Falcı (Medyum) Tılsım

Falcı (Medyum) Tılsım

Falcı (Medyum) Tılsım Kimdir ve Kendini ne zaman keşfetti? Hangi Fallara bakar? ne zaman falcı oldu? Ankara En iyi Kahve falcısı Tılsım.

Falcı (Medyum) Tılsım Soyu Orta Asya Göçmeni olan Falcının , Annesi Yunan Asıllı ve Anneannesi ocak zade olup, ve Onun dedesininde Kahin derecesinde saygınlığı varmış. Nesilden Nesil’e el alarak gelen Falcı Tılsım. Annesinden bu konuda büyük eğitimler alarak çok genç yaşlarında Duru Görü ve 6. Hislerini kullanma eğitimini almaya başlamıştır.

Ününe Kavuşması

Ailesinden aldığı eğitimler sonucu, Kalp Gözü açılmaya başlayan Falcı TılsımHislerini ilk defa okul zamanlarında arkadaşlarına belirterek kullanmaya başladı, arkadaşları tarafından ilgi görmeye başlayan Falcı Tılsım, Kendini geliştirmek için sürekli öngörülerini kullanmaya başlar. Ailesininde büyük desteği ile, hızlı bir şekilde ismini duyurmaya başlar. Sonraki aşama Aile arası toplanmalar’da ve komşuluk ilişkilerin’de de konuşulması ile beraber. İlk Profesyonelliğe adımını atmış olur. Okulun bitmesi ile beraber, Ufak tefek daha eğitimler alan Medyum Tılsım, Medyumluk sınıfına ulaşmış olur ve ilk olarak İzmir’de bir cafe de Hizmet vermeye başlar, İzmir’de toplamda 6-7 Yıl Falcılık yapar, daha sonrası Turuncu Cafe’nin ününü duyan Tılsım, bizimle çalışmak için İzmir’den Ankara’ya taşınmış olur.

Baktığı Fallar ve Özellikleri

Falcı Tılsım, Tüm fal Çeşitlerine Bakabilmektedir. Fal materyallerini bir araç olarak gören Tılsım. Direk olarak hislerini kullanarak hizmet vermektedir. Özellikle insanların aşk ilişkilerinde şaşırtıcı derecede fallara bakabiliyor. Ayrıca Astroloji bilgisi yüksek olan Tılsım, Karakter analizlerini profesyonel olarak yapıyor. Ankara’da aranan Ankara en iyi falcı ve çok falcılardan olmaya aday yeni Falcı Tılsım

Turuncu Fal Cafe

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram