Yengeç Burcu Özellikleri 2023

Yengeç Burcu Özellikleri 2023

Yengeç Burcu Özellikleri, kadını, erkeği, anlamı, günlük özellikleri, hangi ay, kariyer, aşk iş, para, cinsellik uyumu, astroloji ve Aylık, Haftalık, Günlük Burç Yorumları

Bir Yengeç’in kişiliği, ılık su gölünün derinliklerinde yürüyen göğüs gibidir. Vücuda dokunurken pırıl pırıl ve serin hissettiriyor, ama biliyorsunuz ki, eğer dalmış olsaydınız, sıcak hissedecekti. Kanserin öz farkındalığı gelgitler gibidir. Sürekli odak içinde ve dışında hareket ediyorlar. Kişilikleri katmanlıdır. Bazıları çelişkili olan birçok ruh halleri vardır, ancak aynı zamanda kalıcı olan derin, öz bir benlikleri vardır. Yengeçler, kendi üzüntüleri ve etraflarındakilerin üzüntüleri tarafından ağırlaştırılır. Sıklıkla kedere musallat olurlar. Acılarını başkalarıyla paylaşmak onlar için zordur ve çoğu zaman savunmasız olmaktan korkarlar çünkü insanların zayıflıklarını kendilerine karşı kullanacağı korkusu taşırlar. Kanserler, başkalarına yük olmaktan kaçınmak için acılarını saklamayı öğrendiler. İyi değillerken iyiymiş gibi davranırlar.

Yengeç Burcu Kadını

Aşırı hassas ve bir o kadar da duygusaldır. Şefkatli, sevgi dolu bir yapısı vardır. Romantiktir ancak çok kolay da kırılır. Evcimen ve ailesine çok düşkündür. Detayları düşünür ve her işin mükemmel olmasını ister. Sorumluluklardan asla kaçınmaz ama karşısında bulunan insanların da sorumluluk sahibi olmasını ister. Her insanla kolay kolay geçinemez. Oldukça duyarlı bir karakteri vardır. Kendini iyi hissettiği günlerde oldukça neşelidir. Kötü hissettiğinde ise büyük bir kedere kapılır ve karamsar birine dönüşür. Yapılan yanlışları unutmak gibi bir huyu yoktur. Bundan dolayı da çok zor affeder. Anaç bir yapısı vardır. Ailesine ve partnerine çok sıcak davranır. Değer verir. Genelde art niyetli bir düşüncesi bulunmaz. 

Duygusallığı ile bilindiği gibi melankolik bir yapısı vardır. Tamamen duyguları ile hareket ederken bazen duygu karmaşasına yakalanabilir. Sevdiği biri tarafından kırılmak Yengeç burcu kadını için korkutucudur. Güvenmediği bir erkek ile kesinlikle adım atmaz. Evde vakit geçirmeye, güvenli alanlarına sığınmaya bayılır. Üzerine birde yanında sevdikleri varsa keyfi yerine gelir. Romantik bir karakteri olduğu için bu tarz faaliyetlerden etkilenir.

Yengeç Burcu Erkeği

Duygusal anlamda çok hassastır. Yengeç burcu erkeği, oldukça anlayışlı ve kibardır. Naif bir yapısı vardır. Kalbi çok yumuşaktır ve duygusaldır. Güvenilir biridir ve genelde duyguları ile hareket eder. Bununla birlikte bir yengeç erkeği karşısında bulunan kişi ile empati kurma konusunda iyidir. Bencil tavırlar sergilemez. Diğer insanların ne düşündüğünü veya ne hissettiğini anlamak için uğraşır. Sakindir ve dengeli tavırlar sergiler. Duygusal anlamda çok derindir. Bulunduğu bir ortam da şikayet etmekten çok oraya uyum sağlamaya sağlar. Aile kavramı onun için çok önemlidir. Yengeç burcu erkeği, ailesine epey düşkündür. Onlarla vakit geçirmekten çok keyif alır. 

Hassas olduğu için çok çabuk kırılabilir. Eğer kırılırsa da hemen kendisini çevreden soyutlar. Çok romantiktir. Yardımsever ve sabırla bekleyen bir yapısı vardır. Ancak dedikodu yapan bir tarafı da vardır. Bazen kibirli biri haline dönüşebilir. Rekabet yapmayı sever.

Online Fal Baktırmak

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız Turuncu Fal’a ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

Turuncu Fal Cafe

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram