Ayna Falı

Ayna Falı

Ayna Falı

Ayna Falı Nedir?

Ayna falı, çok eski zamanlardan günümüze kadar gelmiştir. Bu fal da diğer bazı fallar gibi şamanlardan ortaya çıkmıştır. Eski dönemlerde Şamanistler, geleceği görebilmek içi aynayı kullanmışlardır. Ayna falı, yol gösterici bir seçenek haline gelmiş ve daha doğru adımlar atılmasını sağlamıştır. Dönemin ünlü kahinleri ve şamanları ayna falı nın nasıl daha detaylı bakılabileceğini araştırmıştır. Nasıl kapsamlı olabilir araştırmaları sonucunda ayna falı nı geliştirmişlerdir. 

Ayna falı, aynaların malzeme olarak kullanıldığı bir fal çeşididir. Hem geçmişe hem de geleceğe yönelik bilgileri baktıran kişiye sunar. Enerji sayesinde başka ortamların görülmesine ve buralarında yorumlanmasına neden olur. Yani farklı mekan ve farklı boyutlar da bu fal aracılığı ile yorumlanabilmektedir. Fala bakan kişi aynaya odaklanmalı ve içgüdülerine güvenerek yorum yapmalıdır. Bakan kişinin gerçek falcı olması en önemli noktadır. Gerçek falcı tarafından bakılan ayna falı çok iyi sonuçlar doğuracaktır. Bu sayede simge ve şekiller çok daha iyi yorumlanır. 

Ayna Falı Nasıl Bakılır?

Öncelikle fala bakacak kişinin kendini hazır hissetmesi gerekir. Kendini hazır hissettiğinde aynanın karşısına oturması gerekir. Tamamen sakinleşmeli ve aynaya odaklanmalıdır. Birkaç dakika boyunca odaklanarak aynaya bakmalıdır. Gözünü aynadan ayırmaması gerekir. Söylenmesi gereken bazı sözcükler vardır ve bu sözcükler aynaya bakıldığı sırada söylenir. Ardından tekrar ayna üzerinde göz gezdirilmeye devam edilir. Bakışlar aynanın tam orta noktasında toplanmalı ve daha sonra yukarıya doğru bakılmalıdır. Bununla birlikte yeniden gözler sabit bir noktaya bakar ve yine bazı sözcükler söylenir. Bu şekilde bakılarak bazı yorumlar çıkarılır. Hem geçmiş hem de gelecek hakkında tahminler söylenir.

Ayna Falı Bakılırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Bu fala bakacak kişinin ayrıca su falı hakkında da bilgisi olması gerekir. Çünkü su falı na bakabilen birisi ayna falı na da bakabilir. Her iki fal da duru görü yeteneğini gerekli kılar. Mistik enerjisi çok yüksek olan kişiler ayna falı na daha iyi bakabilmektedir. En iyi saat aralığı öğlen saatleridir. Yani öğlen vaktinde ayna falı na bakılmalıdır. Ortamın tamamen sessiz ve sakin olması lazımdır. Ayna, fala bakacak kişinin tam göz hizasında yer almalıdır. Aralarında bulunan mesafe 50 cm civarında olmalıdır. Mutlaka yuvarlak, kare ya da elips şeklinde bir aynadan bakılmalıdır. Boyutu ve şekli de oldukça önemlidir. Hiçbir teknolojik ürün kullanılmaması gerekir ve hepsi uzaklaştırılmalıdır. Direkt duvara monte edilmiş bir ayna daha iyi bir seçenek olacaktır.

Fala bakacak kişi, çok cesaretli ve kuvvetli olmalıdır. İradesi zayıf olan kişilerin ayna falı na bakması işleri epey zorlaştıracaktır. Herkes bu işi soyunmamalıdır. Özellikle belli başlı önemli ve bu alanda uzman gerçek falcı ayna falı na bakmalıdır.

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız turuncu fal’a ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

 

 

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram