06.06.2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

06.06.2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Astroloji bir yol haritasıdır, yolunuzu buradan aydınlatabilirsiniz, Günlük burç yorumlarınızı buradan takip edebilirsiniz…

Gün içinde hissettiğimiz bu gerilim ve mücadele gerektiren enerjileri öğle saatlerinde biraz olsun kontrol altına alabilir; istek ve ihtiyaçlarımız doğrultusunda yönlendirme imkanı bulabiliriz. Bu süreç uzun vadeli adımlar atmak; ayağımızı zemine sağlam basarak ilerlemek ve konusunda otorite olan kişi ve kurumlardan destek almak için uygun saatler dilimi olabilir. 

6 Haziran KOÇ Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelecek planlarımızı, kariyer hedeflerimizi yeniden gözden geçirmek ve gerekirse hedeflerimizde revizyona gitmek için uygun bir zaman. Sabırla ve düşünerek hareket edersek, başarılı olabiliriz.

6 Haziran BOĞA Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendimizi geliştirmek, işimizle ilgili yeni eğitimler almak isteyebiliriz. Bu amaçla yurt dışı seyahatleri yapabilir yada yeni ticari anlaşmalara imza atabiliriz. Yabancılarla çalışma fırsatları doğabilir. 

6 Haziran İKİZLER Burcu Günlük Burç Yorumu

Otorite figürleri ile ilişkilerde zorlanma, ikili ilişkilerde kimlik mücadelesi ortaya çıkabilir. İsteklerinize ulaşmak için çok daha fazla çaba ve enerji sarf etmeniz gerekebilir. İş hayatınızda görev ve sorumluluklarınız artabilir. 

6 Haziran YENGEÇ Burcu Günlük Burç Yorumu

İş ve çalışma ortamınızda otorite sayılan kişilerle ilişkilerde dikkatli olmakta yarar var. İş konusunda kendinizi disipline sokmanız gereken bir gün geçirebilirsiniz. Sorumluluklarınızın bilincine varmanız gerekebilir.

6 Haziran ASLAN Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük yaşamımızda da rutin düzenimizin dışına çıkmamıza neden olacak bir hareketlilik yaşanabilir. Zararlı alışkanlıklarımızdan kurtulmak ve sağlık kontrollerimizi yaptırmak için uygun bir dönemdeyiz.

6 Haziran BAŞAK Burcu Günlük Burç Yorumu

Evde baba, dede gibi eril figürlerle ilişkilerde zorlanmalar, onlara kendinizi ifade etmekte sıkıntılar ortaya çıkabilir. İlişkilerinizle ilgili birtakım fedakarlıklar yapmanızı gerektirecek durumlar söz konusu olabilir. 

6 Haziran TERAZİ Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşça büyük aile bireylerinden yararlı tavsiyeler almamız da söz konusu olabilir. Öte yandan gayrimenkul alım satım işleri gündeme gelebilir. Kariyerimizle ilgili de geleceğe yönelik kararlar almamız mümkün.

6 Haziran AKREP Burcu Günlük Burç Yorumu

Biraz bütçenizi denetim altına almanızda da yarar var elbette. Maddi anlamda kendinize çeki düzen vermeli, paranızı idareli bir şekilde kullanmalısınız. Olası en iyi etkisi ile, maddi anlamda yatırım yapmak olabilir ama siz yine de dikkatli olun.

6 Haziran YAY Burcu Günlük Burç Yorumu

Finansal konularda yeniden yapılanmaya gidebilir, yeni yatırım planları oluşturabilir, yeni iş anlaşmalarına imza atabiliriz. Bütçemizi düzene sokmak için ideal bir dönemdeyiz.

6 Haziran OĞLAK Burcu Günlük Burç Yorumu

İçinize dönebilir, kendinizle kalmak isteyebilirsiniz. Özellikle iş yerinde patronlarla, yöneticilerle ilişkilerde zorlanmalar, kayıplar oluşabilir, dikkatli olmanızda yarar var. Bazı güçlü gizli düşmanlıklarla da uğraşmanız gerekebilir.

6 Haziran KOVA Burcu Günlük Burç Yorumu

Kova burçları ve yükseleni Kova burcu olanlar için iç dünya ve bilinçaltı ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Bu dönemde kendimizi biraz karamsar ve yorgun hissedebiliriz.

6 Haziran BALIK Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu hafta itibariyle arkadaş çevremizde bazı değişiklikler olabilir. Yeni insanlarla tanışabilir ve mesleki gruplar içinde kendimizi ifade etme şansı bulabiliriz.

Puan
Oyla
[Toplam: 0 Puan: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

//