6 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

6 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

6 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yıldızınızın bugün size neler söylediğini merak ediyorsanız detaylar aşağıda:

KOÇ BURCU

Şu sıralar tek başınıza kalmak isteyebilir ce yalnızlığınızın size verebileceklerine odaklanabilirsiniz. Zihninizi bir hayli yoran konuları çözüme kavuşturmak için zaman zaman onlarda uzaklaşmak akıllıca bir hareket olacaktır.

BOĞA BURCU

Ailenizle birlikte vakit geçirmek zorunda kalabilir ancak diğer işlerinizden feragat etmek zorunda kalabilirsiniz. Onlara ayıracağınız zamanı kaliteli kılmak sizin elinizde. Sorumluluklarınızı her daim yerine getirebilirsiniz ancak sevdiğiniz insanlarla bir arada olmanın keyfini her zaman çıkaramayabilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Kendi kendinizi düşüncelere boğduğunuz için demoralize olabilirsiniz. Odak noktanızı sürekli düşündüğünüz konulardan ayrı noktalara çekmek faydalı olacaktır. Elinizde olmayan koşullar için endişelenmeyi bırakmalısınız.

YENGEÇ BURCU

Diğer insanlardan genellikle daha farklı bir bakış açısına sahip olmanız size yalnız olduğunuzu düşündürtebilir. Eşsizliğinizin farkına vararak bunun keyfini sürmeli ve yaşam felsefenizden taviz vermemelisiniz.

ASLAN BURCU

Başkalarına yönelik birtakım sitemlerde bulunabilir ve onların size yönelik ilgisizliklerinden şikayetçi olabilirsiniz. Haklı olsanız da insanların umursamaz tavırlarından mutluluğunuzu sorumlu tutmamalısınız.

BAŞAK BURCU

İçinizde oluşan gerçek duyguları partnerinize açabilir ve ondan olumlu tepkiler alabilirsiniz. Aranızda oluşan hoş etkilerin keyfini çıkarabilir ve hatta ileriye dönük ciddi adımlar atma ihtimalini dahi dile getirebilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Günlük sorumluluklarınızın üzerine düştükçe kendinizi boğuluyormuş gibi hissedebilirsiniz. Zamanlama programlaması yaptığınız takdirde işlerinizi daha kolaylıkla halledebilirsiniz. Atalete yatkın olan havayı dağıtmanız gerekir.

AKREP BURCU

Partnerinizle aranızdaki problemleri konuşarak çözmeyi denemelisiniz. Pasif agresif davranışlar sergilemeniz hiçbir şeyi çözmeyeceği gibi aynı zamanda sorunları daha da büyütebilir.

YAY BURCU

Gün içerisinde özellikle çalışma hayatınızda kendinizi motive edebilmeniz için çeşitli yöntemler deniyorsunuz ancak içinizdeki sıkıntının temeli daha derin olabilir. Hassasiyet duyduğunuz konuları göz ardı etmeyin.

OĞLAK BURCU

Etrafınızda şekillenen durumlarla ilgili bir köşede sessiz biçimde gözlem yapıyor ve durumu daha tarafsız şekilde değerlendirme yolunu seçiyorsunuz. Vakti geldiğinde doğru adımları atabilmeniz başka insanlar tarafından da takdir görmekte.

KOVA BURCU

İstek ve arzularınıza yanıt verecek şekilde olumlu gelişmeler yaşanabilir. Sosyal çevrenizde de başkalarının ilgisini çekebileceğiniz güzel etkiler söz konusu. 

BALIK BURCU

Verilen sözlerin tutulmaması sizin B planınıza başvurmanıza sebep olabilir. Şayet sorunların çözümü için alternatif yollara sahip değilseniz, sakinliğinizi koruyup endişelerinizi beslememeniz bile yarar sağlayacaktır.

06 ekim günlük burç yorumu
06 ekim günlük burç yorumu

*

(Ayrıca kişiliğinize yönelik daha fazla bilgiler edinmek için fal baktırmak isterseniz fal çeşitleri içinden seçeceğiniz herhangi bir gerçek fal için online fal servislerinden de hizmet talep edebilirsiniz. Dilediğiniz gibi gerçek kahve falı online tarot falı su falı katina falı seçeneklerinden biri tercih edebilirsiniz.)

 

Oyla
[Toplam: 0 Puan: 0]
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir