Kalp Çakrası Bilinmesi Gerekenler

Kalp Çakrası Bilinmesi Gerekenler

Kalp Çakrası Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kalp Çakrası Nedir?

Hindu ve Budist geleneklerinde beden ve ruhun buluşma noktası çakralardır. Vücudumuzun belli bölgelerinde yer alan çakralar, açık olduğu dönemlerde her şey yolunda gider. Ancak tıkalı olması bazı problemlere yol açabilir. Ana çakralardan biri de Kalp Çakrası olarak bilinir. Kalp çakrası, göğsümüzün ortasında bulunur. Vücudumuzda bulunan sevgi, aşk enerjisini kontrol eden bir çakradır. Bu çakranın rengi yeşildir. Elementi ise havadır. Sevgi alma ve sevgi vermeyi dengeler. Eğer dengeli bir yapıda değilse sevgisizlik, sevememe ve sevilmeme gibi sorunları ortaya çıkarır. Depresyon, bencillik ve kıskançlığa da yol açar. Bu nedenle oldukça önemli bir çakradır. 

Kalp Çakrası Kapalı Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Eğer kalp çakranız tıkalı ise ikili ilişkilerinizde sorunlar ortaya çıkacaktır. Sinirli tavırlar, engellenemeyen öfkeler, paranoya, nefret ve sevgisizlik ortaya çıkar. Özellikle aşk hayatınız pek de iyi bir gidişat göstermez ve sürekli sorunlar ortaya çıkar. Bunların dışında göğsünüzde ağrı ve sıkışma hislerini yaşayabilirsiniz. Siz de böyle problemler yaşıyorsanız kalp çakranız kapalı demektir. Açmak için pek çok yöntem bulunur. 

Kalp Çakrası Nasıl Açılır?

Kalp çakrası kapalı ise elbette açmak için bazı yöntemler bulunur. Eğer siz de kalp çakranızın kapalı olduğunu fark ettiyseniz hemen bu yöntemleri deneyebilirsiniz. Öncelikle kalp çakranızı açmak için bazı kokulara, yağlara ihtiyaç duyacaksınız. Gül, lavanta, portakal ve yasemin yağları size bu konuda yardımcı olacaktır. Bu yağların kokuları ile birlikte birde tütsü ve mum yakarsanız harika olacaktır. Kalıp olan düşüncelerinizi kırın. Sevgiye açık olduğunuzu ve kendinizi sevdiğinizi, affettiğinizi tekrarlayın. Bu gibi olumlamalar işe yarayacaktır. Hayatınıza sevgiyi ve şefkati davet edin. 

Bazı taşlar da enerjisi ile kalp çakrası açmak için oldukça işe yarayacaktır. Pembe kuvars, yeşim, yeşil turmalin gibi taşları mutlaka kullanmanız gerekir. Olumlu sonuçlar almanıza ve kalp çakranızın açılmasına yardım sağlayacaktır. Bunları ister ev ortamınızda kullanabilir isterseniz de fiziksel temas sağlayacak şekilde kullanabilirsiniz. Yani kolye ucu yapmak oldukça iyi bir fikir. Meditasyon ve yogayı düzenli olarak yapmak önemli derece de etkiler. Çakranızın açılmasını hızlandırır ve daha iyi sonuç alırsınız. Etrafınızdan aldığınız tüm negatif enerjilerden sizi korur ve uzaklaştırır. 

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız

 Turuncu Fal’a ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram