01 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU

ekim günlükburçyorumu | 30 ekim günlük burç yorumu

Yıldızınızın bugün size neler söylediğini merak ediyorsanız detaylar aşağıda:

Koç Burcu 

Bugün sağlık sorunları yaşamamak için kendinize her zamankinden daha fazla dikkat etmelisiniz. Kronik rahatsızlıklarınız varsa özellikle doktora görünmeyi ihmal etmemelisiniz.

Boğa Burcu 

Merkür retrosunun etkilerini iyiden iyiye hissederken biraz alıngan bir tavır içinde olabilirsiniz. Her şeyi kişiselleştirerek üzerinize almayın ama biraz daha geniş açıdan bakmaya çalışın.

İkizler Burcu

Bir güvensizlik duygusu içerisinde olabilirsiniz. Bunun sebebi mutluluğunu dış koşullara bağlamanızdan ileri geliyor. Zaten insan ilişkilerinde becerikli bir insansınız, yok yere canınızı sıkmayın.

Yengeç Burcu

Sosyalleşme ihtimalinizin yüksek olduğu bir gün. Beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Özellikle iş yaşantınızla ilgili doğrudan kazanç sağlayabileceğiniz bir döneme adım atıyorsunuz.

Aslan Burcu

Mantığınızı ön planda tutarak aldığınız bazı kararlar, duygusal bağlarınızın olduğu insanları üzebilir. Siz kalp kırmamaya dikkat etseniz de zaman zaman dikbaşlı tavırlar sergileyebiliyorsunuz.

Başak Burcu

Gireceğiniz topluluklarda dikkat çekeceğiniz ve bundan da keyif alacağınız bir gün olacak. Kariyer hedeflerinizi netleştirirseniz daha kararlı hareket edebilirsiniz. Kafa karışıklığını çözmeniz gerekiyor

Terazi Burcu

İstekleriniz sırf siz istiyorsunuz diye gerçekleşmez, bunun için çaba sarf etmeniz gerekir. Ayrıca istediğiniz şeyi iyi analiz etmelisiniz ki gerçekten size uygun olup olmadığı konusunda emin olabilin.

Akrep Burcu

Duygusal enerjinizin gücünü kurduğunuz sosyal bağlardan alıyorsunuz. Siz insan ruhunu okuyabilen bir insansınız. İş yerinde üzerinizdeki yük de yakın bir zamanda azalacak.

Yay Burcu

Aynı anda birden fazla işi yürütmeye çalışarak odak noktanızı genişletmeye çalışıyorsunuz ancak bunu yaparken zorlanabilirsiniz. Mesleki konularda birtakım gelişmeler de sizi bekliyor.

Oğlak Burcu

Siz özel duyguların insanısınız. Yaptığınız her işte de kurduğunuz her insan ilişkisinde de kendinizi tamamen vermeniz ve içi dolu birliktelikler kurmanız gerekiyor. Bu da sizi diğer insanlardan ayıran güçlü bir özellik.

Kova Burcu 

Bugün imkanınız varsa sportif faaliyetlere katılın. İş hayatınızda üzerinizde baskı hissedebilirsiniz. Agresif tavırlar sergilememeye çalışın, özellikle üslerinize karşı.

Balık Burcu

Siz kendinizi özel hissettiğiniz zaman tam anlamıyla benliğinizi ortaya koyabiliyorsunuz. İdeallerinize ulaşmak için çok çalışmanız gerektiğinin farkındasınız ancak dış koşullara fazla bel bağlamayın.

*

(Ayrıca kişiliğinize yönelik daha fazla bilgiler edinmek için fal baktırmak isterseniz fal çeşitleri içinden seçeceğiniz herhangi bir gerçek fal için online fal servislerinden de hizmet talep edebilirsiniz. Dilediğiniz gibi gerçek kahve falı online tarot falı su falı katina falı seçeneklerinden biri tercih edebilirsiniz.)

Kahve Falı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram