Günlük Burç Yorumları 31 Ağustos

Günlük Burç Yorumları 31 Ağustos

Günlük Burç Yorumları 31 ağustos, Günlük Burç Yorumunuzu Okudunuz mu? Akrep, İkizler, Yengeç, Balık, Koç, Başak Erkeği – Kadını günlük Burç Yorumları

31 Ağustos 2022 Günlük Burç Yorumunuzu Okudunuz mu?

Günlük Burç Yorumları 31 Ağustos; Bugün yıldızlar tarafından aşk, sağlık, para gibi konularda size neler söyleniyor? Koç Burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu günlük astroloji yorumları.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları 31 Ağustos

Her şey olması gerektiği gibi. Bu nedenle, olumsuz duyguların tavşan deliğine düşmek yerine, bu zamanda nasıl desteklenmek istediğiniz konusunda diğer kişiyle açık ve dürüst bir konuşma yapın. Unutmayın, burada iletişimin çözemeyeceği hiçbir şey yoktur. Affetmek de önümüzdeki haftalarda sizin için önemli bir tema olacak. Onların sadece insan olduklarını anlamak, geçmişi ait olduğu yere koymanıza yardımcı olacaktır.

Bugünün uğurlu sayısı: 8

Bugünün uğurlu rengi: Turuncu

Bugünün falı: Cismani

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları 31 Ağustos

Gerçek şu ki, evren her zaman takımınız için oynuyor. Sadece gözlerinizi açmanız ve evrenin bir parçası olduğunuzu kabul etmeniz gerekiyor. Güçlerle yaratıcı bir işbirliğine girmenin ve sihir örmeye başlamanın şimdi tam zamanı. Aynı zamanda, işaretlere ve eşzamanlılıklara dikkat edin. Gerçek amacınız doğrultusunda yönlendiriliyorsunuz.

Bugünün uğurlu sayısı: 7

Bugünün uğurlu rengi: Siyah

Bugünün falı: Çakra Açma

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları 31 Ağustos

Sizi siz yapan yaratıcı gücün merkez üssü olan nehrin altındaki nehirle bağlantı kurma zamanı. Güçlerinizi senkronize etme, sihir dokuma ve etrafınıza sıcaklık ve güneş ışığı yayma zamanı. Unutma, bir illüzyonda mükemmellik. Mükemmellik, egonun yarattığı bir yanılsamadır. Göreviniz, “yapan” yok olana kadar, içinizden akan enerjiye tamamen hazır olmaktır.

Bugünün uğurlu sayısı: 5

Bugünün uğurlu rengi: Mavi

Bugünün falı: Gizemli Fal

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları 31 Ağustos

Kendinizin en güçlü versiyonuna adım atmak için, sadece ne istediğinizi değil, onu neden istediğinizi de bilmeniz gerekir. Niyetle yaşamaya başlayın ve hayatınızın istediğiniz şekilde gelişmesini izleyin.” Bunun sizin için ne anlama geldiğini ve verilen bilgeliği hayatınıza nasıl uygulamak istediğinizi düşünün. Bugün kendinize bir vizyon panosu oluşturmak, yarattığınız hayatın görselleriyle süslemek ve amacınız doğrultusunda adım atmak için mükemmel bir gün. Not: Evren sizi şimdi ve her an destekliyor.

Bugünün uğurlu sayısı: 3

Bugünün uğurlu rengi: Siyah

Bugünün falı: El Falı

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları 31 Ağustos

Bugün sizden gardınızı indirmeniz ve yaşadığınız bağlantıya güvenmeniz isteniyor. Bu ilişkiyi bir sebepten dolayı kendinize çağırdınız. Kendinizi zihninizde salınırken bulduğunuzda kendinize sormanız gereken güzel bir soru: “Onların yanında kendimi güvende hissediyor muyum?” Not: Olumlu yanıt verdiyseniz, atmanız gereken bir sonraki adımı zaten biliyorsunuz.

Bugünün uğurlu sayısı: 12

Bugünün uğurlu rengi: Pembe

Bugünün falı: Resim Falı

Başak Burcu Günlük Burç Yorumları 31 Ağustos

Kendinizi seçimleriniz sizi suçlu hissettiriyorlarsa, bu bir problemdir. Aksini söylemenize rağmen size bir seçenek gibi davranmaya devam ederse, bu bir sorundur. Ama güç senin elinde, güzelim. Neye layık olduğunuza ve başkaları tarafından nasıl muamele görmek istediğinize siz karar verirsiniz. Bilge için kelime: toksik bir döngüyü kırın.

Bugünün uğurlu sayısı: 7

Bugünün uğurlu rengi: Yeşil

Bugünün falı: Katina Falı

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları 31 Ağustos

Kim olduğunuzu ve dünyaya ne için geldiğinizi hatırlama zamanı. Görevinize bir sevgi alanından yaklaşmak, kendiniz ve kollektif için en iyi olanı yapmanıza yardımcı olacaktır. Sıradan bir anlamda, burcunuzdaki dolunay, o romantik kıvılcımı hissettiğiniz belirli biriyle bağlantı kurma fırsatı getirebilir. Bilge için söz: kafandan çık ve bu sefer kalbinin sana yol göstermesine izin ver. Bir şey bize imkansızın şu anda mümkün olduğunu söylüyor!

Bugünün uğurlu sayısı: 17

Bugünün uğurlu rengi: Pembe

Bugünün falı: Katina Tarotu

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları 31 Ağustos

İnsanların sana onlar kadar güvenmesinin bir nedeni var. Bunun nedeni, iyi bir dinleyici olmanız ve sorunları hakkında onlara her zaman dürüst geri bildirimde bulunmanızdır. Özel bilgileri başkalarıyla paylaşma konusunda cazip olabilirsiniz. Bunu yapma dürtüsü her ortaya çıktığında dudaklarınızı ısırın. Sırlarınız açığa çıkarsa nasıl hissedeceğinizi düşünmek için biraz zaman ayırmak, daha sonra pişman olabileceğiniz bir şey yapmanızı engelleyecektir.

Bugünün uğurlu sayısı: 22

Bugünün uğurlu rengi: Beyaz

Bugünün falı: Yüzük Falı

 

Yay Burcu Günlük Burç Yorumları 31 Ağustos

Doğru zaman yok, Yay! Dünyadaki hiçbir şey sizi böyle bir fırsata hazırlayamaz. Kendinize hemen atlamak için izin verirken, bu zamanda tezahür ettirdiğiniz şeye güvenin. Unutmayın, bu zamana kalbinizde ve zihninizde ‘eğer’ler ile bakmak istemezsiniz. Bazılarınız, güçlerinizi yang’ınızın yin’i olarak gördüğünüz biriyle senkronize etmeyi düşünüyor olabilir. Birlikte yaratabileceğiniz şeylerin potansiyeli sonsuzdur. Bu konuda içgüdülerinize güvenin ve onlara reddedemeyecekleri bir teklif gönderin.

Bugünün uğurlu sayısı: 6

Bugünün uğurlu rengi: Siyah

Bugünün falı: Tesbih Falı

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları 31 Ağustos

Gerçek özgürlüğü tattınız ve kendinizi hareket halindeki Evren olarak deneyimlemenin nasıl bir şey olduğunu hissettiniz. Bu nedenle, dış dünyanın tuzaklarının dikkatinizi dağıtmasına izin vermeyin. Bir sunak oluşturun. Kendiniz için kutsal alanınıza çekilin. İçine bakmak için biraz zaman ayırın. Daha yüksek bilinç seviyelerine erişmek için bir araç olarak müzikle çalışmak, bu zamanda özellikle faydalı olacaktır.

Bugünün uğurlu sayısı: 9

Bugünün uğurlu rengi: Turuncu

Bugünün falı: Tanrıça Tarotu

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları 31 Ağustos

Sarhoş edici maddeler acınızı geçici olarak uyuşturur ama yok etmezler Kova. Yüzünüzü nane, nane ve çikolata parçalı dondurmaya da gömemezsiniz. İçinizdeki şeytanlarla yüzleşmenin ve imkansız görünen kazı görevlerini üstlenmenin zamanı geldi. Melankoliyi ve çılgınlığı hissetmekten korkmayın. Öfkeye masanızda yer vermekten korkmayın. Not: Kendinizi ruh kabilenizle kuşatmak şu anda faydalı olacaktır.

Bugünün uğurlu sayısı: 1

Bugünün uğurlu rengi: Turkuaz

Bugünün falı: Kuantum Tarotu

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları 31 Ağustos

Balık, bugün derin psişik sularda yüzüyorsun ve gizemli güçlerle bir olduğunu hissediyorsun. O halde gayb alemlerinden aldığınız hidayete dikkat edin. Mantıklı zihninize anlamlı gelebilir veya gelmeyebilirler, ancak yolculuğunuz hakkında daha derin içgörüler edinmenize yardımcı oluyorlar. Unutmayın, yüksek bilinçle bağlantı kurmanın doğru ya da yanlış bir yolu yoktur. Akışınıza ne kadar izin verirseniz, o kadar derine inersiniz.

Bugünün uğurlu sayısı: 3

Bugünün uğurlu rengi: Fuşya

Bugünün falı: Melek Falı

Turuncu Fal Cafe

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram