Ay Falı

Ay Falı

Ay Falı

Ay Falı Nedir?

Günümüze gelen fal çeşitlerinden biri de Ay falı olarak karşımıza çıkar. Özellikle Anadolu kültüründe oldukça yaygın bir fal türüdür. İnsanların geleceğe olan merakı her dönemde devam etmiştir. Bundan dolayı eski dönemlerde de evlilik, aşk, sağlık gibi pek çok konular hakkında fal bakılmıştır. Her konu için farklı bir fal türü bulunmuştur. Bazı fal çeşitleri de sadece bir konu değil pek çok konu hakkında bilgi vermiştir. 

Ay falı da özellikler aşk ve evlilik hayatına dair bilgi veren fal çeşitlerinden biridir. İşte bu yüzden de genelde bekar genç kadınlar arasında bakılan bir fal türü haline gelmiştir. Başarılı bir fal çeşididir ve epey etkilidir. 

Ay Falı Nasıl Bakılır?

İlk olarak ayın yüzünün tamamen göründüğü bir gün seçilmesi gerekir. Buna mutlaka uyulmalıdır. Aksi halde bir sonuç alınamaz. Ayrıca tek olmamalısınız. Bir kişiye ihtiyaç duyacaksınız. Ay tamamen göründüğünde gece dışarı çıkın. Bir yakınınız ile birlikte olmalısınız. Sakin ve sessiz bir ortam bulmaya çalışın. İhtiyaç duyacağınız bir malzeme var. Ayna almayı unutmayın. Sessiz bir ortam bulduktan sonra yakınınızdan aynayı size doğru tutmasını isteyin. Aynada ayı görmeniz gerekiyor. Ayna içerisinde ayı gördüğünüz an ay falı başlamıştır. Bu esnada tamamen fala odaklanmanız ve kısmetim neyse o olsun demeniz gerekiyor. Gerçekten odaklanırsanız çok iyi bir sonuç alabilirsiniz. Bu işlemden sonra aynanın sağına ve soluna bakın. Bir gölge göreceksiniz. Hemen hemen insana benzeyen bir gölge olacak bu. İşte bu gölgeyi görürseniz yakın zamanda kısmetiniz açılacaktır. Ancak bir gölge görmezseniz bu kısmetinizin çok geç açılacağını gösterecektir. 

Sürekli sürekli yapmanız önerilmemektedir. Ay falı birkaç ay aralıklarla yapılmalıdır. Böylece daha gerçekçi sonuçlar alınacaktır. 

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız Turuncu Fal ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

 

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram