Resim (Yüz) Falı
0 (0)

Resim Yüz Falı | Turuncu Fal Cafe

Resim (Yüz) Falı Tarihçesi?

Geçmişi Çin’de bulunan Sarı İmparator dönemlerine kadar dayanan resim (yüz) falı pek çok kehaneti ortaya dökmektedir. Özellikle sağlık sorunları ile ilgili olan konular hakkında detaylı bilgi verilmesini sağlar. Bunun yanında aşk hayatında da birçok bilgiyi sizlere sunmaktadır. Eş seçimi konusunda büyük bir fayda sağlayacaktır. Bir kişiyi eş olarak seçmeden önce mutlaka bu fal çeşidine baktırılması gerekir. Eski dönemlerde insanlar tarafında kullanılan oldukça popüler fal çeşitleri arasında yer almaktaydı. Çin’de ortaya çıkmasına rağmen git gide tüm dünyaya yayılmıştır. Böylelikle herkes tarafından benimsenen bir fal çeşidi haline dönüşmüştür.

Resim (Yüz) Falı Nasıl Bakılır?

Öncelikle yüz hatlarına ve özelliklerine bakılarak resim falı başka bir deyişle yüz falı bakılır. Kişinin yüzüne bakılarak tüm detaylara dikkat edilir. Bunun için kişinin bir resminin olması yeterlidir. Bu fal çeşidini ister kendiniz için isterseniz de bir başkası için kullanabilirsiniz. Örneğin sevdiğiniz kişini resim falına baktırabilirsiniz. Böylelikle onun hakkında pek çok bilgiyi kolayca elde edebilirsiniz. Ayrıca kendinizin resmini kullanarak da baktırabilirsiniz. Bu durumda kendinize dair çok şeyi öğrenip gelecekte neler oluşabileceğini de öğrenebilirsiniz. Genel anlamda karakter hakkında birçok bilgiyi sizlere sunar. Lakin gelecek konusunda bilgi verse de bu çok detaylı olmayacaktır. Detaylı gelecek falı için diğer fal çeşitlerine bakılması gerekir. Çünkü bu fal çeşidinde daha çok karakter analizi ve düşüncelere dair bilgiler verilir. Gelecek ile ilgili olan kısmı daha yüzeysel kalacaktır. 

Kişinin alın bölgesinde bulunan izlere dikkat edilir. Bu izler bize fazlasıyla bilgi vermektedir. Alın kısmının geniş veya dar olmasının da belirli anlamları vardır. Daha sonra ise kaş yapısına bakılarak bazı yorumlar yapılır. Kaşın kavisli veya düz olması ise kavrama yeteneğinin nasıl olduğu hakkında bilgi vermektedir. Burun kısmına bakıldığında ise öfke durumu hakkında birçok fikir çıkarılır. Elbet bunların içinde kulakta bulunur. Kulak sevgiyi ve utangaçlığı temsil eden kısımdır. Nasıl bir şekilde olduğuna bakılır ve buna uygun olarak yorumlar çıkarılır. 

Online Resim (Yüz) Falı Bakılır mı?

Hemen hemen çoğu falda olduğu gibi resim (yüz) falı online olarak bakılabilir. Tıpkı yüz yüze bakılan fal gibi gerçekçi yorumlar yapılır. Online fal olması herhangi bir sıkıntı yaratmayacaktır. Falına baktırılmak istenen kişinin resminin atılması yeterli olacaktır. Resim atıldıktan sonra gerçek falcı, kişinin yüz falı yani resim falına detaylı bir şekilde bakacaktır. Böylelikle tüm bilgileri kolayca elde edebilirisiniz. İster kendi resminizi atarak fal baktırabilir isterseniz de başkasına baktırabilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin de fotoğrafına atarak onun hakkında pek çok detaylı bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

Online Fal Baktırmak İçin

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız Turuncu Fal’a ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

Oyla
[Toplam: 0 Puan: 0]

İçerik Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Add your own review

Rating

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram