4 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

16 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU | Turuncu Fal Cafe | Türkiye ve Ankaranın En İyi Falcıları | 16 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU | Turuncu Fal Cafe | Türkiye ve Ankaranın En İyi Falcıları

Astroloji bir yol haritasıdır, yolunuzu buradan aydınlatabilirsiniz, Günlük burç yorumlarınızı buradan takip edebilirsiniz…

Gün içinde hissettiğimiz bu gerilim ve mücadele gerektiren enerjileri öğle saatlerinde biraz olsun kontrol altına alabilir; istek ve ihtiyaçlarımız doğrultusunda yönlendirme imkânı bulabiliriz. Bu süreç uzun vadeli adımlar atmak; ayağımızı zemine sağlam basarak ilerlemek ve konusunda otorite olan kişi ve kurumlardan destek almak için uygun saatler dilimi olabilir.

Yıldızınızın bugün size neler söylediğini merak ediyorsanız detaylar aşağıda:

KOÇ BURCU

Bugün, “ya benim dediğim gibi olacak ya da hiç” yaklaşımını benimsemek yerine, biraz özen göstererek ve başkalarını düşünerek istediğinizi yine elde edebileceğiniz üzerinde durabilirsiniz. İnce düşünceli olmayı rutininizin bir parçası haline getirin.

BOĞA BURCU

Evde veya iş yerindeki otorite figürlerine karşı güveninizin sarsılmasına izin verme konusunda dikkatli olun. Ne kadar çok çalıştığınızı ve ne kadar katkıda bulunduğunuzu biliyorsunuz. Bazen insanlara bunu hatırlatmanız gerekebilir.

İKİZLER BURCU

Bir şey sizi ilgilendirmiyorsa, onu işiniz haline getirmenin bir anlamı yoktur. Bugün, gerçekten zaman ayırmaya değer şeylere odaklanın. Zihniniz ağırlamışsa, ışığı içinizde arayın.

YENGEÇ BURCU

Mali konular sizi hüsrana uğratabilir veya endişeli hissetmenize neden olabilir, ancak her şeyin gerçekte olduğundan daha kötü görünmesi mümkündür. Şimdilik elinizden geleni yapın ve gerisinin kendi kendine çalışmasına izin verin.

ASLAN BURCU

Her şeyi tek başınıza üstlenmek zorunda değilsiniz. Kendinizi baskı altında veya bunalmış hissediyorsanız bunu aklınızda bulundurun. Destek almak için yakınlarınızdan yardım talep edebilirsiniz.

BAŞAK BURCU

Bir iş teklifini düşünüyorsunuz ve şu an karar aşamasında olabilirsiniz. Nasıl ilerlerseniz ilerleyin, bütünlüğünüzün yol gösterici güç olduğundan emin olun. Yapması zor gelse bile içgüdülerinize güvenin. 

TERAZİ BURCU

Bağımsızlık, bugün sizin için önemli bir tema, özellikle de biriyle adım atmak veya başka birini mutlu etmek, özgünlüğünüzü saklamak anlamına geliyorsa. Yalnız yapmak zorunda olsanız bile gerçeğini yaşamalısınız.

AKREP BURCU

Cesur bir yüz takınıp her şey yolunda değilmiş gibi davranmanıza gerek yok. Ne hissettiğinizi özgürce yaşamak ve duygularınız hakkında konuşmak için kendinize izin verin. Bu güçsüzlükten değil aksine güçlü olmaktan gelir.

YAY BURCU

Bugün önemli bir gerçek veya farkındalıkla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Harekete geçmek için çevrenizin teşvikine ihtiyaç duyuyorsunuz.

OĞLAK BURCU

Özellikle banka hesabınız aksini söylüyorsa, bugün başarılı olduğunuzu hissetmek zor olabilir. Ancak başarının birçok tanımı vardır. Bugünlere hangi zorlukları aşarak geldiğinizi kendinize hatırlatın.

KOVA BURCU

Kendiniz için nerede ayağa kalkmanız gerekiyor? Başkalarının size karşı olumsuz davranışlarının kendinizi suçlu hissettirmesine izin vermeyin. Mutluluğunuz her şeyden önce gelir.

BALIK BURCU

Son zamanlarda o kadar çok işe giriştiniz ki! Şimdi, başarılarınızı en aza indirmek veya kendinizi çok zorlamak yerine emeğinizin meyvelerinin tadını çıkarmanın zamanı geldi. Kendinize nazik davranın.

*

(Ayrıca kişiliğinize yönelik daha fazla bilgiler edinmek için fal baktırmak isterseniz fal çeşitleri içinden seçeceğiniz herhangi bir gerçek fal için online fal servislerinden de hizmet talep edebilirsiniz. Dilediğiniz gibi gerçek kahve falı online tarot falı su falı katina falı seçeneklerinden biri tercih edebilirsiniz.)

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram