21 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumu

ekim -günlük-burç-yorumu | 30 ekim günlük burç yorumu

21 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yıldızınızın bugün size neler söylediğini merak ediyorsanız detaylar aşağıda:

KOÇ BURCU

Burcunuzda gerçekleşecek dolunayla birlikte sanki insanların özellikle sizi sınamaya çalışır gibi davrandıklarını hissedebilirsiniz. Üzerinizde anlam veremediğiniz bir gerginlik olabilir; sakinleşebileceğiniz faaliyetlere yönelik.

BOĞA BURCU

Hayatınızda belirsizlikle mücadele ettiğiniz konular varsa net sonuçlar elde etmeye başlayabilirsiniz. Kararlılıkla hareket edeceğiniz bir döneme giriş yapacaksınız. Yapmam dediklerinizi yapma ihtimaliniz var.

İKİZLER BURCU

Romantik ilişkinizde denge tutturmaya çalışıyorsunuz, ancak bunda zorlanabilirsiniz. Karşınızdakinin duygularına kendinizi kapatmayın ve her şeyi mantıksal bir çerçevede değerlendirmeyin.

YENGEÇ BURCU

Bir başka kişinin baskısı altında kalabilirsiniz. Bu bir aile bireyi veya iş yerindeki bir otorite figürü olabilir. Uzak bir yolculuk planınız varsa size yeni fırsatlar gelebilir ancak beklentilerinizi fazla yüksek tutmayın.

ASLAN BURCU

Aşk hayatınızda ciddiyete geçmek isteyebilirsiniz. Planlarınız için harekete geçeceksiniz. İş yerinde terfi bekleyişi içindeyseniz de şansın sizden yana olduğunu söylemek mümkün.

BAŞAK BURCU

Planlarınıza sadık kalmanız gerektiğini hatırlatacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Haklılık arayışında olacağınız birtakım tartışmalar yaşayabilirsiniz. Maddi açıdan ise sizi destekleyici etkiler var.

TERAZİ BURCU

Enerjinizi sizi ilgilendirmeyen konulara harcamak zorunda kalabilirsiniz. Canınız bu duruma sıkılsa da aslında sonrasında tam da olmanız gereken yerde olup yapmanız gerekeni yaptığınızı göreceksiniz.

AKREP BURCU

Uzun vadeli geleceğinizi ilgilendirecek kararlar alabilirsiniz. Ortaklaşa yapacağınız bu eylemlerde her şeyin tam da sizin istediğiniz gibi olmasını dayatmamalısınız. 

YAY BURCU

Yeniliklere doymayan enerjinizle etrafınızda yine birtakım değişikliklere gideceksiniz. Duygularınızı bastırmak yerine onları da özgürce yaşamlısınız. Maddi konularda da kafanızın karışıklığı bir süre daha devam edecek gibi görünüyor.

OĞLAK BURCU

Kişisel bakımınıza vakit ayıracağınız bir gün olabilir. Kuaföre gitmek, estetikle ilgili çalışmalar, spora başlamak için uygun etkilerin olduğu bir gün. Ayrıca yakın dostlarınızdan keyifli haberler alabilirsiniz.

KOVA BURCU

Hayattan neler istediğinizi tam anlamıyla çözemediğiniz bir zaman diliminde olabilirsiniz. Merkür’ün geri hareketinin sona ermesiyle bu durumun sona ereceğini söyleyebiliriz. Mutlu olmanın yollarını öğreniyorsunuz.

BALIK BURCU

Geçmişte kaldığını düşündüğünüz konular yeniden gündeminize gelebilir ancak sizi ciddi manada etkileyecek gelişme yaşamayacaksınız. Çaba sarf ettiğiniz konularda da başkalarının sözlerine kulağınızı tıkamanız yerinde olabilir.

*

(Ayrıca kişiliğinize yönelik daha fazla bilgiler edinmek için fal baktırmak isterseniz fal çeşitleri içinden seçeceğiniz herhangi bir gerçek falcı için online fal servislerinden de hizmet talep edebilirsiniz. Dilediğiniz gibi gerçek kahve falı online tarot falı su falı katina falı seçeneklerinden biri tercih edebilirsiniz.)

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram
error: Turuncu Fal Cafe