Günlük burç yorumu 20 Aralık 2021

30 Aralık 2021 Günlük Burç Yorumu | Turuncu Fal Cafe | 30 aralık 2021 Günlük Burç Yorumu | Turuncu Fal Cafe

Günlük burç yorumu 20 Aralık 2021

2021 20 Aralık günlük burç yorumunuzu okudunuz mu?

Bugün yıldızlar tarafından aşk, sağlık, para gibi konularda size neler söyleniyor?  Koç Burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu günlük astroloji yorumları.

Koç Burcu

Fazlasıyla hareketli ve enerji dolu bir gün geçecek. Çevrenizde bu durumu fark edeceklerdir. Çok fazla kişi tarafından bu kadar dikkat çekmenin sonucunda ufak tefek kazalar yaşayabilirsiniz. Nazar çıkıyor diyelim. Sağlığınızı etkileyecek kazalar değil bunlar. Teknolojik aletlerinizi masanın kenarına koymayın, elinizde fazla tutmayın diyelim ve siz anlayın… 

Boğa Burcu

Sizler bugün biraz inatçı olacaksınız. Etrafınızda bundan memnun olmayan var. Bu durumu size söyleyebilirler. Bazı davranışlarınızdan vazgeçmenizi isteyebilirler. Tartışmalara girip inat etmeden orta yolu bulmalısınız. Israr etmeye devam ederseniz çevrenizdeki kaybedebilirsiniz. Sizin hakkınızda söylenenleri de kafanıza fazla takmayın.

İkizler Burcu

Güzel bir gün olacak. Keyifli ve mutlu geçireceksiniz. Akşam saatlerine doğru fazla enerji harcadığınız için bir durgunluk zamanı olabilir. Biraz sıkılabilirsiniz. Anında imdadınıza arkadaşlarınız gelecek ve enerjinizi toplayacaksınız. Akşam belki bir süredir görmediğiniz arkadaşlarınızı görebilirsiniz. 

Yengeç Burcu

İletişim trafiği içinde geçecek bir gün. Elinizden ve kulağınızdan telefon bugün eksik olmayacak. Yeni ortamlara girme şansı yakalayacaksınız. Gelen fırsatları doğru değerlendirirseniz uzun dönemli dostluklar edinebilirsiniz. Kim bilir, beli de yeni bir aşk sizi bekliyor olacaktır. 

Aslan Burcu

Zamanı en verimli şekilde yaşamaya devam ediyorsunuz. Yolculuk planlarınızı bu hafta içinde gerçekleştireceksiniz. Mutluluktan havalara uçacağınız haberler alacaksınız. Aldığınız haberlerden sonra yolculuklara çıkabilirsiniz. 

Başak Burcu

Yakın zamanda kimseye söylemediğiniz bir görüşme gerçekleştirdiniz. Oradan gelecek haberi sabırsızlıkla bekliyorsunuz. Öğleden sonra o haberi alacaksınız. Sevinçten sizi uçurmayacak, üzmeyecek de. Haberden sonra oldukça güzel zamanlar başlayacak. Durumun getirdiği duygu halini kafanızda fazla kurmayın.

Terazi Burcu

Aklınızdaki hedefler ile ilgi gelişmelerin olacağı harika bir gün olacak. Sağlıkla ilgili sorunlarınızı ertelemek zorunda kalacağınızı düşüneceksiniz. Biz ise size tam tersini söylemek zorundayız. Önce sağlık! Bu sorunlar çözüldükten sonra adım adım ilerleyecek ve hedeflerinize ulaşacaksınız.

Akrep Burcu

Merak dolu bir gün geçecek. Çevrenizde ne konuşuluyor, kim ne düşünüyor hepsinden haberdar olmak isteyeceksiniz. Birilerinin sizin hakkınızda konuştuğunu düşüneceksiniz. Öğrenmek için kulisler yapacaksınız ama unutmayın bireyler günlük rutinlerinde konuşmalar yapıyor. Sizin hakkınızda değil.

Yay Burcu

Üzülecek olaylara şahit olabilirisiniz. En yakınlarınızdan birileri ile gerginlik yaşamanız olası bir durumun olacağı bir sizi bekliyor. Kısa süreli küslükler ve gerginliklerden sonra çözülecek her şey. Kendi çabalarınızla ya da karşıdakinin çabasıyla değil de araya girecek başkaları sayesinde eskisi gibi olacaksınız.

Oğlak Burcu

Gereksiz harcamalar yapmak için can atıyorsunuz. İhtiyacınız olmayan şeyleri almak istiyorsunuz. Kendinizi durdurun çünkü yakın zamanda maddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. İleride pişman olmamak için şimdiden tedbirinizi alın. Gezmek istiyorsanız sizi kimse durduramaz. O yüzden bugün sadece mağazaları gezerek geçirebilirsiniz. 

Kova Burcu

Gönül işlerinizdeki sallantı bitmiyor. Problemlerinizi bir an önce çözüp normal hayatınıza dönmek istiyorsunuz. Ya bazı şeyleri kestirip atın ya da çözmek için anlaşmaya gidin. Bu durum sizin sosyal yaşantınızı da etkiliyor. Çevrenizdekilerle eskisi gibi görüşmek istemiyorsunuz. İş yerinizde de durgun haliniz herkesin farkında. 

Balık Burcu

Çevrenizde bu aralar sıklıkla konuşulur hale geldiniz. Bazıları iyi niyetli bazıları ise kötü niyetli. Her yaşadığınızı her ortamda anlatmamanızı tavsiye ediyoruz. Nazara gelmeyin. İyi niyetli insanları siz tanıyorsunuz fakat sizin hakkınızda bilgi sahibi olanlar bunları ileride kullanabilir. Dikkatli olun.

(Ayrıca kişiliğinize yönelik daha fazla bilgiler edinmek için fal baktırmak isterseniz fal çeşitleri içinden seçeceğiniz herhangi bir gerçek fal için online fal servislerinden de hizmet talep edebilirsiniz. Dilediğiniz gibi gerçek kahve falı online tarot falı su falı katina falı seçeneklerinden biri tercih edebilirsiniz.)

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram