GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 18.06.2021

17062021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU | Turuncu Fal Cafe | Türkiye ve Ankaranın En İyi Falcılarınbsp

Astroloji bir yol haritasıdır, yolunuzu buradan aydınlatabilirsiniz, Günlük burç yorumlarınızı buradan takip edebilirsiniz…

Gün içinde hissettiğimiz bu gerilim ve mücadele gerektiren enerjileri öğle saatlerinde biraz olsun kontrol altına alabilir; istek ve ihtiyaçlarımız doğrultusunda yönlendirme imkânı bulabiliriz. Bu süreç uzun vadeli adımlar atmak; ayağımızı zemine sağlam basarak ilerlemek ve konusunda otorite olan kişi ve kurumlardan destek almak için uygun saatler dilimi olabilir. 

18 HAZİRAN GÜNLÜK KOÇ BURCU YORUMU

Aşırı tutuk insanlarla çalıştığınız zaman kendinizi yorgun ve bitkin hissediyor, işinizi yarım bırakıyorsunuz. Sürekli değişen ruh halinizle karşınızdaki kişiyi şaşırtıyorsunuz ama hiç kimsenin canı sizin yanınızda sıkılmaz. Hızlı düşünüyor ve hızlı hareket ediyorsunuz. Son günlerde, öylesine koşturup durdunuz ki, artık mola vermelisiniz.

18 HAZİRAN GÜNLÜK BOĞA BURCU YORUMU

Bugün yabancılarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz konularda daha hızlı ilerleme kaydedebilirsiniz. Eğitim almak istediğiniz konulara yoğunlaşabilirsiniz. Akademik konulardaki işlerinizi tamamlayabilirsiniz. İşlerinizde parlamak isteyebilirsiniz. Biraz kontrolü ele almak iyi olabilir.

18 HAZİRAN GÜNLÜK İKİZLER BURCU YORUMU

Bugün sizi üzecek konulardan uzak durun. Arkanızdan söylenen sözler kulağınıza kadar geldi ve çok kalp kırabilirsiniz. Sizi de üzecek bu konuda gerekeni yapın ve unutun. Çünkü hassas bir dönemdesiniz ve tüm bunlar sizin enerjinizi düşürüyor. Bugün kendinize zaman ayırın. Sanatsal faaliyetler için iyi bir gün.

18 HAZİRAN GÜNLÜK YENGEÇ BURCU YORUMU

Her yaptığınız işin benimsenmesini beklemekle hata ediyorsunuz. Ters tepkilere de hazır olmalısınız. Aşka pratik şekilde bakmanız, karşınızdaki kişinin daha kaprisli olmasına sebep olabiliyor. Geçen günler içinde gelişen olumsuz olayları, sürekli kurcalayarak kendinizi harap etmekten vazgeçmelisiniz. Bugünlerde harcamalara dikkat.

18 HAZİRAN GÜNLÜK ASLAN BURCU YORUMU

Bugün duygularınızı kontrol etmekte güçlük çekebilirsiniz. Olaylara karşı ani tepkiler geliştirmeniz söz konusu. Gün içinde yeni konularla ilgilenmek için fırsat yaratabilirsiniz. İlgi alanlarınız değişebilir. Arkadaşlarınızla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Yabancılarla ilgili konular gündeme gelebilir. İşlerinizi daha iyi hale getirmek isteyebilirsiniz.


18 HAZİRAN GÜNLÜK BAŞAK BURCU YORUMU

Özel hayanızla ilgili gelişmeler ön plana çıkıyor. Uzun zamandır problem yaşadığınız ilişkide herşey rayına oturuyor. Çevrenizdekilerin davranışları sizi farklı düşüncelere itebilir. Dikkat edin bu düşünce geri dönüşü mümkün olmayan tavırlar içine girmenize sebep olmasın..

18 HAZİRAN GÜNLÜK TERAZİ BURCU YORUMU

Gün içinde kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönelebilirsiniz. Hassas olduğunuz konularda kendinizi ifade etmek isteyebilirsiniz. İşlerinizi büyütmek için mücadele verebilirsiniz. Bugün yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Ticari konular gündeminizi etkileyebilir. Sevdiklerinizle birlikte programlar yapabilirsiniz.

18 HAZİRAN GÜNLÜK AKREP BURCU YORUMU

Sonunda istediğiniz kişiyi buldunuz onu hayatınıza dahil etmenin mutluluğunu yaşıyorsunuz. Ancak yine de içinizde bir şeyler size yanlış yaptığınızı söylüyor. İş yerinizde bazı sorunlar yaşıyorsunuz ve bunu çözümlemek size düşüyor hiç istemeseniz de bu görevi üstleneceksiniz. Bir kaç kez, üstü kapalı sözlerinizin anlamazlıktan gelinmesi sizi bir para ilişkinizde cesaretsizliğe sokmuş görünüyor. Bu konularda, bugünlerde büyük bir hassasiyet içinde görünüyorsunuz. Kırılmaya açıksınız.


18 HAZİRAN GÜNLÜK YAY BURCU YORUMU

Bugün özel hayatınıza zaman ayırmak hem size hem partnerinize iyi gelecektir. İşinizle ilgili son zamanlarda yaşadığınız hayal kırıklıkları sizi bir hayli üzmüş görünüyor. Aslında bazı iş girişimlerinizin kötü sonuçlanabileceğini zaten siz de biliyordunuz. İyi tarafı cesaretiniz, en azından denediniz. Kendinize çok fazla haksızlık rtmemelisiniz.

18 HAZİRAN GÜNLÜK OĞLAK BURCU YORUMU

Bugün parasal konularda daha dikkatli olmak isteyebilirsiniz. Yeni bir şeyler oluşturmak için sorumluluk alabilirsiniz. Birikimleriniz değerlendirmek için fırsatlar oluşabilir. Gün içinde alacağınız kararlar size sorumlulukta getirecektir. İş hayatınızda alacağınız yardımlarla ilerleme sağlayabilirsiniz.

18 HAZİRAN GÜNLÜK KOVA BURCU YORUMU

İçinize kapanıp dışarıya soğuk davrandığınız bir gün olabilir ancak çevrenizdekiler aslında böyle bir kişiliğiniz olmadığını biliyor. Aşk hayatınızdaki önemli gelişmeler bu içe kapanıklığın ardından sizi mutlu edecek gibi görünüyor.

18 HAZİRAN GÜNLÜK BALIK BURCU YORUMU

Bugün sizin için kritik bir gün. Hem özel hayatınız hem de işiniz için önemli kararlar almak zorunda kalabilirsiniz. Her ne kadar tamamen haklı olsanız da ani tepkiler vermeden önce sakinleşin ve etraflıca düşünün. Sonuçlarını göze alabileceğiniz kararlar verin. Bu arada sağlığınızı uzun süredir ihmal ediyorsunuz, beslenmenize dikkat.

/

https://www.instagram.com/turuncufal/

Puan
Oyla
[Toplam: 0 Puan: 0]

İçerik Editörü

60 thoughts on “GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 18.06.2021
  1. Burçlara çok inanan birisiyim ve burç yorumlarını takip eden birisiyim hep buradan takip ederim ve bana sorulduğunda burayı öneririm arkadaşlarım falan hep buradan okuruz

  2. Gerçekten hayatımda ve özel hayatıma ilgi ayıramıyorum Ama tavsiyelerinize biraz daha ayıracağım

  3. Elimde olmayan sebeplerden dolayı hata yapıyorum bu atalarımın farkındayım daha dikkatli olacağım

  4. Evet bu aralar parasal konuda sıkıntıdayım bu sıkıntıyı atmak için elinden geleni yapacağım sizin de tavsiyelerinizi dikkate alacağım

  5. Ailevi zorluklar içerisindeyim bunun en kısa zamanda düzelmesini istiyorum Sizin tavsiyelerinize koyacağım

  6. Bugün haziranın 16’sı ve gerçekten günüm berbat geçti çok kötüydü ama senin Tavsiyelerine uyumaya çalışacağım

  7. Sevdim bugün yorumlarınıza çünkü hem olumlu olmuşum hem de olumsuz ama her yönde de doğru bilgiler

  8. Bugün her yönde de olumlu yorumlar almışım beni sevindirdi ama sevgilimle yorumlar biraz düşük yorumlarda yani olumsuz da ama sevgilime tavsiye verdiniz Biz yorumları söyleyeceğim daha dikkatli olmasını uyarı cım

  9. Bu aralar gerçekten kişisel mevzular yön veriyorum ve bu beni birazcık geliştirdi sizin öneriniz de bu arada bu Teşekkür ederim

  10. Ne dediyseniz gülüşünde yaşıyorum Siz Harikalar yaratıyorsunuz turuncu fal Cafe den başka fal kafe tanımam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Add your own review

Rating

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram