08.06.2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

08.06.2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Astroloji bir yol haritasıdır, yolunuzu buradan aydınlatabilirsiniz, Günlük burç yorumlarınızı buradan takip edebilirsiniz…

Gün içinde hissettiğimiz bu gerilim ve mücadele gerektiren enerjileri öğle saatlerinde biraz olsun kontrol altına alabilir; istek ve ihtiyaçlarımız doğrultusunda yönlendirme imkânı bulabiliriz. Bu süreç uzun vadeli adımlar atmak; ayağımızı zemine sağlam basarak ilerlemek ve konusunda otorite olan kişi ve kurumlardan destek almak için uygun saatler dilimi olabilir. 

Koç 21 Mart- 19 Nisan
Biraz hanenizde kalarak etrafı toplamanız, düzeni olmanız gerekli. Akşama da misafir ağırlamak için son derece uygun bir gün. Sevgilinizle birlikte bugün yemek yapmalısınız. Sizin mutfaktaki haliniz ilişkinizi olumlu etkileyebilir.

Boğa 20 Nisan- 20 Mayıs
Bugün dünyadan uzaksınız. Diğer taraftan yüksek bir başarı gücü gösterebilirsiniz. Çevrenizdeki karşı cinsteki arkadaşlarınızdan bazı hoş olmayan, ters davranışlar görebilirsiniz. İş konusunda ise akılcı olmakta fayda var. Koşulları değiştirmekte pek zorluk çekmeyeceksiniz.

İkizler 21 Mayıs- 21 Haziran
İş arkadaşlarınıza enerjinizi istediğiniz gibi yansıtmak istemenize rağmen, olayları abartmamalısınız. İkili ilişkilerinize kendi damganızı vurmak istediğiniz için, bugün duygusal konulara daha fazla değer vereceksiniz. Karşı cinsin ilgisini çekeceksiniz.

Yengeç 22 Haziran- 22 Temmuz
Bugün her zamankinden çok daha rahat bir gün geçirebilirsiniz. Başta iş hayatınız olmak üzere birçok alanda aşırı şanslı olabilirsiniz. Beklenmedik yerlerden iş teklifleri alabilirsiniz. Maddi açıdan sıkıntılı bir dönem yaşamanız olasıdır. Bugün bazı ciddi konuların, hayatınızı yönlendirebilecek olan önemli dönüm noktalarının ve yeni fakat ümit verici işlerle ilgilenmenin başlangıcı olabilir.


Aslan 23 Temmuz- 22 Ağustos
Oldukça tempolu bir hafta sonuna hazır olmalısınız. Eğer gününüzü programlamazsanız, oradan oraya koşuşturmaktan enerjinizi ziyan edebilirsiniz. Eski eşyaları ayıklayıp, mevsim alışverişine çıkmak iyi bir tercih olabilir.

Başak 23 Ağustos- 22 Eylül

Arkadaşlarınızı ziyaret etmeli ya da onları size davet etmelisiniz. Hep bir arada olmak, beraberce yemek, müzik dinlemek ve hoş sohbetler, keyifli anlar geçirmenizde çok etkili olacak. İdeal davranışlarınız ilişkinizin çok güçlenmesini sağlayacak.

Terazi 23 Eylül- 22 Ekim
Biliyoruz yarışmayı sevmiyor ve ekip çalışmalarını tercih ediyorsunuz, ancak bugün ansızın kendinizi rekabetin içine çekilmiş bulabilirsiniz. Kibar olma kaygısını bırakıp gerektiği gibi yanıt verirseniz kazanan siz olacaksınız.

Akrep 23 Ekim- 21 Kasım
Hayatınıza giren yeni birisi fikirleri ve yaşam felsefesiyle hayata daha olumlu bakmanıza neden olacak. Beklendiğiniz kıvılcım bu olabilir! Tüm enerjinizle hayata asılın.

Yay 22 Kasım- 21 AralıkYazılı anlaşmalar, yazışmalar ve haberleşme trafiğinizde bazı karışıklıklar çıkabilir. Fikirlerinizi ifade ederken tedbirli davranmalı, aklınızdan geçenleri düşünmeden söylememelisiniz. İletişim sorunları yaşayabilirsiniz.

Oğlak 22 Aralık- 19 Ocak
Bugün iş ve duygusal hayatınızda karşınıza birçok fırsat çıkacak. Eğer zekanıza güvenerek güzel kararlar verirseniz, bunları değerlendirirsiniz. İş hayatınızda bundan sonraki günlerde oluşacak tatsızlıkları gidermek için hazırlıklı olmalısınız. Yoğun bir iş temposu sizi bekliyor. Zamanınızın çoğunu işinize ayıracaksınız.

Kova 20 Ocak- 18 Şubat
Bugünlerde yeni iş birlikleri, ortaklaşa konular ve anlaşmalar dikkat çekebilir. Tek başına hareket etmenin kolay olmadığı bir dönemdesiniz. Ortaklaşa konularda harcamaları tek başına üstlenmemelisiniz. Aşk hayatınızda derinlik var ancak bu arada yeteri kadar açık olamamak ve aşırı duygusal bağların kısıtlayıcıları yorucu olabilir.

Balık 19 Şubat- 20 Mart
Dağınık düşüncelerinizi bir araya toplamalı, aralarında ilişkisi olanları gruplandırmalısınız. Ancak bu şekilde yararlı şeyler üretmeniz mümkün. Değişikliği pek de önemsemeyen ya da sevmeyen bir kimseyseniz, yaşadığınız ortam içinde edindiğiniz yer size yeterli geliyor demektir. Oysa bu düşüncelerden kendinizi arındırmalı, hatta bu konuda yardım alabileceğiniz kimselerle görüşmelisiniz. Birdenbire karşınıza çıkan maddi fırsatlar size büyük güç verecek.

https://www.turuncufalcafe.com/

https://www.instagram.com/turuncu_fal/?hl=tr

Puan
Oyla
[Toplam: 0 Puan: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

//