FALCILAR TESTLER

DOĞUŞTAN ŞİFACI OLDUĞUNUZUN KANITLARI

DOĞUŞTAN ŞİFACI OLDUĞUNUZUN KANITLARI

Aklımıza fal baktırmak dediğimizde ilk gelenler onların farklı materyaller kullanarak fal bakmalarıdır. online fal Her ne kadar tarot veya iskambil kartları, küreler, taşlar hatta ateş ve su bile kullansalar dahi esas mesele onlardaki duru görü gücüdür. Sezgileri kuvvetli olan bir gerçek falcı hislerinden geçenleri söyler. Dolayısıyla bir gerçek falcı söyledikleriyle bizi çok şaşırtır çünkü söylediklerini nasıl ve ne şekilde  bildiklerine dair makul bir cevap getiremeyiz. Bu doğuştan ruhsal şifacı olan insanlar için de geçerlidir.

Doğuştan Şifacı Olmak

Şifacı denildiğinde kadim zamanlardan gelen eski öğretiler anlatılır çoğunlukla ancak maneviyata dokunan insanlar zamanın her diliminde var olmuşlardır. Başkalarının ruhuna şifa getirmek çok sık karşılaşılan bir yetenek değildir. Böyle insanlarla karşılaştığımızda değerlerini bilmek ve hatta onların bu becerilerini daha kolay biçimde ortaya koymalarını sağlamak için çalışmayı deneyebiliriz.

Şifacıların Doğuştan Gelen Yetenekleri

Siz de kendinizin doğuştan gelen bir şifacı veya insan ruhuna hitap eden maneviyatı güçlü bir insan olduğunuzu düşünüyorsanız veya çevrenizde bunu sizin için dillendiren insanlar varsa aşağıdaki listeden takip edebilirsiniz.

Düşünceleriniz Daha Farklıdır

Genel anlamda insanların büyük çoğunluğuyla aynı zihniyete sahip değilsiniz. Birçok şeye bakış açınız daha farklı ve diğer insanlarla kıyasladığımızda daha açık fikirli ve özverilisiniz. Satır aralarını doğru şekilde okuma yeteneğiniz var. Bu yüzden de insanlar sık sık size fikirlerinizi sorar ve tavsiyelerinize önem verir.

Büyük Resmi Kolayca Okuyabilirsiniz

Küçük detaylarda kendinizi yitirip giden insanlardan değilsiniz. Resmin bütününe odaklanabiliyorsunuz. Ağaçlar önemlidir, ancak ormanın anlamı bambaşkadır.

Kendini Ayrık Otu Gibi Görüyorsunuz

Bulunduğunuz her ortamda bambaşka düşüncelere ve yaşam tarzına sahip olduğunuz için aidiyet duygusu hissedemiyorsunuz. Kendinizi zaman zaman yalnızlığınızda şikayetçiyken bulsanız da aslında bu o kadar kötü bir şey değil. Çünkü kendi kimliğinizden ödün vermeden yaşamak herkesin yapabileceği bir şey değildir ve bu sebeple de bolca saygı görüyorsunuz.

Her Zaman Mücadeleye ve Aynı Zamanda Yardım Etmeye Hazırsınız

Siz karşılığını bekleyerek iyilik yapmıyorsunuz. İçinizden böylesi geliyor ve insanları ihmal etmekten nefret ediyorsunuz. Çünkü onların duygularını kendinizinmiş gibi net biçimde hissedebiliyorsunuz. Ve tam olarak da böyle yardıma ihtiyacı olan insanları kendinize çekiyorsunuz.

 

Oyla
[Toplam: 0 Puan: 0]
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir