Günlük Burç Yorumları 22 Ağustos

Günlük Burç Yorumları 22 Ağustos

Günlük Burç Yorumları 22 ağustos 2022, Günlük Burç Yorumunuzu Okudunuz mu? Akrep, İkizler, Yengeç, Balık, Koç, Başak Erkeği – Kadını günlük Burç Yorumları

22 Ağustos 2022 Günlük Burç Yorumunuzu Okudunuz mu?

Günlük Burç Yorumları 22 Ağustos 2022; Bugün yıldızlar tarafından aşk, sağlık, para gibi konularda size neler söyleniyor? Koç Burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu günlük astroloji yorumları.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları 22 Ağustos

Haftayı yine biraz gergin ve düşünceli kapatıyorsunuz. Ruhsal anlamda tatmin olamadığınız onular var. Onları yoluna oyamadığınız sürece de aynı tempoda bir ileri bir geri gideceksiniz. Kendinizi mutlu etmek için bir şeyler yapmanız gerekiyor. Bakınız dikkat edin; kendinizi dedim. Duygularımızı daha yoğun yaşamaya meyilliyiz. Bu sizin yurt dışı bağlantılı konularınızı aktive edecek. İş hayatınızla alakalı güzel gelişmeler sizi bekliyor. İlişkisi olan veya evli olan bir Koç burcu iseniz fevri ve dengesiz davranışlardan kaçınmalısınız. İlişkisi olmayan bir Koç burcu iseniz flörtlere daha açık bir döneme giriş yapıyorsunuz.

Bugünün uğurlu sayısı:9

Bugünün uğurlu rengi: Kırmızı

Bugünün falı: Kahve Falı

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları 22 Ağustos

Güne iyi başlamanız pek de kolay değil. Ancak hırsınızı alıp rahatlayabildiyseniz o başka. İşlerinizin yoğunluğu bir nebze de olsa olayları unutup kafanızı dağıtmanıza yardımcı olacak. Bazı problemleri olduğundan daha fazla büyütüyorsunuz. Duygularımızı daha yoğun yaşamaya meyilliyiz. Bu sizin borç, miras, dava alacak- verecek gibi konularınızı aktive ediyor. İş hayatınızda sürpriz gelişmeler de yaşayabilirsiniz. İlişkisi olan veya evli olan bir Boğa burcu iseniz ilişkiler evinde savaşlar, benlik karmaşaları ve ego patlamalarına dikkat. İlişkisi olmayan Boğa burçları ise hayatlarına alacakları insanı seçerken en ince ayrıntılara kadar değerlendirme yapmalı.

Bugünün uğurlu sayısı:1

Bugünün uğurlu rengi: Mor

Bugünün falı: Rum İskambil Falı

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları 22 Ağustos

İş yerinizde bazı konulardan tedirgin olabilirsiniz. İkizler burçlarının bugün özellikle sağlıklarına dikkat etmeleri gerekiyor. Duygusal problemler hızla sağlığınızı etkileyebilir. Enerjiniz arkadaşlarınız ile beraberken artıyor. Bu güzel Cumayı birlikte iyi hissettiğiniz insanlar ile geçirmenizi tavsiye ederim. Zira kafa dağıtmaya oldukça ihtiyacınız var. Duygularımızı daha yoğun yaşamaya meyilliyiz. Bu sizin evlilik, ortaklık ve ikili ilişkiler konularınızı gündeme getiriyor. İş hayatınızda ise duygusal kararlar vermemeye özen göstermelisiniz. İlişkisi olan veya evli olan bir İkizler burcu iseniz aşk hayatınızda ciddiyete ilerleme ve ilişkideki sorunların kolaylıkla çözüldüğünü görebilirsiniz. İlişkisi olmayan İkizler burçları ise yeni tanışacakları insanlara dikkat etmeli.

Bugünün uğurlu sayısı:3

Bugünün uğurlu rengi: Mavi

Bugünün falı: Yıldızname

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları 22 Ağustos

İş hayatınız, toplum önündeki imajınız kafanızda değer kazanıyor. Bir işe yaradığınızda kendinizi daha enerjik hissediyorsunuz. Bu dönem çevrenizden takdir görmeye ihtiyacınız var. Duygusal anlamda içinizde fırtınalar kopuyor. Siz platonik bir şeyler yaşıyor olabilir misiniz? Duygularımızı daha yoğun yaşamaya meyilliyiz. Bu da sizin sağlık ve iş hayatınızla alakalı konuları aktive edecek. Özellikle iş hayatınızla alakalı bazı kilit noktalara da ulaşabilirsiniz. İlişkisi olan veya evli olan bir Yengeç burcu iseniz ilişkilerde ciddiyete gitmek ve net kararlar vermek isteyebilirsiniz. İlişkisi olmayan Yengeç burçları ise yeni tanışacağı insanlara karşı fevri bir tutum sergilememeli.

Bugünün uğurlu sayısı:7

Bugünün uğurlu rengi: Pembe

Bugünün falı: Ateş Falı

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları 22 Ağustos

 Her ne kadar son dönemde özgüven konusunda hiç sıkıntı yaşamasanız da duygusal anlamda dinlenme ihtiyacındasınız. Bazı Aslan burçları günlük hayatlarında ciddi dönüşümler yaşıyorlar. Sağlığınızı ihmal etmeyin. Duygularımızı daha yoğun yaşamaya meyilliyiz. Bu da sizin ikili ilişkiler ve flört ettiğiniz insanları etkileyen bir konu. Aynı zamanda sağlığınızla ve dış görünüşünüzle alakalı bazı radikal kararlar alabilirsiniz. İş hayatınızda ise maddi anlamda bazı değişimler yaşamanız olası. İlişkisi olan veya evli olan bir Aslan burcu iseniz fevri karalar alarak ilişkinizi zora sokmamalısınız. İlişkisi olmayan Aslan burçları ise bir anda parlayan bir yıldız gibi hayatına aşkı çekebilir.

Bugünün uğurlu sayısı:8

Bugünün uğurlu rengi: Yeşil

Bugünün falı: Kum Falı

Başak Burcu Günlük Burç Yorumları 22 Ağustos

Başak burcu son bir haftadır enerji seviyeniz düşük. Pek tadınız tuzunuz yok. Eğer borsa gibi, risk ile yüksek gelir elde edilebilecek uğraşlarınız var ise durum tam tersi olabilir. Başak burçları risk alarak oluşturdukları tüm konulardan kazançla çıkacaklar. Bu da sizin aile yaşantınız ve eviniz ile ilgili konuları gündeme getirecek. İş hayatınızda kadersel bazı yükselmeler yaşayabilirsiniz. İlişkisi olan veya evli olan bir Başak burcu iseniz bazı bitişler yaşanabilir, dönüşmeye karşı gelmeyin. İlişkisi olmayan Başak burçları ise kendisinden yaşça büyük birilerine çekilebilir ve mantık ilişkisi kurmak isteyebilir.

Bugünün uğurlu sayısı:2

Bugünün uğurlu rengi: Sarı

Bugünün falı: Su Falı

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları 22 Ağustos

İkili ilişkilerde devrim niteliğinde farklılıklar yaratmaktasınız. Belki tam anlamı le aksiyon alamadınız belki ama kafanızda artık başka planlar var. Eskisi gibi olmak istemiyorsunuz. Kendi düzeninize baş kaldırasınız var. İlişkiler bazında çok beklenmedik gelişmelerin olabileceği bir Cuma sizleri bekliyor. Duygularımızı daha yoğun yaşamaya meyilliyiz. Bu da sizin eğitim, ikili diyalog kuracağınız insanlar, kardeşler ve kuzenlerle ilgili gündemleri oluşturabilir. İş hayatınızla alakalı duygusal kararlar verebilirsiniz. İlişkisi olan veya evli olan bir Terazi burcu iseniz kendinizle alakalı bazı sorunları çözmek için adımlar atabilirsiniz. İlişkisi olmayan Terazi burçları ise fevri davranışlardan kaçınmalı ve şansını iyi değerlendirmeli.

Bugünün uğurlu sayısı:6

Bugünün uğurlu rengi: Turuncu

Bugünün falı: Bilinçaltı Temizleme

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları 22 Ağustos

Duygusal yoğunluğunuzun çok fazla olduğu ve sürekli kendinizi dinlediğiniz bir gün olacaktır. Tam olarak neyi merak ediyorsunuz kendinizle alakalı bilemiyorum ama bu arayışın sonundan sizi geleceğe taşıyacak bir şey çıkmayacaktır. Çevrenizi değiştirmek, evinizi değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Duygularımızı daha yoğun yaşamaya meyilliyiz. Bu da sizin sizin maddi konularınızla alakalı değişim ve dönüşümleri gündeme getiriyor. İş hayatınızda ego savaşlarından kaçmanız gereken bir dönemdesiniz. İlişkisi olan ya da evli olan bir Akrep burcu iseniz bazı köklü değişimler yaşamanız olası. İlişkisi olmayan Akrep burçları ise aşka karşı bakış açısını değiştirebilir.

Bugünün uğurlu sayısı:4

Bugünün uğurlu rengi: Cam Göbeği

Bugünün falı: Tılsım Falı

Yay Burcu Günlük Burç Yorumları 22 Ağustos

Yay burcu zaman zaman kafanız çok karışıyor. Bilinçaltınızı çok fazla uyandırdığınız, sürekli bir uyaran gönderdiğiniz için de çok fazla rüya görüyor, düzgün uykunuzu alamıyorsunuz. Sonra sabah kalkmakta zorlanıyorsunuz. Özgüveniniz kırılmasın istiyorsanız, günlük hayattaki aksiyonlarınızı düzenlemelisiniz. Duygularımızı daha yoğun yaşamaya meyilliyiz. Buda sizin kendinizle verdiğiniz savaşı ve kendi içinizdeki olan duygu ve düşüncelerinizi bir tık daha açığa çıkartıyor. İş hayatınızla alakalı da fevriliklerden kaçınmanız lazım. Sevgili Yay burçları eğer ilişkisi olan ya da evli olan bir Başak burcuysanız da ilişkilerinizde dengesiz davranışlar sergilememeye özen gösterin İlişkisi olmayan Yay burçları ise ego savaşlarına girmemeli.

Bugünün uğurlu sayısı:5

Bugünün uğurlu rengi: Bordo

Bugünün falı: Katina Falı

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları 22 Ağustos

Sadece yakın çevreniz değil, iş organizasyonlarında da aradığınız destek gelmeyebilir. Kendi işinizi kendiniz halletmek durumundasınız. Zaten hep de öyle yapıyorsunuz. Güç taşıması zor bir özelliktir. Ailenizle alakalı güzel, sürpriz gelişmeler olabilir. Duygularımızı daha yoğun yaşamaya meyilliyiz. Kendi içinize dönmek isteyeceksiniz. Derin düşünceler size derin dönüşümler getirecek. Parayla alakalı konularda ise dengeli harcamalar yapmanızı öneririm. Evli olan ya da ilişkisi olan bir Oğlak burcuysanız ilişkilerinizde duygusal tarafın daha çok ortaya çıkacağını söyleyebilirim. İlişkisi olmayan Oğlak burçları biraz daha duygularına yönelmeli ve ne aradığına dikkat etmeli.

Bugünün uğurlu sayısı:7

Bugünün uğurlu rengi: Turuncu

Bugünün falı: Rumi Tarot

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları 22 Ağustos

İstediklerinizi istediğiniz zaman yapamıyor olmaktan hiç hoşlanmıyorsunuz. Neptün’ün birinci evinizdeki ziyareti sizi son bir yıldır organize olma konusunda oldukça yordu. Kalbiniz çok çalışmak bir sürü iş yapmak isterken bir türlü zamanlamayı tutturamıyorsunuz. Bazı Kova burçları yer değiştirmek, ev değiştirmek için adım atabilirler.  Duygularımızı daha yoğun yaşamaya meyilliyiz. Bu sizin ikili ilişkilerle olan durumunuzu etkiliyor. Arkadaş ortamlarının aranılan insanı olacak ve bu alanla alakalı gelişmeler yaşayacaksınız. İş hayatınızda da kavgalara ve fevriliklere aman dikkat. Aile ile alakalı bazı gündemler yeniden karşınıza çıkabilir sevgili Koçlar. İlişkisi olan ya da evli olan bir Kova burcuysanız ego savaşlarından kaçının. İlişkisi olmayan Kova burçları ise arkadaş çevrelerinden birilerine kapılabilirsiniz ego savaşlarından kaçının. İlişkisi olmayan Kova burçları ise arkadaş çevrelerinden birilerine kapılabilir.

Bugünün uğurlu sayısı:2

Bugünün uğurlu rengi: Çivit Mavisi

Bugünün falı: Evlilik Falı

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları 22 Ağustos

Kendinizi iyileştirmek için uzaklaşmak gerektiğini düşünüyorsunuz. Ancak durum öyle değil. Kendinizi ancak kendiniz ile baş başa kalarak düzeltebilirsiniz. Bunu da yapmaktan sürekli kaçıyorsunuz. Yalnız olmak, kendinizle baş başa kalmak değildir. İç sesinizi duymadığınız sürece, isterseniz günlerce kapı duvar tek başınıza kalın. Duygularımızı daha yoğun yaşamaya meyilliyiz. Bu da sizin iş hayatınızla alakalı konularınızı tetikleyecek. Kendinizi daha çok sorgulayacaksınız ve dönüşeceksiniz. Parayla alakalı konularda fevri ve hırçın davranışlarda bulunmayın. İş hayatınızda da kavgalara ve fevriliklere aman dikkat. Aynı zamanda evli olan ya da ilişkisi olan bir Balık burcuysanız duygusallık ön plana çıkacak ve artık daha huzurlu bir ilişki için ilk adımı atacaksınız.

Bugünün uğurlu sayısı:4

Bugünün uğurlu rengi: Haki

Bugünün falı: Çingene Tarotu

Turuncu Fal Cafe

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram