmektir. 65 adet karttan oluşan Katina falı destesine de ihtiyaç vardır. Yalnız bu fal çeşidi, İskambil kartları ile de bir bakıma sahiptir ancak Katina kartlarının olması daha iyi olacaktır. Kartlar karıştırılır ve seçimler yapılır. Bu kartlardan çıkan anlamlar, sorulara göre yorumlanır ve cevaplar alınır.

Açılım yöntemlerine bakıldığında ise üç farklı açılım yöntemine sahip olduğu görülür. Tek kart açılımı, Katina karar açılımı ve Katina aşk falı açılımlarına sahiptir. İlk olarak tek kart açılımına bakalım. Bu açılımda hayatınızda hala olan birinin ya da geçmişte var olan kişinin, size karşı olan duyguları hakkında bilgi verilir. Diğer bir açılım olan Katina karar açılımında ise 7 adet kart seçilir. Seçilen kartlar, aşk hayatınız doğrultusunda gerçek falcı tarafından yorumlanır. Son açılım olan Katina aşk falında ise 3 adet kart seçilir. Burada yorumlanan şeyler, aşk hayatınızda geçmişte olanlar ve gelecekte olanlardır. 

ask-melek-tarot-kahve-yildizname-katina-peri-su-fali-online-canli-gercek-sesli-fal-fal çeşitleri-mum falı-mum falı nedir-mum fali- ilginç fallar-aşk falı-aşk falı nedir | ask-melek-tarot-kahve-yildizname-katina-peri-su-fali-online-canli-gercek-sesli-fal-fal-cesitleri-mum-fali-mum-fali-nedir-mum-fali-ilginc-fallar-ask-fali-ask-fali-nedir-Katina Falı | Turuncu Fal Cafe
Katina Falı | Turuncu Fal Cafe

Katina Falı Açılımları Nelerdir?

Haç Açılımı: 

Aşk hayatınız ile ilgili gelecekten haberler verir. Fal baktıran kişinin iç dünyasına da yönelir.

İlişki Açılımı:

Seçilen 7 adet kart üzerinden yorumlar yapılır ve tamamen ilişkiniz ile ilgilidir. Ayrıca bu açılımda isteğe bağlı olarak arkadaşlık ilişkilerinizi de yorumlatabilirsiniz.

Karar Açılımı:

Özellikle kararsız kaldığınız, ikilemde olduğunuz konular hakkında yorumlar yapar. Öncelikli olarak aşk hayatına dair ikilemde kaldığınız konuların cevaplarını size verecektir.

3 Kart Açılımı:

Kartlardan biri geçmişi, diğeri şu anı, sonuncusu ise geleceği temsil eder. En eski açılım olduğu bilinir. Oldukça iyi sonuçlar veren bir açılımdır.

Online Katina Falı Baktırmak İçin

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız Turuncu Fal’a ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram