Burçların Aşk Acısını Hangi Şarkı Özetler?

Burçların Aşk Acısını Hangi Şarkı Özetler?

Burçların Aşk Acısını Hangi Şarkı Özetler?

Elbet hepimiz bir dönemler aşk acısı yaşadık. Bu acıları da şarkı dinleyerek atlatmaya çalıştık. Peki, burçlara uygun olarak bakıldığında hangimizin acısını hangi şarkı özetler? Burçların aşk acısını hangi şarkı özetler? Gelin hep birlikte inceleyelim.

Burçların Aşk Acısını Hangi Şarkı Özetler?

Koç Burcu

Öfkesiyle yakıp yıkan ve yanıp tutuşan Koç burcu, her an karakolluk olabilir. Sinirden deliye dönül ortalığı yıkar. Bundan dolayı da onun aşk acısını özetleyecek şarkı ‘’Azer Bülbül – Bu Gece Karakolluk Olabilirim’’ desek pek de yalan olmaz.

Boğa Burcu

Naif ve bir o kadar da içli olan Boğa burcu için en uygun parça ise ‘’Müslüm Gürses – Sensiz Olmaz’’ olacaktır. Hüzünlenir ve anıları hatırlayıp derin bir iç çeker. Dışarıya öfke kusmaz asla. O kendi halinde takılıp acısını içinde yaşamayı sever.

İkizler Burcu

Aslında onu umursamaz ve soğuk kalpli olarak tanırız. Ama o ne kadar içten içe yansa da dışarı belli etmez ve eğlenmeye devam ediyormuş gibi yapar. Onu gizli gizli ağlayıp ‘’Kamuran Akkor – Üzülmedim ki’’ dinlerken bulabilirsiniz.

Yengeç Burcu

Duygusallığı ile bilinen ve aşk acısını dibine kadar yaşayan ayrıca etrafına da bu aşk acısını yaşatan Yengeç burcu, kendini mahveder. Onun acısını anlatan şarkı ise ‘’Kibariye – Eller Kadir Kıymet Bilmiyor Anne’’ olacaktır.

Aslan Burcu

Acısından ağlayıp sızlayan ve canı yanan Aslan burcu, asla bunu belli etmez. Gururunu kıracak herhangi bir şeyi dışarı göstermez. Kendi içinde acısını çeker. Onun aşk acısını ise ‘’Yıldız Tilbe – El Adamı’’ şarkısı anlatacaktır.

Başak Burcu

O kadar ince ayrıntılara takılır ki asla neye takıldığını bulamazsınız. Ayrılık esnasında yaşanan en ufak şeye bile günlerce üzülebilir ve bunu takıntı haline getirebilir. Bundan dolayı da onu en iyi anlatan şarkı ‘’Hakan Taşıyan –  Güz Gülleri’’ olacaktır.

Terazi Burcu

Aşk insanı olan ve aşkıyla yanıp tutuşan Terazi burcu, büyük bir bunalıma girecek ve sürekli aşkını düşünecektir. Her ne kadar hava grubunda olsa da aşk onun en hassas noktasıdır. Onu anlatan şarkı ise ‘’Orhan Gencebay – Dil Yarası’’ olarak karşımıza çıkar.

Akrep Burcu

Kin ve hırsla yanıp tutuşan Akrep burcu, büyük bir tutkuyla bağlı olduğu aşkından ayrıldığında aşk acısına yenik düşecektir. Ona yapılan ihaneti ise affetmesi mümkün değildir. Ona yönelik en iyi şarkı ‘’Bergen – Sen Affetsen Ben Affetmem’’ olmalıdır.

Yay Burcu

Acının bile en eğlenceli halini yaşayan Yay burcu, açık sözlü tavırları ile bilinir. Asla içinde tutamaz bir şeyleri. Hemen anlatmaya başlar. Acı çekerken de bir yandan eğlenir. İşte onun acısını anlatan şarkının ise ‘’Cengiz Kurtoğlu – Duyanlara Duymayanlara’’ olduğunu söyleyebiliriz.

Oğlak Burcu

Onun birini sevdiğini görmek pek mümkün değildir ama eğer severse tam sevenlerden olur. Aşk konusunda bir hata yaptığını düşünür ve ona vakit harcadığı için üzülür. Aşk acısını anlatan şarkıysa ‘’Güllü – Değmezmiş Sana’’ olacaktır.

Kova Burcu

Tamam, belki diğer burçlar kadar acı çektiğini söyleyemeyiz ama onlar da elbet üzülecektir. Sonuçta Kova burcu da bir insan. Onun aşk acısını anlatan şarkının ‘’Ahmet Kaya – Kendine İyi Bak’’ olduğunu söylesek pek de yanılmayız.

Balık Burcu

En duygusal ve en arabesk burç olan Balık burcu, üzülecek ve kahrolacaktır. Ayrılık onu mahvedecek ve tamamen hüzünlü, melakonlik birine dönüştürecektir. Aşk acısını ise en iyi anlatan parça ‘’ Müslüm Gürses – Esrarlı Gözler’’ olacaktır.

Burçların Aşk Acısını Hangi Şarkı Özetler?
Burçların Aşk Acısını Hangi Şarkı Özetler?

Online Fal Baktırmak İçin

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız Turuncu Fal’a ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram