Yabancı Fal Siteleri

Yabancı fal siteleri, en iyi online falcı, en iyi fal uygulaması, gerçek fal bak, sanal fal siteleri, en iyi fal sitesi, gerçek fal bak, baktır, canlı fal.png | Yabancı fal siteleri, en iyi online falcı, en iyi fal uygulaması, gerçek fal bak, sanal fal siteleri, en iyi fal sitesi, gerçek fal bak, baktır, canlı fal.png

Yabancı fal siteleri, en iyi online falcı, en iyi fal uygulaması, gerçek fal bak, sanal fal siteleri, en iyi fal sitesi, gerçek fal bak, baktır, canlı fal

Yabancı Fal Siteleri falcı denilince aklınıza nasıl bir görüntü geliyor? Kristal bir küreye başkanlık eden ve tamamen gizemli olan uzun ve uçuşan cübbeleri olan bir kişi mi? Seni kırmak istemem ama muhtemelen seni dolandırmaya çalışıyorlar. Otantik falcılık çok fazla çan ve ıslık içermez. Deneyimli olanlar, çevrimiçi okumalar yapmak için zanaatlarında yeterince yetkindir.

Bu, çevrimiçi fal sitelerinin paha biçilmez olduğunu kanıtlayabileceği yerdir ve falınızı öğrenmek için ödeyebileceğiniz en iyi 4’ü inceledik. Bu web siteleri, kullanmadan önce bilinçli bir karar vermenizi istediğimiz için ekibimiz tarafından yoğun bir şekilde incelendi.

Bu en yüksek puanlı falcılık web sitelerine göz atarak geleceğin sizin için neler beklediğini öğrenin.

İşte her birinin ne için bilindiğine hızlı bir bakış:

Yabancı fal siteleri, en iyi online falcı, en iyi fal uygulaması, gerçek fal bak, sanal fal siteleri, en iyi fal sitesi, gerçek fal bak, baktır, canlı fal (1) | Yabancı fal siteleri, en iyi online falcı, en iyi fal uygulaması, gerçek fal bak, sanal fal siteleri, en iyi fal sitesi, gerçek fal bak, baktır, canlı fal (1)

Çevrimiçi Falcılık için En İyi 4 En İyi Falcı Sitesi

Kasamba

Tarot kartları kullanan en doğru falcılarla tanınır. 1999’dan beri Kasamba, sektördeki en iyi çevrimiçi fal hizmetlerinden bazılarını sunmaktadır. Medyumlarının özgünlüğü ve doğruluğu ile tanınan portal, herkesin sıkı bir şekilde karantina altına alındığı pandemi sırasında paha biçilmez olan çevrimiçi falcılığı sanal hale getirerek modernize etti. Web sitesindeki incelemeler yıllar boyunca oldukça olumlu olmuştur ve meşrudur, bu nedenle gördüğünüzü aldığınızı bilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan bir akıllı cihaz ve internet bağlantısı ve hesabınıza giriş yapabilir ve ücretsiz fal bakmaya başlayabilirsiniz.

Aşk okumaları: İlişkiler kolay olmaktan uzaktır. Kötü biterse sizi sonunda harcamanıza bırakabilecek bir roller coaster yolculuğuna çıkarabilirler. Yeni bir ayrılık yaşadıysanız veya evlilik hayatınız tehlikedeyse, Kasamba medyumlarından veya yakınımdaki bir falcıdan bir aşk okuması alabilir ve ilişkinizin nereye gittiğini görebilirsiniz.

Kariyer okumaları: Sevdiğiniz işin içinde olmanız, sizin için uygun olduğu anlamına gelmez. Başka bir şirkette veya pozisyonda daha mutlu olacağınızı düşünüyorsanız, bir Kasamba falcısından okuduğunuz kariyer size ne yapmanız gerektiğini söyleyebilir. Site, çeşitli meslekler ve kariyer seçenekleri hakkında okumalar sağlama deneyimine sahip yaklaşık 200 kariyer medyumuna sahiptir. Başarılı bir kariyer planlamanıza yardımcı olabilecek ayrıntılı ve doğrudan tavsiyeler sunarlar.

Tarot okumaları: Kasamba, geleceğin sizin için ne tuttuğunu söyleyebilecek 150’den fazla tarot kartı okuyucusuna sahiptir. Belirli bir okuma için standart bir iskambil destesini kullanan karikatürleri içerir. Falcılık kartları aracılığıyla ruh rehberlerinden güvence veya rehberlik istiyorsanız, medyumlar size bir melek okuması da verebilir. Bazı medyumlar, benzersiz bir deneyim için farklı kart okumalarını birleştirecek kadar deneyimlidir.

Fal bakmak: Tarot kartlarının yanı sıra gerçek falcılara Kasamba’da falınızı da yaptırabilirsiniz. Doğru yönde ilerleyip ilerlemediğinizi size bildirmek için sarkaçlar, kristal küreler ve astrolojik haritalar gibi araçları kullanan çeşitli ortamlar bulun. Site ayrıca, ödeme yapmadan önce hizmeti kontrol etmek isteyen yeni üyeler için üç ücretsiz dakika sunuyor. Ancak, bu indirimden yararlanmak için kart bilgilerinizi vermeniz gerekecektir.

Psişik Kaynak

Doğru gelecek tahminleri ve güvenilir medyumlarla bilinir. Bunlar genel okumalardır ve genellikle yaşamınız için geçmişiniz, bugününüz veya geleceğiniz ile ilgili bir soru ile başlar. Çevrimiçi falcı veya medyum, cevabı sizin enerjinize ve sorgunun enerjisine bağlanmak için kullanır. Kasamba’nın sunduğu psişik okumalardan bazıları kristal, rune ve aura okumalarını içerir. Ayrıca evcil hayvanınız için bir medyum da bulabilirsiniz!

California Medyumları: en iyi aşk ve ilişki falcılarına sahip olmasıyla bilinir. Psychic Source, müşterileri için video, sohbet ve telefon olmak üzere üç iletişim yöntemini de sunan birkaç çevrimiçi fal portalından biridir. Böylece nerede olursanız olun, yanınızda telefonunuz ve internetiniz varsa, hareket halindeyken okuma alabilirsiniz. Medyumunuzu kişisel olarak tanımak istiyorsanız yüz yüze görüşme daha iyidir. Medyum türlerinin okuma türlerinden birini seçebilirsiniz ve seçenekler hiç de bunaltıcı değildir.

Psişik Kaynak’ın sunduğu okuma türlerinden bazıları şunları içerir:

Melek ve tarot kartı okuma: Psişik Kaynaktaki medyumların neredeyse tamamı, tarot veya melek destesi gibi kartları kullanarak falcılık yapar. Bu, aynı zamanda size bir karikatür okuması da verebilecek dört ve beş yıldızlı profesyonelleri içerir. Falcı topunu kullanan diğer birçok çevrimiçi psişik portalda bulamayacağınız bir kategoridir.

Astroloji okumaları: Sitedeki bir dizi psişik okuyucu da yıldızlar veya astroloji okumaları aracılığıyla okumalar sunuyor. Aşk hayatınız, kariyeriniz ve genel olarak ilişkilerinizle ilgili hayatın zor sorularına yanıt alın. Bir okuma için doğumunuz sırasında gezegenlerin konumuna bakabilirler veya isterseniz basit bir genel okumayı tercih edebilirsiniz.

Manevi okumalar: Bir medyumun doğal yetenekleri, ruhsal tarafla olan bağlantılarına bağlıdır. Auranıza dokunarak ve bazı durumlarda ölülerle iletişim kurarak manevi ve hatta geçmiş yaşam okumaları sunabilirler. Yine de bu okumaları sunabilecek birkaç kişi var, ancak bazılarını Psişik Kaynak’ta bulabilirsiniz.

Aşk okumaları: Aşk hayatınız veya mevcut evliliğiniz için endişeleniyorsanız veya yalnız yaşamaktan bıktıysanız, Psychic Source’daki bir aşk falcısından bir okuma tam da ihtiyacınız olan şey. Gelecekte aşkınız olup olmadığını, erkek arkadaşınızın sadık olup olmayacağını, ne zaman evleneceğinizi ve hatta kaç bebeğiniz olabileceğini tahmin etmek için çeşitli araçlar kullanırlar. Aşk medyumlarını da aradığınız okuma türüne göre filtreleyebilirsiniz.

Rüya yorumu: Kabuslardan rahatsız olduysanız veya rüyalarınızdaki sembollerin ne anlama geldiğini bir kez ve herkes için öğrenmek istiyorsanız, bir rüya yorumu yardımcı olabilir. Psişik Kaynaktaki Medyumlar sizinkini analiz edebilir ve ne anlama geldiklerini size söyleyebilir. Çoğu durumda rüyalar, en içteki korkularınızı ve arzularınızı içerebilen bilinçaltı çabalarınızdan gelen mesajlardır. Bir psişik onlara dayanarak bir servet söyleyebilir.

Numeroloji okumaları: Yaygın inanışın aksine, numeroloji ve astroloji aynı şey değildir. Astroloji, yıldızların ve gezegenlerin konumunu dikkate alırken, numeroloji doğum tarihinizi, adınızdaki harf sayısını ve diğer sayısal bilgileri kullanır. Psişik Kaynak falcıları, geleceğinizi tahmin etmek ve size zayıf ve güçlü yönlerinizi söylemek için numerolojiyi de kullanabilir.

California Medyumları

California Psychics, yirmi yılı aşkın bir süredir müşterilere çevrimiçi psişik okumalar ve çevrimiçi falcılık hizmetleri sunarak, çevrimiçi falcılık ve kart okuma hizmetleri sanatını mükemmelleştirmiştir. Geleceğinizi tahmin edebilecek çok çeşitli psişik hizmetler sunarlar ve bütçeyi aşmadan bilinçli bir karar verebilmeniz için çeşitli fiyat oranları sunarlar.

İşte sundukları başlıca falcılık hizmetlerinden bazıları:

Aşk okumaları: Aşk veya ilişkiler konusunda bilginiz yoksa, belki bir psişik danışmandan veya California Psychics’ten bir falcıdan manevi rehberliğe ihtiyacınız vardır. Burası, aşk medyumlarının ve falcıların özgürce paha biçilemez olduğu yerdir. Nerede yanlış yaptığınızı ve tüm doğru yerlerde aşkı nerede bulabileceğinizi anlamanıza yardımcı olabilirler. Bir aşk psişikinden bir okuma, kırık bir kalbi iyileştirmenize de yardımcı olabilir.

Finansal okumalar: Parayla ilgili konularda şanssızsanız veya yatırım tavsiyesine ihtiyacınız varsa, cevaplar için bir medyumdan okuma alabilirsiniz. Pandemi, çok sayıda insanı iflas ettirdi, bu yüzden bu, günümüzde popüler bir okuma. Web sitesinde finansal konularda ve çevrimiçi falcılıkta uzman olan medyumlar size daha iyi yatırımlar yapmanıza ve kendiniz ve aileniz için daha güçlü finansal hedefler belirlemenize yardımcı olabilecek tavsiyeler verebilir.

Evcil hayvan okumaları: Kürk bebekleriniz aileniz ve sevdikleriniz gibi, onların da California Psychics’ten bir okuma yapmasını istemez miydiniz? Kediniz garip davranmaya başlamış veya köpeğiniz çöplüklere bakıyor ama fiziksel olarak sağlıklı olsun, evcil hayvan medyumları sorunu anlayabilir. Ücretsiz bir çevrimiçi falcı, hayvanlarınızın sizin hakkınızda ne düşündüğünü ve onlarla olan bağınızı güçlendirmek için neler yapabileceğinizi size bildirebilir.

Kariyer tavsiyesi: Kariyerinizin hiçbir yere gitmediğini düşünüyorsanız veya kendi hayatınızı değiştirerek hayatınızda bir fark yaratmak istiyorsanız, California Psychics’teki çevrimiçi bir falcıdan kariyer okuması yardımcı olabilir. İşleri değiştirmeniz, bir yiyecek kamyonu başlatmak için mevcut işinizden ayrılmanız veya çocuklara bakmak için evde ebeveyn olmanız gerekip gerekmediğini belirlemenize yardımcı olabilirler.

Bir kariyer okuması aynı zamanda neyi yanlış yaptığınızı ve neler yapabileceğinizi hayatınızı tekrar yoluna sokabilir. Başka bir deyişle, bir kariyer okuması ile başarıya giden yol haritasını kolayca elde edebilirsiniz.

Manevi okuma: Son zamanlarda ölümün soğuk kucaklamasına karşı uyarmadan sevdiğiniz birini kaybettiniz mi? Hiçbirimiz bu gezegende ne kadar zamanımız olduğunu bilmiyoruz. Hayatımızdaki insanlara onları sevdiğimizi ve önemsediğimizi söylemek, onlara değerli olduklarını hissettirmek için yapabileceğimiz en az şey. Bunu yapamadıysanız, California Psychics’teki bir psişikten manevi bir okuma tam da ihtiyacınız olan şey.

Ücretsiz bir çevrimiçi falcı, sizi kaybettiğiniz sevdiklerinize bağlayabilir, böylece sonunda onlara sizin için ne kadar önemli olduklarını söyleyebilirsiniz. Medyumlar vefat etmiş bir eş, çocuk, ebeveyn veya kardeşle konuşmanıza yardımcı olabilir. 

Mor Bahçe

Purple Garden, paranızı boşa harcamayacağınız en iyi tarot kartı okuma ve online falcılık sitelerinden biri olarak kabul ediliyor. İçerisine gireceğimiz bir dizi psişik okuma sunuyorlar. Bu site hakkında harika olan şey, sohbet, video ve aramalar yoluyla bir okuma alabilmenizdir. Bu şekilde hareket halindeyken bir okuma yapabilir ve hayatınızı tekrar rayına oturtabilirsiniz.

Mor Bahçe medyumlarından bekleyebileceğiniz bazı okuma türleri şunlardır:

Astroloji okumaları: Çevrimiçi bir falcı, yıldız işaretinizi kullanarak geleceğinizde neler olduğunu ve onu daha iyi hale getirmek için neler yapabileceğinizi söyleyebilir. Astroloji okumaları, doğduğunuz andaki gezegenlerin konumlarını da hesaba katar. Ayın ve diğer ilgili gök cisimlerinin konumunun sizin için yeni fırsatlar sunup sunmadığını ve bugün nihayet büyük bir mola verdiğiniz gün olup olmadığını öğrenin.

Doğumunuz sırasında yıldızların konumuna dayalı okuma, doğum haritası okuması olarak bilinir ve doğum vaadinizi anlatır. Ayrıca bir yıl önceden okuyarak kendinizi geleceğe hazırlayabilirsiniz veya bir iş planının meyve verip vermeyeceğini belirlemek için bir iş çizelgesi okuması yapabilirsiniz.

Tarot okumaları: Bir tarot okuması, okuyucunun düzenleyeceği yayılmaya bağlı olarak geçmişinizi, bugününüzü ve gelecekteki özlemlerinizi ortaya çıkarabilir. Her kartın betimlediği sembollere göre kendi anlamı vardır ve anlamı sadece tarot falcılarına açıktır.

Örneğin, Ölüm kartını çekmeleri sizin veya tanıdığınız birinin yakında öleceği anlamına gelmez. Eski benliğinizden kurtulmanız ve tamamen kendiniz olabileceğiniz yeni bir hayat yaratmanız gerektiğinin bir işareti olabilir. Kartlar her şeyi çevrimiçi falcıya gösterecek.

Aşk ve ilişki okumaları: Purple Garden’dan bir medyumdan veya falcıdan bir aşk ve ilişki okumak, hissettiğiniz kalp ağrısını hafifletebilir. Ruh eşinizle bağlantı kurmanıza, neden hiç kimseyle yürümediğini, evliliğin sizin için tehlikede olup olmadığını ve hatta ileride bir bebeğiniz olup olmayacağını öğrenmenize yardımcı olabilirler.

Bu profesyonel ilişki okuyucularının çoğu, hayatınızın aşkını bulmanıza veya kendinizle sevdikleriniz arasındaki farkı gidermenize yardımcı olabilecek değerli aşk tavsiyeleri de veriyor. Hatta evliliğinizde kalmanız gerekip gerekmediğini veya boşanmanın daha iyi bir fikir olup olmadığını size söyleyebilirler.

Rüya analizi: Bir rüya, bilinçaltı zihninizin size geleceğiniz ve hatta zihinsel sağlığınız için hayati önem taşıyan bir şey söylemeye çalışması olabilir. Onları canlı bir şekilde hatırlıyorsanız veya bir rüya günlüğü tutuyorsanız, hesabınızı Purple Garden’daki bir rüya okuyucusuna verin. Gördüğünüz görüntüleri anlayabilir ve ne anlama geldiklerini size bildirirler.

Kabuslar bile şu anda göremediğiniz bir şeye karşı bir uyarı olabilir. İç gözünüz bulanık, ama psişiğin değil. Çevrimiçi falcıya kabuslarınızın tüm kanlı ayrıntılarını anlatın ve sizi sona erdirebilecek bir okuma verebileceklerine güvenin.

Evcil hayvan okumaları: İster kürklü bebekleriniz yanınızda olacak kadar şanslı olun, ister onların ölümünün yasını tutuyor olun, bir evcil hayvan okuması her ikisinden de mesajları ortaya çıkarabilir. Çevrimiçi bir evcil hayvan falcısı, hayvanlarınızın sizin hakkınızda ne düşündüğünü, nasıl hissettiklerini ve hatta herhangi bir zamanda duygularını size bildirebilir.

Kariyer tahmini: İşiniz sizi doğrudan kariyerinizde çıkmaza sokuyorsa, başka bir yerde yeni bir tane aramanın veya kariyer yörüngenizi tamamen değiştirmenin zamanı gelmiş olabilir. Purple Garden falcılarından bir kariyer okuması, bu kritik kararı vermek için tam da ihtiyacınız olan şeydir.

Portaldaki medyumlar, sizi daha sonra başarılı bir hayata hazırlayabilecek finans ve kariyer tahminleri verme konusunda uzmandır. Ayrıca, belirli bir kariyer hamlesi yapmanız gerekip gerekmediğini veya bir terfinin uygun olup olmadığını da ortaya çıkarabilirler. Ayrıca, patronunuzla size söz verdiği ama asla yerine getirmediği zam hakkında uzun bir konuşma yapmanız gerekip gerekmediğini de söyleyebilirler.

Melek içgörüleri: Koruyucu meleğin seni koruyor ama aynı zamanda bir Mor Bahçe medyumunun melek içgörüleriyle bu varlıkla temasa geçebilirsin. Medyumlar bu kutsal varlıklarla bizim yapamayacağımız şekillerde temasa geçebilirler.

Çevrimiçi bir falcıdan gelen melek içgörüleri, aklınızdaki kritik sorulara büyüleyici ve hayat değiştiren cevaplar sağlayabilir. Ayrıca koruyucu meleğinizle ve sizi çevreleyen diğer meleklerle olan bağınızı da derinleştirebilirler. Tatmin edici bir yaşam için ruh koruyucularınızla ilham verici bağlantılar kurun.

Geleneksel Fal Anlatma Teknikleri

Asılan Adam kartı, ilk 24 rünün hikayesini tasvir ediyor ve arkeologlar ayrıca İskandinavya’da taş, metal ve ahşap üzerinde bir dizi rün harfi buldu. Antik çağlarda bunlar kötülüğü savuşturmak için silahlara, dallara, mücevherlere ve hatta mezar taşlarına oyulmuştur. Rünler ayrıca muskalara oyulmuştur. Her harfin belirli bir anlamı ve gücü vardır ve çevrimiçi fal ile okunabilir.

Fal sanatı, zamanın kendisi kadar eskidir. Eskiden, hasadı tahmin etmek, yeni doğmuş bir bebeğin geleceği için bir rota çizmek ve ayrıca savaşlar sırasında savaş sonuçlarını tahmin etmek için kullanılıyordu. Kültürler arasında, zaman içinde değişti ve sadece seçkinler ya da paralılar için değil, kitleler için erişilebilir hale geldi.

O zamanlar popüler olan fal tekniklerinden bazıları şunlardır:

Amniyomansi

İster inanın ister inanmayın, antik çağda bir bebeğin karnı, onun kaderini tahmin etmek için kullanılırdı. Bu, yeni doğmuş bir bebeğin başını örten zardır ve oldukça nadirdir. Bu süre zarfında falcılar, çocuğun mutlu ya da trajik bir geleceğe sahip olup olmayacağını tahmin etmek için okunabileceğine ve kullanılabileceğine inanıyorlardı.

Polonya’da insanlar, başlarında bu örtüyle doğan çocukların vampire dönüşeceğine inanıyorlardı. Bunun olmasını önlemek için zarı kurtaracak ve panzehir olarak görünen yaşına geldiğinde çocuğa besleyeceklerdi. Denizciler, onları sulu bir mezardan kurtaracağına inandıkları tılsımlar olarak denize çıktıklarında yanlarında karnaval da taşırlardı.

Tasseografi

Bu, çay yaprakları veya kahve telvesi çalışmasıdır. Bu tür falcılık oldukça yorumlayıcıdır ve çoğunlukla falcının sezgisine ve nesiller boyunca kendilerine aktarılan bilgilerine bağlıdır.

İşte nasıl çalıştığı. Falcı önce bir fincan çay veya kahveyi süzgeç kullanmadan bardağa döker. İçecek daha sonra alttaki tortuları açığa çıkaracak şekilde atılır. Bunlar, bardağa yapışan desenler yapan bir tabağa damlatılır. Desenler, geleneksel sembolizm yoluyla falcı tarafından incelenir veya okunur.

Çoğu çay yaprağı okuyucusu, fincanın dibine kolayca yapışan ağır çekirdekleri olduğu için Türk kahvesi kullanır. Sonunda danışandan kalbini açması, yani parmaklarıyla zeminde bir izlenim bırakması istenir. İşaretin düşünce ve duyguları ortaya çıkardığına inanılıyordu.

El falı

Falcılıkta yeni olan kişiler bile el falı nedir bilirler veya daha önce seans yaptırmışlardır. Chiromancy olarak da bilinir ve bir kişinin ellerindeki çizgilerin değerlendirilmesini içerir. Baskın eldeki çizgiler hayatımızda ne yaptığımızı, baskın olmayan taraftaki çizgiler ise ne ile doğduğumuzu gösterir. Uygulama bugün Hindistan, Çin, Tibet ve İsrail’de hala popüler.

Avuç içi uzmanı, müşterisinin hayatını ve karakterini farklı satırlar okuyarak değerlendirir. Her birinin bir anlamı vardır – kalp, yaşam, kader ve kafa çizgisi. Bir okuma sırasında bu çizgilerin boyutu, şekli ve kalitesi ile kesişme noktaları dikkate alınır. Avuç içi uzmanı ayrıca bir okuma yapmadan önce avuç içi şeklini ve boyutunu kontrol eder.

Yüz okumak

Çinliler, yüzün açık bir kitap olduğuna ve bir kişi hakkında kendileri hakkında bildiklerinden daha fazlasını ortaya çıkarabileceğine inanırlar. Yüz okuma fal pratiğinin konusu budur. Yüz okumaları yapabilen bir falcı, cildinizdeki her yara izi, kırışık ve lekeyi okuyabilir, geçmişiniz ve geleceğiniz hakkında büyüleyici içgörüler elde edebilir.

Bu eski uygulama, Sarı İmparatorun hükümdarlığı sırasında eski Çin’e kadar uzanır. Ancak günümüzde hala Çinliler tarafından kullanılmaktadır ve batıya doğru da yolunu bulmuştur.

Tarot okuma

Falcılık için tarot kartları yeterince basit görünebilir, ancak her birinin arkasındaki anlam, yayılmaya bağlı olarak çok büyük olabilir. Gençler ve yetişkinler arasında da oldukça popülerdir. Bu uygulama seyahat eden Çingeneler arasında popülerdi ve içsel benliğin gücüne dayanıyor. Karttaki resimler ve semboller, okuyucuya müşterilerinin geleceğine dair bir fikir veren bir hikaye ortaya koyuyor.

Oracle okuma

Çevrimiçi falcıdan ücretsiz Oracle kartları, tarottan kaynaklanmaktadır, ancak ikincisi kadar iyi bilinmemektedir. Taylandlılar buna ‘görüntü kartları aracılığıyla kehanet’ diyorlar çünkü oracle kartları müşterinin zihnini canlandırmak için kullanılıyor. Bu kartların çoğu, iyileşmeyi iyileştirmek, pozitif bir yaşam gücü sağlamak ve huzurlu bir zihin durumunu yeniden sağlamak için kullanılır. Başka bir deyişle, oracle kartları ruhu yükseltir, bu nedenle uygulama zor zamanlar geçiren herkes için idealdir.

Antik rünler

Eski rün okuma, Kuzey Avrupa’da ortaya çıkan ve çevrimiçi falcılıkta yaygın olan eski bir falcılık uygulamasıdır. Terim, sır veya fısıltı anlamına gelen ‘runar’ kelimesinden geldi. Rünler, görünüşe göre, İskandinav tanrısı Odin’in, dünyanın tüm bilgeliğini kazanmak için dokuz gün ve gece boyunca eski ağaç Yggdrasil’den asıldıktan sonra aldığı mektuplardır.

Turuncu Fal Cafe

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram