17 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

burçlar, güncel burç yorumları, astroloji | 29 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU | Turuncu Fal Cafe | Türkiye ve Ankaranın En İyi Falcıları

17 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yıldızınızın bugün size neler söylediğini merak ediyorsanız detaylar aşağıda:

KOÇ BURCU

Aşk hayatınızda beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Hızlı gelişmeler sizi oldukça memnun edecek. Öte yandan finansal konularda da başka alanlardan ek kazançlar elde edebilirsiniz.

BOĞA BURCU

Sosyal çevrenizin sizden beklediği gibi davranmak zorunda kalabilir ve o ortamdan kaçmak isteyebilirsiniz. Amaçlarınız doğrultusunda ilerlerken elinizde olmayan sebepler dolayısıyla plan değişikliğine gidebilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Hissettiklerinizi sevdiğiniz insana açma konusunda sıkıntılar yaşıyorsunuz. Çekincelerinizi kenara bırakarak kendinizi olduğu gibi ifade etmeniz ilişkinizdeki düğümlerin çözülmesini sağlayacak.

YENGEÇ BURCU

Gelecek planlarınızı düşünerek hareket ediyorsunuz ancak bencilce davranmamaya dikkat etmelisiniz. Ailenizle beraber geçireceğiniz bir gün olacak ve enerjinizin yükseldiğini göreceksiniz.

ASLAN BURCU

Üzerinizde baskı hissediyor olabilirsiniz ve buna karşı olan tepkinizi de sivri dilinizi kullanarak gösterebilirsiniz. Ancak bu sizin de karşı taraftan tepkileri görmenize sebep olabilir. Sakin davranmaya çalışın.

BAŞAK BURCU

Emek verdiğiniz projelerinizin üzerinde hakimiyet kurmaya çalışıyorsunuz ve kontrolünüzü kaybettiğinizi düşündüğünüz noktalarda agresifleşiyorsunuz. Her şey sizin elinizde değil ancak özgüveninizle sorunların üstesinden gelme gücüne sahipsiniz.

TERAZİ BURCU

Aile bireylerinizle aranızda yaşanacak bazı gerginlikler ipleri koparma isteğini içinizde oluşturabilir. Ancak buna gerek yok. Siz denge kurmasını bilen insanlarsınız bu yeteneğinizi her türlü ilişkinizde kullanın.

AKREP BURCU

Düşüncelerinizle baş başa kalmak isteyeceksiniz. Son zamanlarda özellikle zihinsel manada sizi yoran meseleleri düşünerek aşamayacağınızı ve harekete geçmeniz gerektiğini görmeniz gerek.

YAY BURCU

Hiç beklenmeyen olaylarla karşılaşabilir ve kariyerinizle ilgili farklı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Başınıza gelenler her ne olursa olsun tavrınızdan ödün vermeden ilerliyorsunuz.

OĞLAK BURCU

Son zamanlarda çok fazla çalışıyorsunuz ve adeta uyumayı bile unutmuş hale gelmiş olabilirsiniz. Artık buna bir dur deyin ve kendi iç sesinize de kulak verin. İhtiyaçlarınızı karşılamanız gerek.

KOVA BURCU

Sonbahar kendini iyiden iyiye gösterirken tek başınıza kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. Hiçbir yere ve hiç kimseye bağlı kalmadan yaşamak ve kimsenin de sizin bu kararınıza söz söylemesini istemiyorsunuz.

BALIK BURCU

Haksızlığa uğradığınızı düşündüğünüz konularda hakkınızı ararken gergin tartışmaların içinde kendinizi bulabilirsiniz. Ancak geri adım atmadan kararlılıkla isteklerinize sahip çıkıyorsunuz.

*

(Ayrıca kişiliğinize yönelik daha fazla bilgiler edinmek için fal baktırmak isterseniz fal çeşitleri içinden seçeceğiniz herhangi bir gerçek fal için online fal servislerinden de hizmet talep edebilirsiniz. Dilediğiniz gibi gerçek kahve falı online tarot falı su falı katina falı seçeneklerinden biri tercih edebilirsiniz.)

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram