Falcı (Medyum) Yasemin

Falcı (Medyum) Yasemin

Falcı (Medyum) Yasemin

falcı-medyum-yasemin

Yasemin Kimdir ve Kendini Nasıl Keşfetti?

Küçük yaşlarda bazı güçlerinin olduğunu fark etmiştir. Bunu ilk olarak görüşmek istediği kişiyi ayağına getirerek, ruhsal yönden onu okuyabildiğini ve düşüncelerini görebildiğini anlamıştır. Bu işi 20 yıldır profesyonel bir şekilde yapıyor. Aslen Ermeni kökenlidir. Türban içinde bir evde büyümüştür. Çocukken türbedarın kalp gözünün açık olduğunu söylemesi ile kendini keşfetmiştir.

Falcı Yaseminin Son Tecrübesi Nedir?

Bu keşfettiği yetenekleri sayesinde resimden analiz yapabilir, kader çarkı hakkında bilgi verebilir. Su falından kişinin kaderinde iyi veya kötü yaşanacakları anlatabilir. Maddi yaşantısı, kariyeri, aile yaşantısı hakkında geleceğe yönelik bilgiler verebilir. İnsanların gözlerine bakarak gelecek ile ilgili bilgiler verebilir.

Ankara Falcı Yasemin, Medyum Yasemin, Meşhur Falcı Yasemin gibi aramaların sahibi. Yıllardır vazgeçilmeyen tecrübe

Oyla
[Toplam: 46 Puan: 3.8]
48 thoughts on “Falcı (Medyum) Yasemin
  1. Yasemin Hanımın yanında kendimi çok huzurlu hissediyorum. Manevi gücü insanı rahatlatıyor. Tane tane konuşması etkiliyor. Fal baktırmayı seviyorum.

  2. cok degerli biri gercekten. Baktigi fal, hissettikleri, öngörüleri, yorumlari muhtesem. Tavsiye ederim kesinlikle.

  3. Ben ne söylesem ne yazsam bilemiyorum az gelir çünkü.anlatmadığım çoğu şeyi bile bildi detaylarına kadar hem de.beni bana anlattı resmen.muhteşem bir hissiyatı var hayran olmamak elde değil

  4. inanilmaz derin hislere sahip,ustumde hissedip anlamlandiramadigim herseyi pat pat soyledi, yol gosterdi..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir