23 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumu

ekim -günlük-burç-yorumu | 30 ekim günlük burç yorumu

23 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yıldızınızın bugün size neler söylediğini merak ediyorsanız detaylar aşağıda:

KOÇ BURCU

Mars’ın Terazi’de olması sizi olumlu etkiliyor. Özellikle eylem gerektiren işlerde doğrudan sonuçlara ulaşabiliyorsunuz. Fırsatları doğru değerlendirebileceğiniz yeniliklere açık bir gün.

BOĞA BURCU

Duygularınızın ağır bastığı bir gün geçirebilirsiniz. Yeni bir vizyon geliştirebileceğiniz ve planlarınızı detaylandırabileceğiniz bir zaman dilimindesiniz. Yaşam enerjinizin düşmesine izin vermemelisiniz.

İKİZLER BURCU

İletişim konusunda belli sıkıntılar yaşıyor olabilirsiniz. Merkür’ün geri hareketinin bitmesiyle bu durumdan yakın zamanda kurtulacaksınız. Bazı alışkanlıklarınızı değiştirmenizi gerektirecek sağlık sorunları yaşayabilirsiniz, dikkatli olun.

YENGEÇ BURCU

Uzun zamandır görmediğiniz dostlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Onlardan alacağınız haberler sizi şaşırtabilir ve aynı zamanda da bakış açınızı zenginleştirebilir. Hayata karşı istekleriniz değişebilir. 

ASLAN BURCU

Bugün fikirlerinizde ısrarcı davranmamanızda fayda var. Kendi isteklerinizi başkalarına dayatmaya devam ettiğiniz müddetçe tepki toplamanız kaçınılmaz olacaktır.

BAŞAK BURCU

Bugün neşeli tarafınızla uyanacaksınız. Sevdiklerinizle vakit geçirmek uzun zamandır ihtiyacınız olan yaşam enerjisini size verecek. Girişimcilik gerektiren konularda da şansınız yüksek olduğundan bunu değerlendirmelisiniz.

TERAZİ BURCU

Detaylarda boğulabileceğiniz bir gün. Bazı konular üzerine çok fazla düşüyorsunuz ve kendi modunuzu düşürebiliyorsunuz. Partnerinize kendinizi açarak onun desteğini alabilirsiniz.

AKREP BURCU

Yaratıcılığınızın ön planda olacağı bir gün. Şayet sanatsal alanda bir işiniz varsa bu konunun üzerine düşerek daha fazla üretken ve verimli olacağınız bir gün geçirebilirsiniz.

YAY BURCU

Ortaklı ve işbirliği içinde olduğunuz projelerde elinizde olmayan sebeplerden ötürü gecikmeler yaşayabilirsiniz. Ancak çabuk uyum sağlayabilme yeteneğiniz sayesinde bunun üstesinden çabuk geleceksiniz.

OĞLAK BURCU

Verdiğiniz sözleri yerine getirme konusunda kendinizi hırpalıyorsunuz. Aynı anda birden fazla yerde olma isteğiniz nedeniyle tek bir yöne odaklanmakta zorluk yaşıyorsunuz.

KOVA BURCU

İçten ve sıcakkanlı davranış sayesinde çevrenizden övgü topluyorsunuz. Finansal mevzularda gelebilecek bir yardım eline ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. 

BALIK BURCU

İnsanlarla duygularınızı ve düşüncelerinizi açık şekilce ve cesurca paylaşmalısınız. Yok yere alınganlık ediniyor olabilirsiniz. Kendinizi geri çekmeyin ve ortamlara karışın.

*

(Ayrıca kişiliğinize yönelik daha fazla bilgiler edinmek için fal baktırmak isterseniz fal çeşitleri içinden seçeceğiniz herhangi bir gerçek fal için online fal servislerinden de hizmet talep edebilirsiniz. Dilediğiniz gibi gerçek kahve falı online tarot falı su falı katina falı seçeneklerinden biri tercih edebilirsiniz.)

 

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram
error: Turuncu Fal Cafe