Günlük Burç Yorumları 31 Aralık 2022

Günlük Burç Yorumları 31 Aralık 2022

Günlük Burç Yorumları 31 Aralık 2022, Günlük Burç Yorumunuzu Okudunuz mu? Akrep, İkizler, Yengeç, Balık, Koç, Başak Erkeği – Kadını günlük Burç Yorumları

31 Aralık 2022 Günlük Burç Yorumunuzu Okudunuz mu?

Günlük Burç Yorumları 31 Aralık 2022; Bugün yıldızlar tarafından aşk, sağlık, para gibi konularda size neler söyleniyor? Koç Burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu günlük astroloji yorumları.

KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 31 ARALIK

Bugün randevularınız varsa ertelemeyin. Yeni iş tekliflerine hazırlıklı olmalısınız. Grup toplantıları ve dostlar meclisindeki konuşmalar sizin için çok kıymetli şeylerin öncüsü olabilir. Bir yerlere başvurularınız varsa bugünkü şansınızı kullanmanızı öneririz. Tek tabanca takılmayı daha çok tercih ediyor olsanız da bugün sevdiklerinizle birlikte olmanız ruhen sizin için daha iyi olacaktır. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz hava durumunun sıkıntılarını göz önünde bulundurarak ve sıkı giyinerek dışarı çıkmalısınız. İlişkisi olan koç burçları için bugün güzel bir gün olacak.

BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 31 ARALIK

Bugün elinizden geleni ardınıza koymamanız lazım her şeyi en ince ayrıntısına kadar bir imbikten geçirmelisiniz. Aşırı yorucu bir gün olabilir ve kendinizi baygın gibi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde sıcak bir duş alarak kendinize gelmeyi deneyebilirsiniz. Çevrenizde herkes bir şeyleri başarmış da siz sap gibi ortada kalmış gibi hissedebilirsiniz. O halde durmayın siz de harekete geçin. At binenin kılıç kuşananın demişler. Yol haritanızı önünüze serin ve gideceğiniz hedefleri işaretleyin. Plansız, programsız yola çıkmayın. İlişkisi olan boğa burçlar için bugün sevdikleriyle keyifli vakitler geçirmelerini öneririz.

İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 31 ARALIK

Gün daha ışımadan hareket geçmek isteyebilirsiniz. Erken kalkan yol alır demişler. Uyuşukluğa hiç tahammül edemiyorsunuz. İçiniz kıpır kıpır ve bir an önce kolları sıvamak istiyorsunuz. Rotanızı oluşturmak ve gaza basmak için sizi hiçbir şey durduramaz. Yoluna taş döşemeye çalışan olacaktır elbette fakat keskin zekânızla onları da bertaraf edeceksiniz. Yeni fikirlere açık olmalısınız; kafanızın dikine giderseniz bir yere varamazsınız. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz bu aralar soğuk algınlığı yaşayabilirsiniz. İlişkisi olmayan ikizler burçları için yeni yıla sayılı zaman kala umut fısıltıları şimdiden duyuluyor. Biraz temiz hava almaya ihtiyacınız var.

YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 31 ARALIK

Bugün işler oldukça ciddi görünüyor ama stres yapmayın aklınızı kullanarak bunun da üstesinden geleceksiniz. Harekete geçmek için bir işaret beklemeyin. Bir zil sesi duymayacaksınız harekete geçmek için o zil sizin içinizde ve beyninizde. Temposu yüksek olan bugün sizin için enerjinizi tüketene kadar çalışmak anlamına gelebilir ama olsun varsın dert etmeyin her gecenin bir sabahı vardır. Yarına bomba gibi olacağınızdan şüpheniz olmasın. İlişkisi olan yengeç burçları bugün aşırı tempolu günün yarattığı stres nedeniyle hata yapmaya meyilli olabilirler dikkatli olmalarını, gereksiz tartışmalardan uzak durmalarını salık veririz.

ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 31 ARALIK

Oklarınızı duygusal konulara çevireceğiniz bir gün sizi bekliyor olabilir. Hem geçmişin sorunları hem de geleceğin sorunları kafanızın içinde zuhur edebilir. Oldukça dalgın bir gün geçirebilirsiniz ve bu dalgınlık çevreniz tarafından farkında. Dertlerinizi içinize atmak yerinde gerçek dostlarınızla paylaşmanız sizin için daha iyi olacaktır. Gerçek dostlarınızla kuracağınız hakiki meclislerde sorunlarınızı masaya yatırmaktan çekinmeyin. Derdini söylemeyen derman bulamazmış demişler. Siz kendi kendinizin doktoru olabilirsiniz ama bazen içinize attıklarınızın tabibi bulunmayabilir. İlişkisi olmayan aslan burçları için yeni yılın etkileri şimdiden hissedilmeye başladı. Sıkı durun yeni aşklar her an zilinizi çalabilir.

BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 31 ARALIK

Oldukça uzun zamandır uzak düştüğünüz arkadaşlarınızla yeniden bir araya gelebilir geçmişi yâd edebilirsiniz. Samimi dostlarınızla yeniden buluşmak sizi oldukça motive edecektir. İlişkisi olmayan başak burçları girecekleri yeni meclislerde yeni aşkların kapısını aralayabilir. Yepyeni bir hayata adım atmak için 2023 sizin yılınız olabilir. Bütün çakralarınızın açılacağı bir yıl olacak olan 2023, size şans, para ve saadet getirecektir. Bazı ailevi sorunlar gündeme gelse de bunları fazla dert etmemeye bakın ne yazık ki bu konularda bir yerlerden hep çıkıp geliyor.

TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 31 ARALIK

İlhamınızın oldukça yüksek olduğu bir gündesiniz. İlham perileri bugün adeta etrafınızda uçuşuyor bunu iyi değerlendirmek sizin elinizde. Çocuksu ruhunuz hiç büyümek istemiyor kendinizi adeta Peter Pan gibi hissediyorsunuz. Bir kuş gibi uçmak ve haşarılık yapmak için yerinizde duramıyorsunuz. Bugün enerjinizin tavan yaptığı düşünülürse bunu heba etmek yerine daha verimli kullanmak için planlar yapmalısınız günü boşu boşuna geçirmek yerine vakti nakde çevirmek de yine sizin elinizde. İlişkisi olan terazi burçları partneri ile beraber hoşça vakit geçirebilir. Sindirim sorunu çekmek istemiyorsanız hazır yiyeceklerden uzak durun.

AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 31 ARALIK

Bugün çevrenize entegre olma konusunda oldukça ustasınız. Her şey planladığınız gibi gidiyor ve bu keyfinizi yerine getiriyor. Ev işlerinizi de düzene koyduktan sonra güne zımba gibi başlayacak ve harekete geçmek için bir dakika bile durmayacaksınız. Yeteneklerinizin tümünü sergilemek isteyebilirsiniz. Çevrenizin övgülerine mazhar oluyorsunuz. Hareketli ortamlarda bulunmak ruhunuza şifa verecektir. Sağlıklı gıdalarla beslenmelisiniz sürekli hazır gıda tüketmek midenizi perişan edecektir dikkatli olun. İlişkisi olmayan akrep burçları bugün akşam saatlerinde sürprizlerle karşılaşabilir. Maddi konuları yeni yıla atmadan bugün hemen harekete geçmelisiniz. Hesap kitap işleri şakaya gelmez.

YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 31 ARALIK

Gezegeninizden gelecek olan iyi seslere kulak vermelisiniz. Sizin için evren güzel şeyleri muştulayacaktır. Karamsar düşüncelerden sıyrılmanız gereken bir gündesiniz. Kendinize değer verin ve ölünceye kadar kendinizle barışık olun. Bazen hiç kimse olmasa da kendi kendinize yetmeyi öğrenmelisiniz. İlişkisi olan yay burçları için bugün çalkantılı geçebilir. Sevdiğiniz kişi ile tartışmak yerine sorunları masaya yatırmak daha yeğdir. Çevrenizde sizi çekemeyen sıkıntılı tipler olabilir bunları kaleye almayın vız gelir tırıs geçer. Maddi konularda her şey rayına oturuyor gibi görünüyor bu şekilde devam etmelisiniz.

OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 31 ARALIK

Gereksiz harcamalardan uzak durmanız gereken bir gün. Bugün oldukça müsrif hareket ediyor gibisiniz. Bugünün yarını da var diye düşünerek hareket etmezseniz sıkıntılar kapınızı çalabilir. Korktuğunuzun başınıza gemlenesi için tedbiri elden bırakmamalısınız. İlişkisi olan oğlak burçları bugün sevdikleri ile polemiklere girebilir. Bu gereksiz polemikler her iki tarafında canını oldukça sıkabilir ve daha büyük sıkıntılara sebebiyet verebilir dikkatli olmalısınız. Sabahtan akşama kadar üstünüzde negatif bir enerji hissedebilirsiniz bunu atmak için gerekli meditasyonları yapmanız gerekmektedir. Yeni yıla hazırlıksız girmemek için gerekli hazırlıkları bir an önce yapmalısınız.

KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 31 ARALIK

Sezgilerinizin kuvvetli olduğu bir günün içindesiniz. Bu kuvvetli sezgileriniz sayesinde günün tamamında uyanık olacaksınız. Her işinizi başarı ile halledecek ve akşama doğru her şey yerli yerine oturmuş olacak. İlişkisi olan kova burçları bugün sevdiklerine daha çok zaman ayırmak zorunda araya soğukluk girmemesi için bir elzem bir fiildir.Duygusal olarak biraz gergin olabilirsiniz ve bunu çevrenize yansıtabilirsiniz ama sakin olmakta fayda var.Aşırı stres tüm hastalıkların davetçisidir unutmayın.Sizi açmayan ortamlardan derhal uzaklaşmalısınız ki boşuna iki kat gerilmeyin.Sakinleştirici müzikler dinleyin iyi gelecektir.

BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 31 ARALIK

Bugün kendinizi Alice’in Harikalar Diyarı’nda hissedebilirsiniz. Başınızın üstünde adeta kelebekler uçuşuyor gibi bir izlenime kapılabilirsiniz. Haletiruhiyeniz oldukça keyifli bir havada seyrediyor bu şekilde devam etmelisiniz. Yeni yıla neşe ve keyif içinde girmemek için herhangi bir sebep yok. İlişkisi olan balık burçları partneri ile birlikte sosyal aktivitelere katılarak günü daha da anlamlı kılabilir. Güne zinde başladınız ve zinde bitirmek elinizde. Bugün çevreniz tarafından da oldukça takdir ediliyorsunuz. Tüm başarılar avucunuzun içinde gibi hissediyorsunuz. Şans avuçlarınızda iken uçup gitmesine izin vermeyin. Masalımsı diyarlarda gibi hissetmenin keyfini çıkarın.

Turuncu Fal Cafe

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram