RÜYA ANALİZİ İLE BİLİNÇALTINIZI KEŞFEDİN

RÜYA ANALİZİ İLE BİLİNÇALTINIZI KEŞFEDİN

RÜYA ANALİZİ İLE BİLİNÇALTINIZI KEŞFEDİN

Rüyalarımızın ne anlama geldiğini zaman zaman sorgulayabiliyoruz. Bilinçaltımızın bir tezahürü olan rüyaların her biri elbette haberci rüyalar değil. Bir gerçek falcı yoruma açık olan rüyaların daha başka özelliklere sahip olduğunu söyler. Bunun ayırdına iyi varmak için de bu konuda uzmanlaşmış bir gerçek falcı veya Rüya Analisti ile birlikte çalışmak gerekir.

Rüyalarımız Bize Ne Söylemek İstiyor?

Rüyalarımız en kaba tabirle bizi bize anlatır. Rüyalarımızı analiz edebilmek için elbette onları uyanık olduğumuz zaman diliminde hatırlıyor olmamız gerekir. Rüyaları hatırlamak için uykuya dalmadan önce, uyandığımızda rüyamızı hatırlamaya dair niyet etmek önemlidir. Çünkü niyet etmenin enerjisi çok tetikleyicidir. Uykuya dalmadan önce bedenimizi gevşetmeli ve sessiz bir ortamda uykuya dalmalıyız.

Bir Gerçek Falcı Haberci Rüyaları Nasıl Anlar?

Sizin de aynı rüyaları tekrar tekrar gördüğünüz zamanlar olmuştur. Bu tür rüyalar veya birtakım  nesnelerin, aynı olayların, hayvanların vs. tekrarlayan biçimde rüyada görülmesi anlamlıdır ve analiz edilmesi gerekir. Ayrıca sezgileri güçlü bazı insanların (ve belki de sizin) gördükleri rüyaların gelecek bir zaman diliminde olduğu gibi yaşandığına şahit olmuşuzdur.

Kendini tekrar eden rüyaların veya aynı sembollerin sık sık rüyalarda yer almasının başlıca nedeni çıkarılacak dersin veya edinilecek anlamın henüz alınmamasıdır. Biz bu dersi alana kadar aynı şeyleri görmeye devam ederiz. Yok saydığımız veya görmezden geldiğimiz ne varsa bilinçaltımız bizi uyarmak için derinlerden yüzeye çıkartır mesajları. Aslında bu beynimizin savunma mekanizmasıdır.

Rüya Analizi Nasıl Yapılır?

Rüyanın her şeyden önce rüyayı gören kişi tarafından net bir biçimde hatırlanıyor olması gerekir. Kişiler bunun için rüya günlükleri bile tutuyorlar. Aslında bunu yapmak oldukça akıllıca.

Rüyanın analizine rüyayı parçalara bölerek başlanır. Her parçasıyla değerlendirilen rüya büyük resimde tekrardan anlam kazanır. Danışanın rüyasını aktarırken kurduğu cümleler de Rüya Analisti veya gerçek falcı için yol gösterici olur. Rüyalar evrensel bir dile sahiptir; burada rüyayı kişiselleştiren kişinin kendi hayat hikayesi online fal ve kendi bilinçaltında gizli tuttuklarıdır. Bu açıdan bakıldığında rüyaların analiz edilmesi ve kişinin gideceği yolu kendisinin tekrar tayin etmesi iyileştirici bir güce sahiptir diyebiliriz.

Oyla
[Toplam: 1 Puan: 5]
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir