Günlük Burç Yorumları 7 Ağustos

Günlük Burç Yorumları 7 Ağustos

Günlük Burç Yorumları 7 Ağustos, Günlük Burç Yorumunuzu Okudunuz mu? Akrep, İkizler, Yengeç, Balık, Koç, Başak Erkeği – Kadını günlük Burç Yorumları

7 Ağustos 2022 Günlük Burç Yorumunuzu Okudunuz mu?

RESİME TIKLA > İNSTAGRAM ÖDÜLÜNÜ SEN KAZAN…

Günlük Burç Yorumları 7 Ağustos 2022 ; Bugün yıldızlar tarafından aşk, sağlık, para gibi konularda size neler söyleniyor? Koç Burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu günlük astroloji yorumları.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları 7 Ağustos

Koç burçları bu dönem kendi bilinçaltlarında sakince yaşamayı tercih ediyor olsalar da, bugün sahnede olacaklar. Bu Cumartesi günü çok mutlu olacak ve çok eğleneceksiniz. Uzun süredir olmak istediğiniz yerdesiniz. Bugün işe ve sorumluluklara sahip çıkıp, gelir ve gider dengesini ayarlamalısınız. İhtiyaçları doğru tespit edememekten ani ve yüksek harcamalar yapabilirsiniz. Gün boyu stresi dönüştürmek ve odağı korumak önemli.

Bugünün uğurlu sayısı: 2

Bugünün uğurlu rengi: Pembe

Bugünün falı: Katina Tarotu

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları 7 Ağustos

Arkadaşlarınızla olmak, onların desteğini görmek bu dönem size çok iyi geliyor. Bundan da sık sık bahsediyorum. Buna rağmen halen aranızın bozuk olduğu veya size kırılmış olan arkadaşlarınız var ise, aranızı düzeltmek ve gönül almak için çok uygun bir gündesiniz. Gün boyu yenilenme arzularınız önemli değişiklikler yapmanızı sağlayacak girişimlerde bulunabilirsiniz. Geçmiş alışkanlıkların, pişmanlıkların ve suçluluk duygularının güne yansıyıp algınızı bozmasına izin vermeyin.

Bugünün uğurlu sayısı: 7

Bugünün uğurlu rengi: Sarı

Bugünün falı: Kader Falı

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları 7 Ağustos

Hiç beklemediğiniz güzellikle gelişmeler söz konusu olabilir. İkizler burçlarının bu dönem ikili ilişkilere, ortaklıklara ve özellikle romantik ilişkilerine dikkat etmeleri gerekiyor. Bu konularda bir dönüşüm ve tekamül söz konusu. Tekamül dendiğinde her zaman kötü bir şey olmaz. Ortaklık evinden geçen tekamül İkizler burçlarını evlendirebilir de. Bugün fiziksel arzularınızda değişimler yaşanırken hayatın madde tarafıyla mana tarafını dengelemek önem kazanıyor. Başkalarının eksiklerine takılıp kendinizi ve etrafı zorlamayın. İçe bakış ve kendi eksiklerini doğru tahlil etme önem kazanıyor.

Bugünün uğurlu sayısı: 6

Bugünün uğurlu rengi: Mavi

Bugünün falı: Rumi İskambil

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları 7 Ağustos

Kendi kabuğunuzda yaşamaktan biraz sıkılmış olabilirsiniz. Kendinize yer açmak ve biraz da olsa gündemde olmak istiyorsunuz. Belki arkadaşlarınızla olmayı tercih etmelisiniz. Yalnızlık veya sadece partnerle yaşamak size o kadar da iyi gelmiyor. O kadar çok kapıyı suratlara çarptınız ki; geri dönüp çalacak kapınız çok azaldı. Gün boyu Toplumsal konulardaki duyarlılığınız artarken, bu konularda daha aktif tutumlar sergileyeceksiniz. Kaygıya dayalı içsesiniz yapılması gerekenleri yüksek sesle hatırlatıp kafa karışıklığına yol açabilir. Dengeyi korumak önemli.

Bugünün uğurlu sayısı: 6

Bugünün uğurlu rengi: Siyah

Bugünün falı: Tesbih Falı

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları 7 Ağustos

Gücünüzü yeniden geri kazanıyorsunuz. Ne kadar zorlu bir kış geçirdiğinizi en çok siz biliyorsunuz. Aslında zora sokan da sizdiniz. Baharda durumları düzeltebilirsiniz. Sabit fikrinizden vazgeçip yeniye yer açabilirseniz, her şey tahmin ettiğinizden de güzel olabilir. Sizi sınırlayan koşullarda değişiklikler, profesyonel yaşantınızda yeni konular, uzmanlık alanları beliriyor. İhtiyaçları doğru tespit etmek önemli. Bireysel amacınız netleşmediyse bugün destekleyici koşullar gelişebilir.

Bugünün uğurlu sayısı: 7

Bugünün uğurlu rengi: Kırmızı

Bugünün falı: Horoskop

Başak Burcu Günlük Burç Yorumları 7 Ağustos

Başak burçları için romantik anlamda çok güzel bir gün olacaktır. Özellikle evli ve uzun süreli ilişkileri olan Başak burçlarını eğlenceli bir gün bekliyor. Kısa süreli ilişkileri olan Başak burçlarının ise dikkatli olmaları gerekiyor. Sonlanmalar ve zararlı bitişler söz konusu olabilir. Zihniniz soyut gerçekleri kabul edip içselleştirdikçe bakış açınız genişliyor. Yabancılar, üniversiteler, yeni eğitimler, yurtdışı konularında gelişmeler olası. Aileden veya çocukluk çağından gelen inançlar kendinizi geliştirmenize engel oluyorsa bugün yüzleşmek için koşullar elverişli.

Bugünün uğurlu sayısı: 2

Bugünün uğurlu rengi: Mavi

Bugünün falı: Kozmik Fal

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları 7 Ağustos

İkili ilişkileri olan ve evli Terazi burçları için romantik anlamda güzel ve eğlenceli bir gün olacak. Ancak günlük hayatın kendi temalarında hayal kırıklıklarına uğrayabilirsiniz. Beklediğiniz, almak istediğiniz ama alamadığınız haberler sizi üzebilir. Venüs Balık burcuna ve sizin aşk evinize ilerledi. Sınırlarınızı zorlayacaktır. Gün boyu kimliğinizin zayıf yönleriyle yüzleşip bağlanma sorunlarını çözebilirsiniz. Kendinize adil olmayı öğreneceksiniz. Duygusal tıkanıklıklar, ifade edilmemiş düşünceler kafa karışıklığı ve amaç yoksunluğu yapabilir. İfade gün boyu önemli.

Bugünün uğurlu sayısı: 9

Bugünün uğurlu rengi: Turuncu

Bugünün falı: Tanrıça Tarotu

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları 7 Ağustos

Hareket enerjiniz kısıtlı. Bugün pek bir şey yapmak içinizden gelmeyebilir. Evinizle, ailenizle ilgilenmeniz gerekebilir. Bazı Akrep burçlarının taşınma, yer değiştirme gibi gündemleri söz konusu olabilir. Aşk hayatınız konusunda çok dikkatli olmanız gerekiyor. Yakın çevrede karşılıklı anlayış sorunları yaşanabilir. Dogmatik inançlarınız algınızı gölgelemesin. Sorunlara doğru yaklaşım gün boyunca önemli. Desteklenme arzunuzun destekleme güdüleriyle bütünleşmesi gerekecek.

Bugünün uğurlu sayısı: 1

Bugünün uğurlu rengi: Krem

Bugünün falı: Doğum Haritası

Yay Burcu Günlük Burç Yorumları 7 Ağustos

Sebebini bilmediğiniz bir şekilde güne güzel başlıyorsunuz. Kendinize zaman ayırıyorsunuz, arkadaşlarınıza zaman ayırıyorsunuz, ailenize zaman ayırıyorsunuz. Bugün tembellik yok. Bugün bol bol hareket var. Gün boyu işinizin yaşam amacınıza olan katkısı önem kazanacak. Kendi kendinizin otoritesi olup bağımsız çalışmak isteyebilirsiniz. Zihniniz karışık, odaklanma sorunu uygun seçimler ve doğru kararlara engel oluyor. Duru bir zihin için rutin dışı faaliyet faydalı olur.

Bugünün uğurlu sayısı: 3

Bugünün uğurlu rengi: Fuşya

Bugünün falı: Melek Falı

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları 7 Ağustos

Oğlak burçlarının hareket enerjisi olmasına rağmen bunu doğru bir şekilde dış dünyaya yansıtamıyorlar. Evde olmayı, eviniz ile alakalı konularla ilgilenmeyi tercih edebilirsiniz. Para ve madde muhabbetlerinden mutsuz oluyorsunuz artık. Her ne kadar çalışma ve adım adım elde etme hırsınız olsa da, bu kadar materyal muhabbetleri sevmiyorsunuz. Merak etmeyin işler yoluna girecek. Bilinçsiz yaklaşımlarınızın ve sorumluluk adına sürdürdüğünüz ilişkilerin farkına varıp bırakma yoluna gidebilirsiniz. Zihniniz karşıt fikirler üretiyor. Kendinizi ve etrafı sürekli sorgulayıp yorabilirsiniz. Suçluluk duygusuyla alınmış mesuliyetleri gözden geçirin.

Bugünün uğurlu sayısı: 7

Bugünün uğurlu rengi: Kavuniçi

Bugünün falı: Kül Falı

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları 7 Ağustos

İradenizi güçlendirdiniz. Bir süredir hiçbir konuda kendinize kurallar koyamıyordunuz. Bu da sizi rahatsız ediyordu. Şimdi yapılacaklar listenize yavaş yavaş daha sağdık kalabiliyorsunuz. Yeni arkadaşlıklar kurmak, yeni çevrelere girmek sizi çok mutlu ediyor. Gün boyu kendinize odaklısınız. Özgüven sağlayan maddi imkanları üretmek için bağımlılıklardan kurtulmak gerekecektir. Öğrendiğiniz konularda derinleşmeden yol alma sabırsızlığı içindeyseniz hedeflerinizi gözden geçirin.

Bugünün uğurlu sayısı: 8

Bugünün uğurlu rengi: Mor

Bugünün falı: Zen Tarot

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları 7 Ağustos

Kendinizi güzelleştirmek arzusundasınız. Fakat maalesef ne diyete başlayacak ne spora başlayacak ne de diğer aktivitelere başlayacak azminiz yok. Bu ara yine rehavete kapıldınız ve iradeniz zayıfladı. Kendinizi toparlamanız gerekiyor. Yaz geliyor. Bikini sezonu açılacak. Venüs burcunuza ilerledi. Bu güzel enerjinin gücünü kullanıp güzelleşmek adına yaptıracağınız estetik operasyonlar, her zamankinden daha başarılı olacaktır. Bugün kendi ihtiyaçlarınız konusunda daha geniş gönüllü davranacaksınız. Geçmişten gelen suçluluk, değersizlik ve kıskançlık duyguları yüze çıkabilir. Suçlu ya da sorumlu aramadan zihin berraklığına odaklanmak faydalı olur.

Bugünün uğurlu sayısı: 2

Bugünün uğurlu rengi: Siyah

Bugünün falı: Rune Taş Falı

Turuncu Fal Cafe

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram