Günlük Burç Yorumları 14 Eylül

Günlük Burç Yorumları 14 Eylül

Günlük Burç Yorumları 14 Eylül 2022, Günlük Burç Yorumunuzu Okudunuz mu? Akrep, İkizler, Yengeç, Balık, Koç, Başak Erkeği – Kadını günlük Burç Yorumları

14 Eylül 2022 Günlük Burç Yorumunuzu Okudunuz mu?

Günlük Burç Yorumları 14 Eylül 2022; Bugün yıldızlar tarafından aşk, sağlık, para gibi konularda size neler söyleniyor? Koç Burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu günlük astroloji yorumları.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları 14 Eylül

Aşk, güzellik ve arzu sahneye çıkıyor, Koç. İçinizdeki kutsal dişil gücü onurlandırıyor ve bedeninize hak ettiği beslenmeyi veriyorsunuz. Unutmayın, hayatımızdaki her şey ters yüz olur. Bu, kendimizi tamamen ortaya koyduğumuzda, kişilerarası ilişkilerimizin de bir uyum alanına girdiği anlamına gelir.

Bugünün uğurlu sayısı: 2

Bugünün uğurlu rengi: Pembe

Bugünün falı: Katina Tarotu

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları 14 Eylül

Sorunların nasıl çözüleceği konusunda endişelenmenize gerek yok. Tekrar ediyoruz: Sorunların nasıl çözüleceği konusunda endişelenmenize gerek yok. İşiniz, Evrene ‘nasıl’ ve ‘neden’i bırakırken tutarlı bir şekilde tezahür ettiğiniz şeyin enerjisinde kalmaktır. Bu, şu anda tepetaklak görünen ilişkileri de içeriyor. Geçmişle barışmaya karar verdiğinizde – kendinizi ve diğerini affetmeye karar verdiğinizde – etrafınızdaki her şey iyileşecek ve dönüşecektir.

Bugünün uğurlu sayısı: 6

Bugünün uğurlu rengi: Siyah

Bugünün falı: Tesbih Falı

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları 14 Eylül

Arzularınız kutsaldır ve İlahi Matrisin uyumunu korumada ayrılmaz bir rol oynar. Bu nedenle, fiziksel realitenizin size gösterdiği şeye rağmen, aradığınız şeye tutarlı bir şekilde inanmaya devam edin. ‘Nasılları’ ve ‘nedenlerini’ yaptığınız gibi Evrene bırakın ve teslim olma sanatını mükemmelleştirin. Bir şey bize sabrınızın ve ısrarınızın uzun vadede meyvesini vereceğini söylüyor. Dahası, bugün yukarıdaki gizemli güçlerden doğru yolda olduğunuza dair bir işaret alacaksınız.

Bugünün uğurlu sayısı: 2

Bugünün uğurlu rengi: Bordo

Bugünün falı: Rumi Tarot

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları 14 Eylül

Aşk, güzellik ve doğurganlık Kanser Genel Merkezi’nde sahne alıyor. Kendinizi ve vücudunuzu daha önce hiç olmadığı gibi kutluyorsunuz – sizi bekleyen talipleri cezbetmenizi sağlayan bir ritüel. Bu nedenle, her türden yaratıcı arayışlar bugün de kutsanmıştır. Kendinizi bir süre önce başladığınız belirli bir şeye yeni bir bakış açısıyla yaklaşırken bulabilirsiniz. Yukarıdaki güçlerle birlikte sihir yaratmayı taahhüt ederken, süper-bilinçinizden gelen fikirleri onurlandırın.

Bugünün uğurlu sayısı: 2

Bugünün uğurlu rengi: Mavi

Bugünün falı: Kozmik Fal

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları 14 Eylül

Aslan, özünde her zaman biraz asi oldun. Kutsal görevinin bu dünyaya biraz daha neşe, biraz daha oyun ve biraz daha çılgınlık getirmek olduğuna inanan sanatçı bir ruh. Bu nedenle, kozmik ritimle bir olurken, bu anda yüksek benliğinizden aldığınız rehberliği onurlandırın. Not: Her zaman mükemmelliğin bir yanılsama olduğunu unutmayın.

Bugünün uğurlu sayısı: 4

Bugünün uğurlu rengi: Kırmızı

Bugünün falı: Tarot Falı

Başak Burcu Günlük Burç Yorumları 14 Eylül

Başak, yapıyorsun ve veriyorsun. Vermek ve yapmak. Kupanızdan koşulsuz olarak dökün ve bu toplu keder zamanında diğer savaşçılarınız için ortaya çıkın. Etrafınızdakiler için yer açarken, içinizde yaşayan tanrıyı onurlandırmayı unutmuş olabilir misiniz? Sadece bugün için yaklaşımınızı biraz değiştirin. Yalnızlık içinde olmanıza, tefekkür etmenize ve kutsal kişisel bakım ritüellerini uygulamanıza izin verin. Kendiniz üzerinde içten dışa çalışmak, muhteşem bir değişim yaratmanın sırrıdır.

Bugünün uğurlu sayısı: 7

Bugünün uğurlu rengi: Siyah

Bugünün falı: Çakra Açma

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları 14 Eylül

Etrafınızda ortaya çıkan mucizelere tanık oluyorsunuz. Peki ya hala beklediğiniz nimetler? Henüz fiziksel bir biçim almamış umutlar ve hayaller? Kartlar sizi yukarıdaki gizemli güçlere karşı biraz daha sabırlı olmaya çağırıyor. Dualarınız ilahi zamanda cevaplanacak ve hem ihtiyaçlarınız hem de istekleriniz karşılanacaktır.

Bugünün uğurlu sayısı: 3

Bugünün uğurlu rengi: Turuncu

Bugünün falı: Bioenerji Seansı

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları 14 Eylül

Koşullarınızın ne iyi ne de kötü olmadığını söylesek? Ya her şeyin ilahi olarak düzenlenmiş bir şekilde geliştiğini söylesek? Yani, her şeye bir oyunmuş gibi tanık olun ve sonucun eninde sonunda lehinize olacağını bilin. Şu anda yasal bir savaşta savaşanlarınız da müfrezeyi uygulamaya yönlendiriliyor. Gerektiğinde önleminizi alın, güvendiğiniz bir avukata başvurun ve evraklarınızı hazırlayın. Not: Adalet ve kozmik düzeni bünyesinde barındıran eski Mısır tanrıçası Ma’at, şu anda sizinle yakın bir şekilde çalışıyor.

Bugünün uğurlu sayısı: 5

Bugünün uğurlu rengi: Mavi

Bugünün falı: Melek Falı

Yay Burcu Günlük Burç Yorumları 14 Eylül

Ya kendi en büyük düşmanınız olduğunuzu söylesek, Yay? Ya ilerlemenizin önünde duranın siz olduğunuzu söylesek? İmkansıza, güzele inanmanın zamanı geldi ve kendinize daha da fazla inanmanın zamanı geldi. Şu anda size sunulan şey, gerçek yolunuzu takip etme fırsatıdır. Yukarıdaki gizemli güçlere sarsılmaz bir inançla bilinmeyene evet deyin.

Bugünün uğurlu sayısı: 8

Bugünün uğurlu rengi: Sarı

Bugünün falı: Tesbih Falı

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları 14 Eylül

Sorun şu ki, geçmiş ve gelecek arasında gidip geliyorsunuz – şu anda üzerinde hiçbir kontrolünüz olmayan şeylere takılıp kalıyorsunuz. O yüzden olduğun yeri kabul et güzelim. Şu anda hayatın size sunduklarını kabul edin. Yaptığınız gibi, farkındalığımızı derinleştirmeye yardımcı olan yoga, meditasyon ve diğer tekniklerin yardımıyla kendinizi şu anda aktif olarak topraklayın. Doğada vakit geçirmek ve ayaklarınızı kuma (veya toprağa) kazmak, anda kalmanın bir başka harika yoludur.

Bugünün uğurlu sayısı: 2

Bugünün uğurlu rengi: Beyaz

Bugünün falı: Küre Falı

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları 14 Eylül

Evren, derinden önemsediğimiz bir şeyi elimizden aldığında, bu bizi cezalandırmak ya da bizi nimetlerden payımızı almak için değil. Arzuladığımız ve hak ettiğimiz şeyi arayabilmemiz için alanımızı temizlememize ve temizlememize yardımcı olmaktır. Evet, bitiş süreci içini paramparça edecek Kova. Evet, gecenin bir yarısı kendinizi gözlerinizi kamaştırırken bulacaksınız. Tünelin sonunda sizi bekleyen ışığı ve sizi yaşayan tanrıyı onurlandıracak bir sevgiyi kendinize hatırlatın.

Bugünün uğurlu sayısı: 6

Bugünün uğurlu rengi: Yeşil

Bugünün falı: Bakla Falı

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları 14 Eylül

Sorun şu ki, diğer kişinin acısını ve acısını gözden düşürürken olaylara sadece kendi bakış açımızdan bakıyoruz. Ama hepimiz geçmişten yaralar taşıyoruz Balık ve bir başkasının yaralarını anlamak bir sevgi dilidir. Bu nedenle, barışı, dengeyi ve uyumu yeniden sağlama çabalarınızda desteklendiğinizi hatırlarken, ilişkiye biraz daha yumuşaklık ve şefkat katın.

Bugünün uğurlu sayısı: 2

Bugünün uğurlu rengi: Pembe

Bugünün falı: Katina Tarotu

Online Fal Baktırmak

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız Turuncu Fal’a ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

Turuncu Fal Cafe

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram