Ay Falı

Ay Falı | Turuncu Fal Cafe ay falı, ay falı nedir, güneş falı, ay falına bakanlar, fal, falcı, online fal, online falcı, tarot, kahve falı, turuncu fal, turuncu cafe, ankara fal, gerçek fal, yıldızname, su falı, aşk falı, yildizname, | Ay Falı | Fal Cafe Cafeler, Ankara Fal Cafe Cafeler, Kızılay Fal Cafe Cafeler , İstanbul Fal Cafe Cafeler , Fal Cafe Cafeler , Ankara Falcı Cafe Cafeler , Kızılay Falcı Cafe Cafeler , İstanbul Falcı Cafe Cafeler , Falcı Cafe Cafeler , Ankara Falcılar Cafe Cafeler , Kızılay Falcılar , İstanbul Falcılar Cafe Cafeler , Falcılar , Ankara Fal Cafe , Kızılay Fal Cafe , İstanbul Fal Cafe , Fal Cafe , Ankara Fal Cafeler , Kızılay Fal Cafeler , İstanbul Fal Cafeler , Fal Cafeler , Ankara Medyum cafe , Kızılay Medyum cafe , İstanbul Medyum cafe , Medyum cafe , Ankara Medyumlar cafesi , Kızılay Medyumlar , İstanbul Medyumlar , Medyumlar , Ankara Meşhur Fal , Kızılay Meşhur Fal , İstanbul Meşhur Fal , Meşhur Fal , Ankara Meşhur Falcı , Kızılay Meşhur Falcı , İstanbul Meşhur Falcı , Meşhur Falcı , Ankara Meşhur Falcılar , Kızılay Meşhur Falcılar , İstanbul Meşhur Falcılar , Meşhur Falcılar , Ankara Online Fal Cafe Cafeler , Kızılay Online Fal Cafe Cafeler , İstanbul Online Fal Cafe Cafeler , Online Fal Cafe Cafeler , Ankara Online Falcılar Cafe Cafeler , Kızılay Online Falcılar Cafe Cafeler , İstanbul Online Falcılar Cafe Cafeler , Online Falcılar Cafe Cafeler , Ankara Online Fal Cafe , Kızılay Online Fal Cafe , İstanbul Online Fal Cafe , Online Fal Cafe , Ankara Fal Uygulaması , Kızılay Fal Uygulaması , İstanbul Fal Uygulaması , Fal Uygulaması , Ankara Fal Uygulamaları , Kızılay Fal Uygulamaları , İstanbul Fal Uygulamaları , Fal Uygulamaları ,

Ay Falı

Ay Falı Nedir?

Günümüze gelen fal çeşitlerinden biri de Ay falı olarak karşımıza çıkar. Özellikle Anadolu kültüründe oldukça yaygın bir fal türüdür. İnsanların geleceğe olan merakı her dönemde devam etmiştir. Bundan dolayı eski dönemlerde de evlilik, aşk, sağlık gibi pek çok konular hakkında fal bakılmıştır. Her konu için farklı bir fal türü bulunmuştur. Bazı fal çeşitleri de sadece bir konu değil pek çok konu hakkında bilgi vermiştir. 

Ay falı da özellikler aşk ve evlilik hayatına dair bilgi veren fal çeşitlerinden biridir. İşte bu yüzden de genelde bekar genç kadınlar arasında bakılan bir fal türü haline gelmiştir. Başarılı bir fal çeşididir ve epey etkilidir. 

Ay Falı Nasıl Bakılır?

İlk olarak ayın yüzünün tamamen göründüğü bir gün seçilmesi gerekir. Buna mutlaka uyulmalıdır. Aksi halde bir sonuç alınamaz. Ayrıca tek olmamalısınız. Bir kişiye ihtiyaç duyacaksınız. Ay tamamen göründüğünde gece dışarı çıkın. Bir yakınınız ile birlikte olmalısınız. Sakin ve sessiz bir ortam bulmaya çalışın. İhtiyaç duyacağınız bir malzeme var. Ayna almayı unutmayın. Sessiz bir ortam bulduktan sonra yakınınızdan aynayı size doğru tutmasını isteyin. Aynada ayı görmeniz gerekiyor. Ayna içerisinde ayı gördüğünüz an ay falı başlamıştır. Bu esnada tamamen fala odaklanmanız ve kısmetim neyse o olsun demeniz gerekiyor. Gerçekten odaklanırsanız çok iyi bir sonuç alabilirsiniz. Bu işlemden sonra aynanın sağına ve soluna bakın. Bir gölge göreceksiniz. Hemen hemen insana benzeyen bir gölge olacak bu. İşte bu gölgeyi görürseniz yakın zamanda kısmetiniz açılacaktır. Ancak bir gölge görmezseniz bu kısmetinizin çok geç açılacağını gösterecektir. 

Sürekli sürekli yapmanız önerilmemektedir. Ay falı birkaç ay aralıklarla yapılmalıdır. Böylece daha gerçekçi sonuçlar alınacaktır. 

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız Turuncu Fal ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

 

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram