11 Kasım 2021 Günlük Burç Yorumu

11 Kasım 2021 Günlük Burç Yorumu

11 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yıldızınızın bugün size neler söylediğini merak ediyorsanız detaylar aşağıda:

KOÇ BURCU

Artık tamamlandığını düşündüğünüz işleri geride bırakarak yeni başlangıçlara başlayabilir ve farklı girişimlere imza atabilirsiniz. Aşina olduğunuz durumların dışına çıkmak sizi heyecanlandıracak.

BOĞA BURCU

İster içsel dünyanızda olsun isterse dışarıda, eskilerden uzaklaşmak için ihtiyaç duyduğunuz kaynaklara ulaşacaksınız. İlerlemek için güvenli alanınızdan vazgeçmeniz gerekebilir.

İKİZLER BURCU

Büyük çabalar sarf ettiğiniz derin bir içsel değişimin eşiğinde olabilirsiniz. Bu başarının keyfini çıkarın. İnsanlar harici değişimin büyük farklılıklar yaratacağını zannederler ancak esas olarak içinizdeki sıkıntıları gidermek hayatınızı yoluna sokacaktır.

YENGEÇ BURCU

Finansal durumunuzda birtakım iyileşmeler size buluyor. Hatta bu dönemde size gelecek olan maddi kaynakların cömertliğine şahit olabilirsiniz. Ancak kişisel zevklerinize fazla düşkün olmamanız gerekiyor.

ASLAN BURCU

Son zamanlarda görüşlerinizi ciddi anlamda kısıtlıyorsunuz. Ya eylem seçenekleriniz ya da hak ettiğinizi hissettiğiniz şeyler konusunda çok dar düşünüyorsunuz. Tüm bu duygulardan kurtulmalı ve zinciri kırmalısınız.

BAŞAK BURCU

Adım atabilme ve yolunuzda ilerleyebilme kapasitesine sahipsiniz. Geçmişte kendinizi güvende hissetmekle ilgili sorunlar yaşasanız bile, bu zorluklar artık bu dönemde dağılmaya başlıyor.

TERAZİ BURCU

Halihazırda tanıdığınız ya da yakın zamanda tanışacağınız bir şifacının yardımını bulabilirsiniz. Size yardım emek için ortaya çıkan bu kişiye karşı açık olun ancak aldığınız bilgileri tartmak için mutlaka kendi sezgilerinizi kullanın.

AKREP BURCU

Duygusal anlamda bir bıkkınlık evresinde olabilirsiniz. Aşk hayatınız tepetaklak olmuş olabilir ve sorunları çözmek için de içinizde hiçbir istek olmayabilir. Bırakın düşünceleriniz serbestçe zihninizde dolaşsın. Çünkü siz baskıladıkça daha fazla sıkıntı çıkaracak.

YAY BURCU

Aile, sevgi veya duygu sorunları konusunda sizin yanınızda olacak bir kadın dostun, öğretmenin ya da sırdaşın yardımlarıyla finansal konulardaki sıkıntılarınız giderilebilir. Ayrıca hayatınızda biri yoksa şu günlerde yeni bir aşkın kapınızı çalması gündemde.

OĞLAK BURCU

Parasal harcamalarınızı ihtiyaçlarınıza yönelik yeniden düzenleme yoluna girebilirsiniz. Hayatınızdaki bencil insanlarla tartışmalar içine girebilir ve isteklerinizi onlara dayatabilirsiniz. Tercihlerinizi önceliklerinizden yana yapmalısınız.

KOVA BURCU

Hayatınızda negatif duygusal etkiler yaratan biriyle gergin bir ortamda bulunabilirsiniz. Kıskançlıklarla ve dedikodularla baş etmeniz gerekebilir. Belirsiz manipülasyonlara kendinizi kurban etmeyin.

BALIK BURCU

Memnuniyetsizliğinizin ardından içsel huzura erdiğinizi hissedeceksiniz. Edindiğiniz tecrübeleri bilgeliğe çevirecek ve engelleri aştığınızın farkına varacaksınız. Sezgilerinizin size rehberlik etmesine izin verin.

*

(Ayrıca kişiliğinize yönelik daha fazla bilgiler edinmek için fal baktırmak isterseniz fal çeşitleri içinden seçeceğiniz herhangi bir gerçek fal için online fal servislerinden de hizmet talep edebilirsiniz. Dilediğiniz gibi gerçek kahve falı online tarot falı su falı katina falı seçeneklerinden biri tercih edebilirsiniz.)

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram