28 ARALIK 2021 Günlük Burç Yorumu

28 ARALIK 2021 Günlük Burç Yorumu

28 Aralık 2021 Günlük Burç Yorumunuzu Okudunuz mu?

Bugün yıldızlar tarafından aşk, sağlık, para gibi konularda size neler söyleniyor? Koç Burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu günlük astroloji yorumları.

KOÇ BURCU

Oldukça yoğunsunuz ve her olayı detayları ile düşünmeniz gerekiyor. Bu sizi epey yoracak. Ayrıntıları düşünmek yerine geri çekilip olaylara birde dışardan bakmayı deneyin. Bu daha iyi gözlem yapmanızı sağlayacak.

BOĞA BURCU

Mantığınız ve duygularınız savaş halinde. Ne yapacağınızı bilemeyebilirsiniz. Kaçmak size iyi bir fikir gibi gelecek ancak bu çözüm sağlamayacak. Kendinize olan güveni kaybetmeyin. Özgüveninizi yükseltmek için çaba sarf etmeniz gerek.

İKİZLER BURCU

Geçmişte yaşadığınız bir ilişki yeniden gündeme gelebilir. Yaşananları ve hataları sorgulamanız gerekiyor. Yanlış bir düşünceye kapılmadan bu durumdan uzaklaşın. Beklediğiniz bir miras konusu varsa eğer bugün her şey netleşecek. Aldığınız parayı bir yatırım yaparak değerlendirmek isteyeceksiniz.

YENGEÇ BURCU

İlişkinizde güven arayışı içine gireceksiniz. Bu sizin için çok önemli. Ruhunuzun daraldığını hissettiğiniz anlar olabilir. Spor yaparak ya da farklı bir faaliyete katılarak bu durumdan kolayca kurtulabilirsiniz.

ASLAN BURCU

Bugünlerde geçmişe dalabilirsiniz. Duygularınız ve düşüncelerinize kulak vermeniz gerek. İş yerinizde bazı sıkıntılara maruz kalabilirsiniz ancak bu durum geçici olacak. Tek yapmanız gereken kendinize güvenmek.

BAŞAK BURCU

Yanlış bir yola çıktığınızı düşünebilirsiniz. Bu nedenle yeni fikirler üretmek isteyeceksiniz. Bazı haksız durumlar ortaya çıkabilir. Hukuki yollara başvurmanız gerekecek. Kendinizi doğru ifade etmeniz lazım.

TERAZİ BURCU

Bir konuda karar verirken o konu ile ilgili bilgi edinmeye çalışın. Hisleriniz ile hareket etmek bugün sizi yanıltabilir. Bir destek arayışı içindesiniz. Pişmanlık yaşayacağınız konulara girişmemeye çalışın.

AKREP BURCU

Gizemli davranışlar hoşunuza gidiyor ancak bu durum arkadaşlıklarınıza zarar verebilir. Etrafınızdan destek almaya çalışın. İçinizi dökmek sizi epey rahatlatacak.

YAY BURCU

Hayal kurduğunuz konuları tekrar gözden geçirin. Çünkü bu durum hüsranla sonuçlanabilir. Daha gerçekçi planlar oluşturmanız gerekli. Özellikle maddi konulara dikkat edin. Özgür olmak isterken başkalarının özgürlüğüne zarar vermeyeceğinizden emin olun.

OĞLAK BURCU

Tutumlu olmanız ve kontrollü hareketleriniz size büyük kazanç sağlayacak. Bazı fikir çatışmaları yaşama ihtimaliniz yüksek. Ancak fikirlerinize güvenmelisiniz.

KOVA BURCU

Etrafınızda bulunan insanlara karşı öfkeli davranışlar sergileyebilirsiniz. Öfkenize hakim olmaya çalışın. Bazı sözleriniz hayatınızı kötü etkileyebilir. Kontrolcü olmayı deneyin.

BALIK BURCU

Güvenilir olduğunuz için bazı sırlar sizinle paylaşılacak. Beklenmedik sürprizlere hazır olun. Bu sürpriz sizi oldukça mutlu edecek. Motivasyonunuz yükselecek ve enerjiniz yerine gelecek.

(Ayrıca kişiliğinize yönelik daha fazla bilgiler edinmek için fal baktırmak isterseniz fal çeşitleri içinden seçeceğiniz herhangi bir gerçek fal için online fal servislerinden de hizmet talep edebilirsiniz. Dilediğiniz gibi gerçek kahve falı online tarot falı su falı katina falı seçeneklerinden biri tercih edebilirsiniz.)

 

 

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram