Burçların Olumsuz Yanları

Burçların olumsuz yanları, özellikleri, huyları, komik kısaca, olumlu, en belirgin, onedio, kızlarsoruyor, kadınlar klübü, akrep, yay, kova, koç, balık, aslan burcu | Burçların olumsuz yanları, özellikleri, huyları, komik kısaca, olumlu, en belirgin, onedio, kızlarsoruyor, kadınlar klübü, akrep, yay, kova, koç, balık, aslan burcu, Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, Fal Baktır, Kahve Falı ve en iyi fal Çeşitleri, Tarot Fal Çeşitleri, Yıldızname, falcı, medyum, doğum haritası, Canlı Telefonla fal cafe, ankara istanbul Canlı Fal Baktır, hemen fal baktır, Ankara Fal , Kızılay Fal , İstanbul Fal , Fal Çeşitleri, Fal , Ankara Falcı , Kızılay Falcı , İstanbul Falcı , Falcı , Ankara Falcılar , Kızılay Falcılar , İstanbul Falcılar , Falcılar , Ankara Fal Cafe , Kızılay Fal Cafe , İstanbul Fal Cafe , Fal Cafe , Ankara Fal Cafeler , Kızılay Fal Cafeler , İstanbul Fal Cafeler , Fal Cafeler , Ankara Medyum , Kızılay Medyum , İstanbul Medyum , Medyum , Ankara Medyumlar , Kızılay Medyumlar , İstanbul Medyumlar , Medyumlar , Ankara Meşhur Fal , Kızılay Meşhur Fal , İstanbul Meşhur Fal , Meşhur Fal , Ankara Meşhur Falcı , Kızılay Meşhur Falcı , İstanbul Meşhur Falcı , Meşhur Falcı , Ankara Meşhur Falcılar , Kızılay Meşhur Falcılar , İstanbul Meşhur Falcılar , Meşhur Falcılar , Ankara Online Fal , Kızılay Online Fal , İstanbul Online Fal , Online Fal , Ankara Online Falcılar , Kızılay Online Falcılar , İstanbul Online Falcılar , Online Falcılar , Ankara Online Fal Cafe , Kızılay Online Fal Cafe , İstanbul Online Fal Cafe , Online Fal Cafe , Ankara Fal Uygulaması , Kızılay Fal Uygulaması , İstanbul Fal Uygulaması , Fal Uygulaması , Ankara Fal Uygulamaları , Kızılay Fal Uygulamaları , İstanbul Fal Uygulamaları , Fal Uygulamaları , Fal Baktır, Kahve Falı baktır, En ünlü kahveci, meşhur kahveci, meşhur tarot falı, ünlü astrolog

Burçların Olumsuz Yanları Nelerdir? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık Burcu olumsuz yanları.

Burçların olumsuz yanları nelerdir Merak ettiniz mi? Bu yazımızda sizlere Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık Burcu olumsuz yanlarını anlatacağız. İyi Eğlenceler.

Koç Burcunun Olumsuz Yanları

Çok sabırsızdır ve her şeyden çabuk sıkılır. Bazen kendini tatmin etmek isterken bencilliğini sınırlayamaz. Öfkesi nedeniyle anlamsız hareketlerde bulunur. Gereksiz açık sözlülüğü yüzünden kalp kırması kolay olur. Hiçbir şeyi beklemek istemez ve hemen bir sonuca ulaşmak ister. Bir şey isteklerinin dışında giderse öfkesi ile büyük tatsızlıklar çıkmasına yol açar.

Boğa Burcunun Olumsuz Yanları

Değerlerine o kadar bağlıdır ki hiç kimsenin bunlara dokunmasını istemez. Zevklerine düşkündür. Ayrıca inatçı yapısı ile bilinir. Onun hayatında değerli ve değersiz insanlar vardır. Değer vermediklerini asla ama asla umursamaz. Yenilik ona göre değildir. Tüm değişimlere kapalıdır. Sırf rahatı bozulmasın diye çoğu şeyi görmezden gelir. Fazla kıskanç olmasından dolayı gereksiz endişelere kapılır.

İkizler Burcunun Olumsuz Yanları

Her konuda bir söyleyeceği vardır. Konuşmak için yaratılmıştır ama bir o kadar da dinlemeyi bilmez. Dikkati hemen dağılır ve konudan konuya atlar. Dedikodu yapmaktan zevk alır. Bazen fazla meraklı tavırlar sergiler. Sabırlı değildir ve kendi sabırsızlığının yanında başkalarının da sabrını taşırır. Bir konu hakkında derinlemesine inmez. Genelde yüzeysel düşüncelere sahiptir.

Yengeç Burcunun Olumsuz Yanları

O kadar kırılgan bir yapısı vardır ki onun yanında konuşacak herkesin laflarına dikkat etmesi gerekir. Çok sahiplenici davranır ve bu durum can sıkıcı bir hale gelebilir. Fazla kaprisli ve aşırı duygusaldır. Girişimde bulunmak istemez ve her şeyi olduğu gibi kabul eder. Çevresinde bulunan tüm insanların ona bağımlı olmasını ister. Yenilikten kaçınır ve yenilikçi insanları pek anladığı söylenemez.

Aslan Burcunun Olumsuz Yanları

Her şeyin en iyisini kendisi bilir ve herkese amirlik taslamaya çalışır. Sürekli dikkat çekmek ve göz önünde olmak ister. O kadar gururludur ki küstüğü bir insanlar yıllarca barışmayacaktır. Onu beğenmeyen bir insan varsa ona düşman olur. Kimsenin duygularını umursamaz. Sadece kendi duygularına önem verir. Yanlışlarını, hatalarını kabul etmek istemez.

Başak Burcunun Olumsuz Yanları

Yeniliklere ve girişimlere çok kapalıdır. Bundan dolayı hep ikinci planda kalır. Sürekli her şeyin mükemmel ve harika olmasını ister. Eleştiri yapmaktan kendini alamaz. Hem çevresini hem de kendisini eleştirir. Gereksiz işleri üstlenir sonra da vaktinin olmadığından yakınır. Onun dünyasında mükemmelliğin sınırı yoktur. Bu nedenle hayatın tadını çıkarmakta geç kalır.

Terazi Burcunun Olumsuz Yanları

Biri ile birlikteyken sadece onu düşünür ve diğer insanları hiç umursamaz. Kolayca bir ilişkiye başlar ama hemen de sıkılır. Genelde ilişkileri yüzeyseldir. Bencil tavırları vardır. Sırf biri ihtiyaçlarını karşılıyor diye onunla birlikte devam edebilir. Birinin onu geri çevirmesinde çok korkar ve bunu asla affetmez. Sırf rahatı bozulmasın diye problemleri görmezden gelir.

Akrep Burcunun Olumsuz Yanları

Gizli saklı olan her şeyi öğrenmek ister. Kuşkucu yapısı yüzünden ilişkilerini düzgün yaşayamaz. Kimsenin ne düşündüğünü umursamaz. Doymak bilmeyen tavırları vardır. Hep daha fazlasını ister. İnsanları manipüle etmek ister. Farklı düşünceleri olan insanlara katlanamaz. Birilerinin onu onaylamasını ister. Özellikle sevdiği kişinin özgürlüğünü kısıtlamak isteyecektir.

Yay Burcunun Olumsuz Yanları

Çok dağınıktır ve kendini toparlamakta zorluk çeker. Bir zorluk karşısında çok çabuk dağılır. Gereksiz cömert tavırları vardır. Kendine kurduğu dünyada yaşar ve başka hiçbir şeyi umursamaz. Disiplin asla ona göre değildir. Dikkati çok dağınıktır ve boş yere riske girer. Özgürlüğüne çok düşkündür ve bu nedenle bir ilişkisinin sorunsuz devam etmesi zordur. Hayata hep pembe gözlüklerle bakar ve bu nedenle bazı ciddi olayların farkında bile olmaz.

Oğlak Burcunun Olumsuz Yanları 

Sürekli etrafını kontrol altına almaya çalışır ve yönetmek ister. Gereksiz derece de fazla çalışır ve kendini çalışmaya adar. Kendi halinde takılmaktan hoşlanır ve hayatına kimseyi sokmaz. Duygularını asla anlayamazsınız. Her zaman disiplinli yaşar. Üzerinde hakimiyet kurabileceği insanları çevresinde bulundurur. Çok soğuk ve mesafeli tavırlara sahiptir.

Kova Burcunun Olumsuz Yanları

Beklentileri için bir çaba sarf etmek yerine sızlanmayı tercih eder. Kaprise asla dayanamaz ve hemen orayı terk eder. Bazı ilişkileri de gereksiz yere sürdürmeye çalışır. Aykırı davranmak hoşlanır. Aniden ortadan kaybolabilir. Kafasına estiği gibi davranır. Sürekli bir şeyleri şikayet eder. Biri onun görüşlerine önem vermezse bu durum karşısında yıkılır. Ulaşılması zor insanlarla ilişki yaşamak ister.

Balık Burcunun Olumsuz Yanları

Hayal dünyasında kaybolur desek yalan olmaz. O kadar hassastır ki en ufak bir olaydan bile kolayca etkilenir. Parasını dikkatli harcamaz. Elinde olan parayı hemen harcar. Bir karmaşaya girdiğinde ne yapacağını bilemez. Mücadeleci değildir. Bir şey onu zorlarsa hemen pes eder. Hep zaman kaybeder. Bunun nedeni sürekli başkalarını beklemesinden kaynaklanır. Genelde imkansız olana aşık olur ve çok gözyaşı döker.

Turuncu Fal Cafe

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram