Koç Burcu Hangi Burçlar ile Anlaşır?

Koç Burcu Hangi Burçlar ile Anlaşır?

Koç Burcu Hangi Burçlar İle Anlaşır?

Koç burcu erkeği ve Koç burcu kadını hangi burçlar ile uyumludur? Hangileri ile uyumlu değildir? Hadi gelin hep birlikte öğrenelim.

Koç Burcu ve Koç Burcu Uyumu

İkisi de ateş elementine sahip olan Koç kadını ve erkeğinin ilişkisi oldukça enerjik yapıda olur. Kadını da erkeği de güçlü fikirlere sahiptir. Genelde iki tarafta ‘ben’ diye hareket eder. Kendi fikirlerini karşı tarafa kabul ettirmeye çalışırlar. Ancak bu fikir çatışmasını aşabilirlerse oldukça hareketli bir ilişki ortaya çıkar. Ayrıca çok güçlü bir ilişki ortaya çıkacaktır. 

Koç Burcu ve Boğa Burcu Uyumu

Koç burcu oldukça hareketli bir yapıya sahiptir. Boğa ise evcimen bir burçtur. Ayrıca risk almayı, tehlikeleri sevmez. Bu konuda uyum sıkıntısı yaşayacaklardır. Her ne kadar sürtüşmeler yaşansa da bir tarafın diğerine uyum göstermeye çalışması bazı engelleri aşacaktır. 

Koç Burcu ve İkizler Burcu

İkizler gibi neşeli ve enerjik bir burç, Koç ile mutlaka uyum sağlayacaktır. İki tarafın da heyecan arayan yönleri vardır. Genelde Koç burcu ilişkide lider olmak ister. İkizler ise sürekli değişken yapıya sahip olması nedeniyle bunu pek umursamaz. Uyumları harika bir enerji yaratır. Bu nedenle gayet keyifli bir ilişki olacaktır.

Koç Burcu ve Yengeç Burcu

Hem evcimen hem de ailesine düşkün olan Yengeç burcu, Koç ile uyum sıkıntısı yaşayabilir. Yengeç ve Koç birbirinin zıttı olan burçlardır. Sağlam adımlar atmayı seven Yengeç, Koç burcunun hareketliliğine ayak uydurmakta zorlanır. Koç, özgürlüğünün kısıtlanmasından hiç hoşlanmaz. Ancak Yengeç, sürekli terk edilme korkusu ile yaşar. Eğer birbirlerinin özelliklerine ayak uydurmak için çabalarlarsa ilerleyebilecek bir ilişkidir. 

Koç Burcu ve Aslan Burcu

Eğlenmek, gezmek, yeni maceralara atılmak iki burcunda ortak özelliğidir. Ancak iki tarafta egolu bir yapıya sahiptir. Bu noktada anlaşmazlıklar yaşanabilir. Bunun dışında kalan her konuda uyumlu olan bu burçlar eğer egolarını törpülerse ilişkinin kalıcılığı söz konusudur.

Koç Burcu ve Başak Burcu

Bu ilişkide genel olarak Başak daha baskındır. Başak daha titiz bir burçtur. Detaylara dikkat eder. Bu dikkati ile Koç burcuna tavsiyeler verecektir. Eğer Koç burcu bu durumu dikkate alırsa güzel bir ilişki ortaya çıkacaktır.

Koç Burcu ve Terazi Burcu

Terazi, oldukça sakin ve politik davranan bir burçtur. Yalanı sevmez. Koç burcu, ani sinirlenmelerinden vazgeçerse devam edecek bir ilişkidir. Koç burcu eğer bir Terazi ile birliktelik istiyorsa yalandan ve ani parlamalardan kesinlikle uzak durmalıdır.

Koç Burcu ve Akrep Burcu

Maalesef uyumsuz bir birlikteliktir. Ancak çaba gösterilirse devam edebilir. Akrep ve Koç burcunun ortak noktası sabit fikirli olmalarıdır. Sabit fikirleri yüzünden tartışmalar ortaya çıkacaktır. İki tarafında kendine çekidüzen vermesi gerekir. 

Koç Burcu ve Yay Burcu

Maceraya, eğlenceye düşkün olan bu iki burç birbirleri için yaratılmış gibidir. Yay, uyumlu bir yapıya sahiptir. Ayrıca esnektir. Bu nedenle olayları alttan alacak ve büyütmeyecektir. Böylece tartışmalar kolayca tatlıya bağlanır. Koç ve Yay burcu mükemmel bir uyuma sahiptir.

Koç Burcu ve Oğlak Burcu

Oğlak, planlı programlı bir özelliğe sahipken Koç burcu bunun tam tersidir. İlişkinin kontrolleri Koç burcunda ise dağınık bir ilişki ortaya çıkar. Bu durum Oğlak burcunu oldukça yıpratacaktır. Eğer kontroller Oğlak burcunda ise Koç burcunu, oldukça durağan ve sıkıcı bir ilişki bekliyor olacak. Ancak bir orta yol bulunursa güzel devam eden bir ilişki ortaya çıkar. 

Koç Burcu ve Kova Burcu

Muhteşem bir uyuma sahiptir. Koç, ilişkide lider olmak isterken Kova bunu pek umursamayacaktır. Bu nedenle pek tartışma çıkmaz. Harika zaman geçireceklerdir. Neşe dolu, hareketli ve eğlenceli bir ilişki olacaktır. 

Koç Burcu ve Balık Burcu Uyumu 

Balık burcu, oldukça duygusal ve hassas bir burçtur. Bir desteğe ihtiyaç arar. Koç burcu, bu ihtiyacını kolaylıkla karşılayacaktır. Balık, kırılgan bir yapıya sahip olduğu için Koç burcunun buna özellikle dikkat etmesi gerekir. Kırıcı ve kaba davranmamaya çalışmalıdır. Eğer böyle olursa oldukça huzurlu bir ilişki doğacaktır.

koç burcu-koç boğa ikizler yengeç aslan başak terazi akrep yay oğlak kova balık burcu uyumu- burç uyumu- uyumlu burçlar-astroloji- turuncu fal- fal santrali-turuncu fal cafe- online burç yorumu-günlük burç- burç
Koç Burcu Hangi Burçlar ile Anlaşır? | Turuncu Fal Cafe

Online Fal Baktırmak İçin

(İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır.)

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram