Duman Falı

duman falı, duman falı nedir, duman, kehanet, fal çeşitleri, medyum, online duman falı, tarot, kahve falı, yıldızname, yildizname, falcı, fal, turuncu fal, turuncu fal cafe | Fal Cafe Cafeler, Ankara Fal Cafe Cafeler, Kızılay Fal Cafe Cafeler , İstanbul Fal Cafe Cafeler , Fal Cafe Cafeler , Ankara Falcı Cafe Cafeler , Kızılay Falcı Cafe Cafeler , İstanbul Falcı Cafe Cafeler , Falcı Cafe Cafeler , Ankara Falcılar Cafe Cafeler , Kızılay Falcılar , İstanbul Falcılar Cafe Cafeler , Falcılar , Ankara Fal Cafe , Kızılay Fal Cafe , İstanbul Fal Cafe , Fal Cafe , Ankara Fal Cafeler , Kızılay Fal Cafeler , İstanbul Fal Cafeler , Fal Cafeler , Ankara Medyum cafe , Kızılay Medyum cafe , İstanbul Medyum cafe , Medyum cafe , Ankara Medyumlar cafesi , Kızılay Medyumlar , İstanbul Medyumlar , Medyumlar , Ankara Meşhur Fal , Kızılay Meşhur Fal , İstanbul Meşhur Fal , Meşhur Fal , Ankara Meşhur Falcı , Kızılay Meşhur Falcı , İstanbul Meşhur Falcı , Meşhur Falcı , Ankara Meşhur Falcılar , Kızılay Meşhur Falcılar , İstanbul Meşhur Falcılar , Meşhur Falcılar , Ankara Online Fal Cafe Cafeler , Kızılay Online Fal Cafe Cafeler , İstanbul Online Fal Cafe Cafeler , Online Fal Cafe Cafeler , Ankara Online Falcılar Cafe Cafeler , Kızılay Online Falcılar Cafe Cafeler , İstanbul Online Falcılar Cafe Cafeler , Online Falcılar Cafe Cafeler , Ankara Online Fal Cafe , Kızılay Online Fal Cafe , İstanbul Online Fal Cafe , Online Fal Cafe , Ankara Fal Uygulaması , Kızılay Fal Uygulaması , İstanbul Fal Uygulaması , Fal Uygulaması , Ankara Fal Uygulamaları , Kızılay Fal Uygulamaları , İstanbul Fal Uygulamaları , Fal Uygulamaları ,

Duman Falı

Duman Falı Nedir?

Çok eski zamanlara dayanan fallardan biri de Duman falı olarak bilinir. Bakması çok zor olan fallardan biridir. Çoğu medyum bu fala bakarken epey zorlanır. Anlaşılması çok güçtür. Dumanların size vereceği haberi anlamak büyük bir profesyonellik gerektirir. Antik çağlara dayanan bir geçmişi vardır. Hatta günümüze değişmeden gelmiş nadir fal çeşitlerinden biri olduğu söylenebilir. Öncelikle bu fal yönteminde çıkan dumanın nasıl bir şekil oluşturduğuna bakılarak pek çok yorum yapılır. Epey zor olan bu yorumlamayı yalnızca bazı falcılar yapabilir. Herkes tarafından bakılamaz çünkü dumanları anlamlandırmak çok zor bir iştir. 

Duman falı, söylendiğinde aslında bir ateşin dumanından fal bakmak gibi anlaşılır. Ancak fal için yasemin çiçeği gereklidir. Çiçek köz üzerinde tutulur ve tohumundan duman falı bakılır. Yani yalnızca ateş dumanı bu fal için yeterli olmayacaktır. 

Duman Falı Nasıl Bakılır?

Duman falı için gerekli olan en önemli şey gerçek falcı diyebiliriz. Hatta bu falcının da duman falı hakkında detaylı bilgiye sahip olması gerekiyor. Çok az bilinen ve çok zor bakılan bir fal türü olduğu için bilen birini bulmak epey zordur. 

İlk gerekli olan malzeme yasemin çiçeği tohumudur. Yasemin çiçeği tohumunun ardından közlenmiş bir ateş gerekir. Bu ikisi de tamamlandıktan sonra bir niyet tutulmalıdır. Niyet tutulurken ve tutulduktan sonra başka hiçbir şey düşünülmemesi gerekir. Sadece bu niyete odaklanılmalı ve ona odaklanılmalıdır. Ardından yine niyet düşünülerek yasemin çiçeği tohumları közün üzerine atılmalıdır. Aradan kısa bir zaman geçtikten sonra yasemin çiçeğinin tohumu güzel bir koku ile birlikte duman çıkarmaya başlayacaktır. Duman yavaşça yukarı doğru çıkacak ve yayılacaktır. Fala bakan kişinin tamamen bu dumana odaklanması ve dumandan çıkanları anlaması gerekiyor. Ancak bu şekilde size doğru şeyler söyleyebilir. Dikkatli bir şekilde oluşan her şekli anlamlandırması gerekiyor.

Her şekil takip edilmelidir ve konumlarına dikkat edilmelidir. Sezgileri ve enerjisi yüksek biri bu dumanlardan yola çıkarak gelecek hakkında çok fazla şey söyleyecektir. Her şekilde hafızada tutulmalı ve gidişata göre yorum yapılmalıdır. Yapılması için belirli bir saat yoktur. Ancak gündüz değil de akşam yapılırsa çok daha iyi sonuçlar elde edilecektir. 

Online Duman Falı Baktırmak İçin

Eğer Siz de Fal Baktırmak İstiyorsanız Turuncu Fal’a ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Su falı dışında tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram