Görüntülü Fal Nedir?

Görüntülü Fal Nedir?

Görüntülü fal, falcı ile falseveri bir mobil uygulama ile görüntülü şekilde bağlayarak istenilen fala bakılması şeklinde olur. Fal baktırırken dilerseniz sadece konuşarak dilerseniz de görüntülü olarak fal baktırabilirsiniz.

Fal ve astroloji merkezimizde istediğiniz iki seçenekte de online olarak görüntülü fal baktırabilirsiniz. Uzman falcılarımız ile günün her saati fal hizmeti vermekteyiz. Görüntülü fal için fal asistanı arkadaşlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Görüntülü falın normal faldan farkı var mı?

Hisleri kuvvetli olan falcılar fal bakarken kullandıkları nesneler onlar için birer araçtır. Kimi falcılar bazı nesnelerle daha yoğun bağlantılar kurar. Uzman falcılarımız en iyi oldukları fal konusunda farklı fal türlerinde yoğunlaşmışlardır.

Yüz yüze ya da normal fal bakarken kullandıkları yeteneklerini görüntülü fal bakarken de uygularlar. Görüntülü fal baktırırken sizlerle iletişime geçtikleri anda aranızda enerji anlamında bir bağ kurulur. Falcı, bakacağı fala yoğunlaşır ve görüntülü fal bakılır.

Hangi fallar görüntülü fal olarak bakılır?

İstediğiniz her fal türüne görüntülü fal olarak baktırabilirsiniz. Görüntülü fal baktırırken bir sınırlama yoktur. Merkezimizde bakılan bütün fallar hem görüntülü fal şeklinde hem de sesli ya da yüz yüze olarak bakılabilir.

Görüntülü ateş falı nasıl bakılır?

Fal merkezimizden aldığınız randevu sonrası fal asistanı arkadaşlarımız sizleri görüntülü fal baktıracak şekilde falcı ile iletişime geçirir. Sonrasında falcı bir ateş yakar. Ateşe yoğunlaşır. Ateşte gördüklerini size görüntülü fal baktırırken söyler. Sizler istediğiniz soruları sorarsınız. Onlar da görüntülü fal bakarken cevap verir.

Görüntülü fal baktırırken tarot falı nasıl baktırılır?

Yukarıda görüntülü ateş falında olduğu gibi randevunuzu alırsınız ve falcı ile aynı şekilde iletişime geçersiniz. Falcı, tarot falında kullanacağı destesiniz açar. Hangi açılımı tercih ediyorsa ona göre sizler için kartlar seçer. Seçtiği kartları yorumlar. Sorularınızı sorarsınız ve falcı da cevaplar.

Bu iki örnek üzerinden bakacak olursak dilediğiniz fal türüne görüntülü fal olarak baktırabilirsiniz. Uzman falcılarımız hislerini kullanarak sizlere en iyi hizmeti vermektedir. Türkiye’nin en büyük fal ve astroloji merkezinde fal severler için tüm seçenekler düşünülmüştür. Görüntülü fal baktırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Oyla
[Toplam: 0 Puan: 0]
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating