13 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

13 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

14 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yıldızınızın bugün size neler söylediğini merak ediyorsanız detaylar aşağıda:

KOÇ BURCU

Yapmak istedikleriniz ve yapmak zorunda bırakıldığınız şeyler arasında uçurum varmış hissiyatına kapılabilir ve kendinizi anlam vermekte zorlanırken bulabilirsiniz. Sizin için önemli olanları öncelikleriniz haline getirirseniz bir miktar rahatlayabilirsiniz.

BOĞA BURCU

Her şeyi içselleştiriyorsunuz ve diğer insanların duygu durumlarını adeta bir sünger gibi çekiyorsunuz. Bu da günün sonunda sizi çok yorgun düşürüyor. Herkese ve her şeye yetişemezsiniz, durmaya ihtiyacınız var.

İKİZLER BURCU

Yaşadığınız gerginlikler ve sorunlar sebebiyle yaşadığınız stresli durumlar sağlığınıza zarar verebilir. Alınganlık yapmak yerine daha objektif bir bakış açısı sergilemeye çalışmalısınız, zira kendinize biraz da siz zarar veriyor olabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU

Yeni bir kursa katılmak, seminerlere dahil olmak ya da varsa mevcut eğitim hayatınızla ilgili ileride sizin için olumlu olabilecek atılımlarda bulunabilirsiniz. Kendinize gerektiği kadar özen gösteriyorsunuz ve bu da size daha fazla enerji veriyor.

ASLAN BURCU

Aile bireylerinizle aranızda gerginlikler oluşabilir ve geçmişinizi tekrardan gözden geçirebilirsiniz. Kendi kendinizi demoralize etmeden yaşanan günlerin geri gelmeyeceğini kabullenmeli ve geleceğinizi düşünerek adımlar atmalısınız.

BAŞAK BURCU

İnsanları kendi isteklerinizi gerçekleştirmeleri doğrultusunda baskı altına alabilirsiniz. Fazla eleştirel ve kusur bulucu tutumlarınız da insanları canınızdan bezdirebilir. Olaylara biraz daha geniş bir pencereden bakabilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Çevrenizden ve günlük rutininizden uzaklaşmak ve tek başınıza kalarak zihninizi toparlamak isteyebilirsiniz. Son dönemde yaşadığınız olumsuz gelişmeler sizi çok etkilediğinden kendi iç sesinizi dinlemek ve ona göre hareket etmek iyi gelecektir.

AKREP BURCU

Romantik partnerinizle aranızda oluşabilecek fikir ayrılıkları olaylara daha empatik bir düzlemde yaklaşmanız gerektiğini size hatırlatabilir. Zaman zaman karşınızdaki insanların düşüncelerini umursamaz bir duruma düşebilirsiniz.

YAY BURCU

İçinizden nasıl geliyorsa o şekilde davranmayı seviyorsunuz. Her ne kadar çevrenize neşe saçsanız da sorumluluklarınızdan kaçar tavırlara bürünebilirsiniz. Özgürlük, sorumluluktan gelir bunu unutmayın. 

OĞLAK BURCU

Yeni başlangıçlar yapmak için koşulların biraz daha olgunlaşmasını beklemek size geç kalmışlık hissiyatı verebilir. Ancak sabretmeniz gereken bu zaman diliminde kendinizi boş düşüncelere dalarak harap etmeyin.

KOVA BURCU

İnsanlara mesafe koymak istiyorsunuz ve bu sizi seven insanların kafasını karıştırıyor olabilir. Onlarla açık biçimde iletişim kurarak kendinizi ifade ederseniz size gönül koymayacaklardır.

BALIK BURCU

İradenizi daha çok güçlendirmek adına kendinizi disipline etmek isteyebilirsiniz. Spora başlayabilir veya evcil bir hayvanı sahiplenerek daha faydalı sorumluluklar edinebilirsiniz.

*

(Ayrıca kişiliğinize yönelik daha fazla bilgiler edinmek için fal baktırmak isterseniz fal çeşitleri içinden seçeceğiniz herhangi bir gerçek fal için online fal servislerinden de hizmet talep edebilirsiniz. Dilediğiniz gibi gerçek kahve falı online tarot falı su falı katina falı seçeneklerinden biri tercih edebilirsiniz.)

Oyla
[Toplam: 0 Puan: 0]
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating