Günlük Burç Yorumları 29 Temmuz 2022

Günlük Burç Yorumları 29 Temmuz 2022

Günlük Burç Yorumları 29 Temmuz 2022, Günlük Burç Yorumunuzu Okudunuz mu? Boğa, İkizler, Yengeç, Balık, Koç, Kova Erkeği – Kadını günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları 29 Temmuz 2022. Bugün yıldızlar tarafından aşk, sağlık, para gibi konularda size neler söyleniyor? Koç Burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu günlük astroloji yorumları.


RESİME TIKLA > İNSTAGRAM ÖDÜLÜNÜ SEN KAZAN…

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları 29 Temmuz

İlişkinizde oldukça sadakatlisiniz ancak bunu abartmayın sevgilinizde sadakate önem veriyor ancak bunu ara sıra gündeme getirmenizden rahatsız olabilir. Bir basiretsizliğin boş yere daha fazla emek harcamanıza yol açması sizi geriyor. Maddi anlamda bazı sıkışıklıklarınız olabilir bunu gidermelisiniz zira daha da büyüyüp karşınıza çıkabilir.

Bugünün uğurlu sayısı: 5

Bugünün uğurlu rengi: Kırmızı

Bugünün falı: Yıldızname


Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları 29 Temmuz

İlişkinizde oldukça şanslısınız zira size uygun biriyle birliktesiniz ve bunu kıymetini bilmelisiniz. Kendinizi bu kadar ön plana atmamanız halinde, kimseye borçlu kalmış olmayacaksınız. Parasal açıdan güven verici tavırlar sergiliyorsunuz ancak bazı konularda kendinize bile zor yetiyorsunuz. Harcamalarınızda daha dikkatli olmalısınız.

Bugünün uğurlu sayısı: 9

Bugünün uğurlu rengi: Mor

Bugünün falı: Kuantum Tarotu


İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları 29 Temmuz

Arada bir yaşadığınız kısa süreli ayrılıklar ilişkinizi ayakta tutuyor. Ara sıra hayal kırıklıkları yaşasanız da bunun üstesinden geliyorsunuz. Alan değiştirme düşünceniz bu dönemde tahmininizin ötesinde riskler taşıyabilir. Yakın tarihte bir satın lama işi içine girebilirsiniz bunun için akıllıca kararlar vermelisiniz.

Bugünün uğurlu sayısı: 3

Bugünün uğurlu rengi: Yeşil

Bugünün falı: Doğum Haritası


Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları 29 Temmuz

Aşk hayatınızda birbirinden farklı istekler  içinde olacaksınız bu haliniz sevgilinizi şaşırtacak. Bir yandan işinizle çok ilgileniyorsunuz bir yandan da eğitiminiz ile ilgili bir takım geleceğe yönelik planlar kuruyorsunuz.  Aile içi ilişkilerinizde daha öz verili olmalısınız. Bu aralar onları çok boşladınız ailenizle zaman geçirmelisiniz.

Bugünün uğurlu sayısı: 7

Bugünün uğurlu rengi: Vişne Çürüğü

Bugünün falı: Katina Falı


Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları 29 Temmuz

Aşk hayatınızda çok durgunsunuz bugünlerde de bu durgunluğunuz devam ediyor ancak bu durgunluğa son vermek için herhangi bir girişimde bulunmayacaksınız.  İş arkadaşlarınızdan birinin yokluğu iş yükünüzü bir hayli arttıracak. Fazla yorulmamaya dikkat edin. Maddi konularda destek almak zorunda kalabilirsiniz.

Bugünün uğurlu sayısı: 4

Bugünün uğurlu rengi: Mercan

Bugünün falı: Evlilik Falı


Başak Burcu Günlük Burç Yorumları 29 Temmuz

İlişkinizde oldukça mutlusunuz bunun sebebi ise sizi ara sıra sinirlendirse de sevgiliniz ve siz. İkili anlaşmalarda şansınız oldukça fazla. Bu ve benzeri avantajlarınızı yeterince kullanamıyorsunuz. Yatırım konularında kendinize güvenmelisiniz ve ona göre hareket etmelisiniz.

Bugünün uğurlu sayısı: 8

Bugünün uğurlu rengi: Ekru

Bugünün falı: Tesbih Falı


Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları 29 Temmuz

Bu aralar aşk hayatınızda yersiz kıskançlıkları abarttınız bunu sevgiliniz de size belirtiyor ancak siz yine de  bildiğinizi okuyorsunuz.  İş yerinizde patron gibi hareket etmeye başladınız ve bu da diğer iş arkadaşlarınızın size karşı olumsuz düşünmelerine neden oluyor. Bu aralar ulaşım sorununuza dikkat etmelisiniz aksi halde bu randevulara geç kalıp laf dinlemek zorunda kalabilirsiniz.

Bugünün uğurlu sayısı: 1

Bugünün uğurlu rengi: Su Yeşili

Bugünün falı: Bakla Falı


Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları 29 Temmuz

Sevgilinizin size yeteri kadar sıcak davranmadığını düşünüyorsunuz bu konuda çoğu zaman mantık hatasına düşüyorsunuz. İş hayatınızda bugünlerde elle tutulur bir problem görünmüyor. Kaynaklarınızı fazlaca kullandığınız için parasal sorunlarınız tekrardan nüksetti.

Bugünün uğurlu sayısı: 6

Bugünün uğurlu rengi: Lila

Bugünün falı: Aşk Falı


Yay Burcu Günlük Burç Yorumları 29 Temmuz

Aşk hayatınızda bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz duygusal açıdan kendinizi kısıtlıyorsunuz. Duygularınızı dile getirmekte daha açık olmalısınız. İş yaşamınızda üzerinize aldığınız sorumlulukların artacağı ve kendinizi bu anlamda baskı altında hissedeceğiniz bir gündesiniz. Bazı çalışmaların size maddi kazanım getireceğini düşünüyorsunuz, bu mümkün.

Bugünün uğurlu sayısı: 5

Bugünün uğurlu rengi: Bordo

Bugünün falı: Çingene Tarotu


Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları 29 Temmuz

Sevgilinizi bu aralar çok şımartıyorsunuz bunun zararını göreceksiniz. Bu aralar iş hayatınız hayli yoğun bunun stresini hafta sonu  çıkarmaya çalışın. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz zira fazla bonkörsünüz.

Bugünün uğurlu sayısı: 4

Bugünün uğurlu rengi: Turuncu

Bugünün falı:


Kova Burcu Günlük Burç Yorumları 29 Temmuz

Sevgilinizi kıskanmanın yersiz olduğunu artık anlamalısınız. Onun sizden başkasınız gözü görmüyor sadece bunu size hissettiremiyor. Ruhsal yönden biraz kuruntulu ve düşünceli olacaksınız. Parasal yönden hayli kazançlı bir gün geçireceksiniz çeşitli kazanımlarınız söz konusu.

Bugünün uğurlu sayısı: 6

Bugünün uğurlu rengi: Pembe

Bugünün falı: Ateş Falı


Balık Burcu Günlük Burç Yorumları 29 Temmuz

Sevgilinizin üstüne fazlaca gidiyorsunuz o bunu size belirtiyor ancak kıskançlık sizi farklılaştırmış. Bugün çalışmalarınıza yeni bir bakış açısı getireceksiniz. Daha kolektif bir yol izleyeceksiniz. Parasal konularda eliniz hayli açık buna artık bir son vermelisiniz.

Bugünün uğurlu sayısı: 8

Bugünün uğurlu rengi: Çivit Mavisi

Bugünün falı: Su Falı


Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız Turuncu Fal’a ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

Turuncu Fal Cafe

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram