11 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

ekim -günlük-burç-yorumu | 30 ekim günlük burç yorumu

11 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yıldızınızın bugün size neler söylediğini merak ediyorsanız detaylar aşağıda:

KOÇ BURCU

Yeni bir hafta başlarken romantik ilişkinize daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Bunun yanında iş yerindeki stresli ortam dolayısıyla bunu özel hayatınıza yansıtmamaya çalışmak sizi epey yoruyor.

BOĞA BURCU

Ailevi konularda yaşadığınız haksızlıklar geride kalıyor ve kendinizi daha huzurlu hissedeceğiniz günler geliyor. Kurduğunuz dostluk ilişkilerinin ne kadar güçlü olduğunu gördükçe kendinizle gurur duyacaksınız.

İKİZLER BURCU

Kendinize yatırım yapacağınız konularla ilgilenebilirsiniz. Bu güzellikle alakalı olabileceği gibi eğitimsel bir konu da olabilir. Planlarınıza karşı esnek davranmanız karakter yapınızla uyuştuğundan çok zorluk yaşamıyorsunuz.

YENGEÇ BURCU

Gerek iş gerekse de duygusal konularda size alan tanımayan insanlarla aranızda bazı tartışmalar yaşanabilir. İnsanları değiştirmek için boşa çaba sarf etmeyin ancak siz kendinizi böyle durumlardan uzaklaştırabilirsiniz.

ASLAN BURCU

Çalışma hayatınızda müthiş bir yoğunlukla haftaya başlayabilirsiniz. İçinden çıkamadığınız bir döngünün içine sıkışmış gibi hissedebilirsiniz. Ancak arkadaşlarınızla sosyalleşerek kendinizi deşarj edebilirsiniz.

BAŞAK BURCU

Agresif tavırlar içine girebileceğiniz bir gün olabilir sizin için. On düşünüp bir konuşmanızda fayda var zira dilinizin sivri köşeleriyle başkalarını yaralayabilirsiniz. Ve kalp kırıklıkları yaşatmaya hiç gerek yok.

TERAZİ BURCU

Bugün çok keyifli bir ruh hali içinde olacaksınız adeta yediğiniz yemeğin bile tadının değiştiğini ve güzelleştiğini hissedeceksiniz. Aşk ilişkinizle ilgili güzel gelişmeler başlatmak istiyorsunuz.

AKREP BURCU

Finansal konularda düşüncelerinizin değişeceği bir dönemece giriş yapıyorsunuz. Farklı kazanç yolları içine girmeniz sizi bir miktar rahatlatabilir. Bununla birlikte yurt dışı bağlantılı işleriniz varsa şansınız oldukça açık olacak.

YAY BURCU

Bugün kendinizi daha çekici ve alımlı hissedebilirsiniz. Tüm dikkatleri üzerinizde hissettikçe daha fazla sosyal ortamlarda olmak isteyeceksiniz. Venüs’ün sizin burcunuzda olmasının keyfini çıkarın.

OĞLAK BURCU

Satürn ve Jüpiter’in ileri hareketlerine dönmesiyle sizin de şansınız açılıyor. Ne kadar uzağı görebilirseniz o kadarına sahip olabilirsiniz. Bunu farkındalığıyla çok çalışıyor ve emeğinizin de karşılığını görüyorsunuz.

KOVA BURCU

Son zamanlarda verdiğiniz mücadelelerin artık yönü değişiyor ve tüm sorumluluklarınızın üstesinden gelebilmenin haklı gururunu taşıyorsunuz. Fiziksel enerjinizin de yükselmesiyle yeni haftaya güzel bir başlangıç yapıyorsunuz.

BALIK BURCU

Omzunuzdaki yüklerin azaldığını hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Planlarınız son şeklini alıyor ve artık harekete geçmek için kendinizi hazır hissediyorsunuz. Değer verdiğiniz insanlarda da değer göreceksiniz.

*

(Ayrıca kişiliğinize yönelik daha fazla bilgiler edinmek için fal baktırmak isterseniz fal çeşitleri içinden seçeceğiniz herhangi bir gerçek fal için online fal servislerinden de hizmet talep edebilirsiniz. Dilediğiniz gibi gerçek kahve falı online tarot falı su falı katina falı seçeneklerinden biri tercih edebilirsiniz.)

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram