El Falı nedir

El Falı nedir ve nasıl bakılır Detaylı el falı, evlilik çizgisi ve çizgilerin anlamı nedir El falı gerçek mi En iyi El falı bakan falcılara 7-24 Fal baktırabilirsiniz | El Falı nedir ve nasıl bakılır Detaylı el falı, evlilik çizgisi ve çizgilerin anlamı nedir El falı gerçek mi En iyi El falı bakan falcılara 724 Fal baktırabilirsiniz. fal, fal cafe, falci, fal bakan, fal baktir, fal bak, fal, falcilar, fal cafe, fal kafe, fal tarot, fal kahve, tarot falı, kahve falı, fal , fal, fal, fal, fal, fal, fal, fal, fal, fal, fal, fal, fal, fal, fal, fal, fal, fal, fal, fal, fal, fal, fal, fal, fal, fal, fal, fal, fal, fal, fal, fal, fal, fal, fal, fal,

El Falı nedir ve nasıl bakılır? Detaylı el falı, evlilik çizgisi ve çizgilerin anlamı nedir? El falı gerçek mi? En iyi El falı bakan falcılara 7/24 Fal baktırabilirsiniz.

El Falı nedir ve nasıl bakılır? Her insan birbirinden farklı karakteristik özellikler taşır. Kişiliğimizin güçlü ve zayıf yönlerini öğrenmek kendimizi geliştirmek için kullanabileceğimiz en güçlü araçlardır. Bunun yanında gelecekler yıllarda neler yaşayacağımıza dair fikirler edinmek de bu yöndeki merakımızı bir nebze de olsa giderir. İşte tam bu noktada gerçek fal baktırmak yardımımıza koşar.

El falı, gerçek fal baktırmak isteyenlerin başvurduğu en eski fal baktırma yöntemlerinden biridir. Kabaca avuç içindeki çizgilerin okunması diyebileceğimiz el falının kökeni Roma’ya kadar dayanır. Ve günümüzde dünyanın her yanında kullanılmaktadır.

Avuç içimizde 6 farklı çizgi vardır. Bu çizgilerin de her biri ayrı anlamlara karşılık gelir. Elimizdeki çizgilerin derinlikleri, uzunlukları, şekli gibi özellikleri üzerinden yorumlar yapılır. Bu da el falının kişiye özel yapılacağını en iyi şekilde gösterir.

Falına bakılan el farklı anlamlar taşır. Sağ el ve sol el, hangisine baktırıyorsanız hayata veya kaderinize yönelik başka yorumlar duyarsınız. Ayrıca kadın ve erkek için de değişiklik gösterir.

Elin baskın el olup olmaması da önemlidir. Falcılara göre baskın eliniz geçmişinizken diğer eliniz gelecekten haberler taşır.

Elimizdeki çizgiler yaş aldıkça değiştiğinden el falında genellikle gelecekte olacaklardan ziyade geçmişten izler anlatılır. Çizgilerin sahip olduğu anlamlar şöyledir:

  • Kalp çizgisi: Duygusal dünyamızı, aşk hayatımızı ve kalp sağlığımızı anlatır. Çizginin uzunluğuna göre birine karşılıksız duygular besleyip beslemediğimiz, aşk hayatımızın bizi ne kadar memnun edip edemeyeceği, aşka ne kadar değer verdiğimiz gibi sorulara cevap verir.
  • Hayat çizgisi: Hayattaki genel mutluluğumuz, sağlığımız, geçirdiğimiz köklü değişimler ve dönüşümler, sosyalleşme isteğimiz gibi anlamlara gelir.
  • Akıl çizgisi: Zihinsel yapımızı, akıl sağlığımızı, bilgiye olan yaklaşımımız ve entelektüel seviyemizi,  yaratıcı doğamızı anlatır.
  • Kader çizgisi: Kariyerimizle, kontrolümüzde olmayan durumlarla ilgili bilgiler verir. Herkeste belirgin olmayabilir.
  • Evlilik çizgisi: Adından da anlaşılabileceği gibi evlilik durumuna, kaç kere evlenileceğine, çatışmalara, boşanmalara dair yorumlamamalarda bulunulur.
  • Şöhret çizgisi: Bu çizgi de herkeste görülmeyebilir. Kader çizgisiyle birlikte yorumlanmalıdır. İnsanların hakkımızda ne düşündüğünü, çevremizde nasıl bir izlenim bıraktığımızı, kalabalıklar içinde fark yaratan özelliklerimizi söyler. 

Online Fal Baktırmak

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız Turuncu Fal’a ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

Turuncu Fal Cafe

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram