Kalem Falı

Kalem Falı

Kalem Falı Nedir?

Kalem falı oldukça eski dönemlere dayanır. Lakin pek bilinmeyen fal çeşitlerinden biridir. Pek çok fal çeşitlerinin bulunduğu yerlerde bile Kalem falı bahsedilmemiştir. Kalem falı pek bilinmese de aslında çok etkili fal çeşitleri arasında yer alır. Dileklere ve sorulara cevaplar verir. Bir dile tuttuğunuzda bunun gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini söyler. Bu fal çeşidi için 3 adet kalem gereklidir. Öncelikle gerekli olan malzeme kalemdir. Zaten isminden de anlaşılmaktadır. Çok nadir falcı, kalem falını bilmektedir. Herkes tarafından kolay kolay bilinmeyen bu fal, dileklerinize cevap verecektir. Böylelikle gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini öğreneceksiniz.

Kalem Falı Nasıl Bakılır?

Öncelikle ilk yapılması gereken 3 adet kalem almaktır. Kalemler, kurşun kalem olmalıdır. Ayrıca boyutlarının aynı olması gerekir. Yoksa falın gerçek bir sonuç vermesi imkansızdır. Bu 3 kalemi elinize alıp ardından gözlerinizi kapatıp dilek tutmanız gerekiyor. Ancak dileği içinizden geçirmeniz lazım. Sesli söylemeyin. Hala gözleriniz kapalıyken elinizdeki kalemleri düz bir masaya bırakmalısınız. Bırakılan kalemlerin durmasını beklemelisiniz. Kalemler bir noktadan sonra duracaktır ve bu esnada gözünüzü artık açabilirsiniz. Eğer kalemler birbirine paralel duruyor ise dileğinizin gerçekleşeceği anlamı çıkarılır. Ufak tefek farklılıklar olabilir ama genel anlamda paralel olması gerekir. Böylelikle dileğiniz gerçekleşecektir. Kalemler bu şekilde değilse başka bir deyişle paralel değilse işlem tekrarlanır. İkinci seferde olmadıysa üçüncü defa deneme yapılır. Eğer bu seferde paralel değilse o dilekten bir hayır gelmeyecektir. Sürekli denenmesi gerekir. Ayda bir defa yapılması uygundur. Mümkünse bu süre içerisinde kesinlikle yeniden Kalem falı denemeyin.

Tüm bunların dışında fal esnasında ortam çok aydınlık olmamalıdır. Loş bir ışık olmalıdır ve sessiz sakin bir ortam yaratılmalıdır. Böylelikle fal bakmak için uygun ortam oluşturulur. Zaten böyle bir ortamda Kalem falı daha doğru ve net sonuçları ortaya çıkaracaktır.

Online Kalem Falı Baktırabilirsiniz

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız Turuncu Fal’a ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram