12 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

ekim -günlük-burç-yorumu | 30 ekim günlük burç yorumu

12 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yıldızınızın bugün size neler söylediğini merak ediyorsanız detaylar aşağıda:

KOÇ BURCU

 ihtiyacınız duyduğunuz enerjiyi depolamanızı sağlayacak aktivitelerde bulunabilirsiniz sevdiklerinizle birlikte. Aşk hayatınızdaki rutinden çıkmanızı sağlayacak gelişmeler yaşanabilir.

BOĞA BURCU

Her şeyin rayına oturduğunu hissettiğiniz bir gün olacak. Kulağınıza gelen gelişmeler keyfinizi ve neşenizi artırabilir. Yeni haftaya girerken zihinsel anlamda dinlenmiş hissedeceksiniz.

İKİZLER BURCU

Daha çok evinizin dekorasyonuna ayıracağınız ya da ayırmanız gereken bir gün olabilir. Yer değişikliği, taşınma ile ilgili konularda beklentilerinizin karşılanacağı biçimde olumlu sonuçlar alabileceksiniz.

YENGEÇ BURCU

Finansal konularda beklediğiniz kazancın altında kalmak canınızı sıkacak ve hatta iş değişikliği gibi konuları gündeme getirebileceksiniz. Memnuniyetsizliğiniz konusunda haklı olsanız da acele hareket etmemeniz gerekir.

ASLAN BURCU

Partnerinize karşı sergilediğiniz tavırlar onun kafasının karışmasına sebep olabilir. İlişkinizin istemediğiniz yönlere evrilmesini istemiyorsanız tavırlarınıza ve sözlerinize dikkat kesilmelisiniz.

BAŞAK BURCU

Duygu yoğunluğu içerisinde bir gün geçireceksiniz.  Çok güvendiğiniz bir insana içinizi açmanız yarar sağlayacaktır. Endişeleriniz var ve aslında çok yersiz, çünkü ihtimaller üzerine bu kadar düşmek enerjinizin ve zamanınızın boşa gitmesine sebep oluyor.

TERAZİ BURCU

Aile bireylerinizle aranızda oluşabilecek gerginliklerin sona gelmesi üzerinizde hissettiğiniz yükü hafifletecek ve uzun bir aradan sonra rahat bir uyku çekebileceksiniz. İnsanlara yakınlaşmak size iyi gelecektir.

AKREP BURCU

İletişim kurmak istemediğiniz insanları çevrenizden uzaklaştırıyorsunuz. Tepkisel olarak çok da haklı olmayacakları yorumlar duyabilirsiniz. Bunlara takılmayın ve size kötü gelen insanlara karşı sınır çizmeye devam edin.

YAY BURCU

Gelir gider tablosundaki dengesizlik haliyle hoşunuza gitmiyor. Harcamalarınız yaşam tarzınıza uyum sağlamakta zorlayabilir sizi. Kendinize sınır çizebilmelisiniz aksi halde istemediğiniz durumlarla boğuşmak zorunda kalacaksınız.

OĞLAK BURCU

Kendinizi hiç baskı ve stres altında hissetmeden tembelce geçirmek istediğiniz bir gündesiniz. Bunun da hakkınız olduğunu düşünüyorsunuz çünkü son zamanlar sorumluluklarınızın artması nedeniyle bir hayli fazla çalışıyorsunuz.

KOVA BURCU

Geçmişe dair bir özlem içerisine olduğunuz bir gün olacak. Bugün yaşadıklarınızdan ve hayatın size getirdiklerinden memnun olmamanız sebebiyle böyle hissetmeniz doğal ancak hatıralara fazla dalmayın.

BALIK BURCU

Sabırlı olmanızı gerektiren konularda gereğinden fazla beklediğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Kendinizi meşgul etmek için başka konularla uğraşabilir veya hobiler edinebilirsiniz.

*

(Ayrıca kişiliğinize yönelik daha fazla bilgiler edinmek için fal baktırmak isterseniz fal çeşitleri içinden seçeceğiniz herhangi bir gerçek fal için online fal servislerinden de hizmet talep edebilirsiniz. Dilediğiniz gibi gerçek kahve falı online tarot falı su falı katina falı seçeneklerinden biri tercih edebilirsiniz.)

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram