Tanrıça Tarotu

Tanrıça Tarotu

Tanrıça Tarotu Hakkında Bilinmeyenler

Tanrıça Tarotu Nedir?

Tanrıça Tarotu, tarihi yıllar öncesine dayanan bir tarot çeşididir. Evrensel tarot kartlarından bulunan küçük arkana kısmı ile de Tanrıça Tarotuna bakılabilmektedir. Bu kartlara farklı bir takım anlamlar yüklenir. Bu anlamlardan yola çıkılarak pek çok kehanet ortaya çıkarılır. Anlamlarını oldukça iyi bir şekilde bilmek gerekir. Genel anlamda bakıldığında geçmişten gelen olumluluğu çıkartılmış bir tarot çeşididir. Sizlere geçmiş hakkında pek çok detayı verecektir. 

İşinde uzman bir falcı tarafından bakılması gerekir. Çünkü Tanrıça Tarotu herkes tarafından bakılabilen bir fal çeşidi değildir. Bunun nedeni kartlara yüklenen anlamların net bir şekilde bilinmemesinden kaynaklıdır. Ancak bazı falcılar kartların Tanrıça Tarotu içinde bulunan anlamlarına hakimdir. İşte bu falcılar istediğiniz gibi Tanrıça Tarotu sonuçlarınızı sizlere sunacaktır.

Toplamda 44 karta sahip olan bir tarot çeşididir. Yönelimi bulma konusunda yardımcı olacaktır. Kendinizi geliştirebileceğiniz ve rahat edeceğiniz konulara sizi yönlendirecektir. Ayrıca mitolojik bir destesi vardır. Meditasyon kartları olarak da isimlendirebilir. 

Tanrıça Tarotu Nasıl Bakılır?

Öncelikle kartlara yoğunlaşmak gerekir. Kartların bulunduğu deste karıştırılmalıdır. Bu karıştırma işlemi esnasında falına baktıracak kişi aklında bir niyet geçirmelidir. Lakin sadece niyete odaklanması gerekir. Fal bakım işlemi gerçekleşene kadar başka herhangi bir şey düşünmelidir. Niyeti dışında başka bir şey ile ilgilenmemesi gerekir. Niyet tutulduktan ve ona tamamen odaklandıktan sonra kartlarında karıştırılmasıyla işlem başlar. 

Falcı karıştırma işlemini yaptıktan sonra falına baktıracak kişi 3 adet kart seçmelidir. Bu kartları niyetini düşünerek çekmesi gerekir. Aklında bir soru varsa eğer soruyu aklından geçirmelidir. Kartları kesinlikle üçüncü bir kişi ellememelidir. Kart seçme işleminden sonra seçilen kartlar, falcı tarafından açılır. Tek tek yorumlanır ve niyetinizin olumlu ya da olumsuz olduğuna dair de bilgi verilir. Genel anlamda geçmişte yaşanan konulara odaklanır. Gizli saklı kalmış olayları da ortaya çıkaracaktır. Eskiden gelen konular hakkında pek çok yorumu sizlere sunacaktır. Bu olaylara dair kenarda kalmış detayları da mutlaka sizlere verecektir. 

Üstelik sadece yüz yüze bakıma sahip değildir. İster görüntülü fal seçeneğini isterseniz de telefonda fal seçeneğini kullanarak Tanrıça Tarotu baktırabilirsiniz. Bu sayede Tanrıça Tarotu na ulaşmanız artık çok daha kolay. Diğer fal çeşitlerinde olduğu gibi Tanrıça Tarotu da görüntülü ve telefon fal seçeneklerini sizlere sunmaktadır.

Online Fal Baktırmak İçin

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız turuncu fala ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram