İndigo Tarot

İndigo Tarot

İndigo Tarot

İndigo tarot, kahin tarotu olarak da bilinmektedir. Bu tarot çeşidi yönetici bir tarot türüdür. Özellikle imdigo tarotu yorumlayan falcının indigo kuvvetlerinin güçlü olması gerekmektedir. Bu tarot çeşidi ile birlikte danışan, negatif enerjilerden uzaklaştırılmaktadır. Çünkü aura ışığı oldukça kuvvetlidir. Kişinin tüm kötü enerjilerden uzaklaşmasına ve daha iyi hissetmesine yol açmaktadır. Karma olarak dört farklı desteden kelt açılımı yapılarak bakılmaktadır. Ayrıca bu destelere yorum yapan kişi görülmeyeni görmekte ve hissedilmeyeni hissetmektedir.

İndigo Tarot Nedir?

İndigo tarot, özellikle danışanların negatif enerjilerden arınmasını sağlamasıyla öne çıkmaktadır. Tarot falının çeşitlerinden biri olan bu tarot için güçlü bir indigo enerjinin oluşması gerekir. Ancak bu şekilde daha iyi cevaplar vermektedir. Aslında pek bilinmeyen bir tarot çeşididir. Lakin bilen kişilerin özellikle tercih ettiklerinden biridir. Çünkü danışanların üzerinden olumsuzlukların tamamını uzaklaştırır.

Aura ışığı sayesinde kötülükleri ve negatiflikleri uzaklaştırırken bir yandan da tüm sorulara detaylı cevaplar vermektedir. Evrensel tarot kartlarından farklı bir destesi bulunmaktadır. Kendine özgü destesi ile herhangi bir konuda olan soruya bile cevap verebilmektedir. Kişinin nasıl bir yol izleyeceğini ve yaşamında ortaya çıkabilecek negatiflikleri kendinden nasıl uzaklaştırabileceğini söylemektedir.

İndigo Tarot Nasıl Bakılır?

İndigo tarot karma olarak dört farklı desteden kelt açılımı yapılarak bakılmakta ve sorularınızın cevabını vermektedir. Diğer tarot çeşitlerinden farklı olarak negatif enerjileri uzaklaştırmaktadır ve açılımı da oldukça farklıdır. Açılım esnasında kişinin niyetine odaklanması ve kötü durumları düşünmemesi gerekmektedir.

Online İndigo Tarot 

Online indigo tarot ile görüntülü ya da sesli olarak fal baktırabilirsiniz. Görüntülü fal ve sesli fal seçeneklerinden birini seçerek sorularınızın cevaplanmasını sağlayabilirsiniz. Tamamen gerçek falcılar tarafından online tarot falı bakılmaktadır. Online fal sayesinde artık bir yere gitmenize, bir falcı aramanıza veya fal mekanı araştırmanıza gerek kalmayacak. Sadece telefon üzerinden randevu almanız yeterli olacak. Böylelikle gerçek falcılar randevu alabilecek ve gerçek tarot falı baktırabileceksiniz. İndigo tarot falı na da bu şekilde ulaşabilecek ve sorularınızı cevaplarken negatif enerjinizi de uzaklaştırabileceksiniz. Uzman falcılara ulaşmak için bizi tercih edebilir ve gerçek fal baktırabilirsiniz.

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram