Arkadaş mı Sevgili mi İkileme Düşüren Burçlar

Arkadaş mı Sevgili mi İkileme Düşüren Burçlar

Arkadaş mı Sevgili mi İkileme Düşüren Burçlar

Başak Burcu

Her şeyin mükemmel olmasını isteyen Başak burcu, en ufak pürüzü bile kabullenemez. Olayların kendi kontrolü altında ilerlemesini ister. Bir olayın tüm olasılıklarını görmeye çalışır. Sürpriz olaylar asla ama asla ona göre değildir. Aşk ve arkadaşlık ilişkilerinde kontrolü hep elinde tutmaya çalışır. Kendi isteklerinin gerçekleşmesini ister. Eğer onun istediği gibi biri değilseniz size asla ihtiyaç duymadığını düşünecektir. Zaten kendi kendine durabilmeyi iyi başarır. Bundan dolayı da birine kolay kolay ihtiyacı olmaz. Onun gözlemleri sonucunda eğer ihtiyacı olduğunu hissederse ancak sizinle yakınlaşır. Her şeyin mükemmel olmasını isteyen Başak burcu, sizinle buluşurken nasıl davranıyor bakmalısınız. Eğer özen gösteriyorsa iyi bir anlamdadır. Lakin özensiz ve süslenmeden geliyorsa maalesef sadece arkadaş olarak görüyordur.

Kova Burcu

Çevre edinmeyi çok kolay başaran Kova burcunun arkadaş sayısı oldukça fazladır. Sürekli yeni birileri ile tanışmaya eğilimlidir. İnsanlarla kolay anlaşır ve oldukça arkadaş canlısıdır. Kibardır ve insanların kalbini kolay kazanır. Flört konusunda epey iyidir. Nasıl konuşacağını bilir. Bir insanı tanıyana kadar peşinde dolaşır. Tüm gizemi öğrenmeye çalışır. Lakin gizemi çözdükten sonra onu görebilene aşk olsun. Ortadan kaybolur. Kendine yenir bir arkadaş seçer ve onun gizemini çözmeye çalışır. Onunla arkadaş mısınız sevgili misiniz anlamak pek kolay değildir.

İkizler Burcu

Oldukça geniş bir sosyal çevreye sahip olan İkizler burcunun yerinde durduğunu görmek zordur. Üstelik iletişim konusunda da çok iyidir. Konuşmayı, anlatmayı çok sever. Sürekli çevresi ile takılmak ve eğlenmek ister. Standart, sabit şeylerden hiç hoşlanmaz. Farklılık, çeşitlilik arayışına girer. Aynı anda birkaç işi yapabildiği gibi aynı anda birkaç kişiyle de ilgilenebilir. Flört etmeyi çok sever. Lakin sıkıldıktan sonra sizi bırakacaktır. Başta çok iyi konuşkandır. Sizinle eğlenmek ve konuşmak ister. Bir yerden sonra ise sürekli sizinle birlikte olmak onu çok bunaltır. Zamanla uzaklaşır. Onunla eğlenirken konuşurken arkadaş mısınız sevgili misiniz anlamak hiç kolay değildir. Sizinle eğlenirken aklı başkasına kayabilir. Hatta bunu size çekinmeden de söyleyecektir.

Aslan Burcu

Eğlenceli ve sosyal bir hayata sahip olan Aslan burcu, her daim öne çıkmayı sever. Gösterişi çok sever ve onu görmemek mümkün değildir. O, insanlarla arkadaş olmaz. Sadece kendini öven, yücelten insanları yanında bulundurmayı sever. İlişkilerini kendi isteği doğrultusunda şekillendirmek ister. Eğer bir ilişki onun kurallarına göre değilse oradan hemen uzaklaşmak ister. Yönetilmek değil yönetmek ister. Sizden uzaklaşacaksa bunu hemen sert ve net bir cümle ile belli eder. Siz başta ne olduğunuzu anlamasanız da o kendi kafasında sizi değerlendirir. Çıkarlarına uygun değilseniz de güle güle demeyi tercih eder.

Terazi Burcu

Tıpkı diğer hava burçları olan İkizler ve Kova gibi Terazi burcu da geniş çevreye sahiptir. Yalnız kalmaktan hiç haz etmez ve kendine arkadaş olacak birilerini arar. Herkesle kolay arkadaş olması sizinle aranızda ne olduğunu anlamanızı zorlaştırır. Özel misiniz yoksa sıradan mı bilemezsiniz. Gayet güzel bir şekilde flört ederken, konuşurken bir anda sizi yakın arkadaşı haline getirebilir. Ne olduğunu siz bile anlayamazsınız. 

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız Turuncu Fal’a ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram