Falcı (Medyum) Helen

Falcı (Medyum) Helen

Falcı Helen Kimdir ve Kendini ne zaman keşfetti?

Soyu Orta Asya Göçmeni olan Falcı Helen, Annesi Yunan Asıllı ve Anneannesi ocak zade olup, ve Onun dedesininde Kahin derecesinde saygınlığı varmış. Nesilden Nesil’e el alarak gelen Falcı Helen. Annesinden bu konuda büyük eğitimler alarak çok genç yaşlarında Duru Görü ve 6. Hislerini kullanma eğitimini almaya başlamıştır.

Ününe Kavuşması

Ailesinden aldığı eğitimler sonucu, Kalp Gözü açılmaya başlayan Falcı Helen Hislerini ilk defa okul zamanlarında arkadaşlarına belirterek kullanmaya başladı, arkadaşları tarafından ilgi görmeye başlayan Falcı Helen, Kendini geliştirmek için sürekli öngörülerini kullanmaya başlar. Ailesininde büyük desteği ile, hızlı bir şekilde ismini duyurmaya başlar. Sonraki aşama Aile arası toplanmalar’da ve komşuluk ilişkilerin’de de konuşulması ile beraber. İlk Profesyonelliğe adımını atmış olur. Okulun bitmesi ile beraber, Ufak tefek daha eğitimler alan Medyum Helen, Medyumluk sınıfına ulaşmış olur ve ilk olarak İzmir’de bir cafe de Hizmet vermeye başlar, İzmir’de toplamda 6-7 Yıl Falcılık yapar, daha sonrası Turuncu Cafe’nin ününü duyan Helen, bizimle çalışmak için İzmir’den Ankara’ya taşınmış olur.

Baktığı Fallar ve Özellikleri

Falcı Helen, Tüm fal Çeşitlerine Bakabilmektedir. Fal materyallerini bir araç olarak gören Helen. Direk olarak hislerini kullanarak hizmet vermektedir. Özellikle insanların aşk ilişkilerinde şaşırtıcı derecede fallara bakabiliyor. Ayrıca Astroloji bilgisi yüksek olan Helen, Karakter analizlerini profesyonel olarak yapıyor. Ankara’da aranan Ankara en iyi falcı ve çok falcılardan olmaya aday yeni Falcı Helen

Oyla
[Toplam: 49 Puan: 3.9]
48 thoughts on “Falcı (Medyum) Helen
  1. artık ne yazsam bilmiyorum.. Her dakika arayasım geliyor seni… Her dediğini yaşıyorum.. şaşırmıyorumda artık

  2. Arkadaşımın tavsiyesi ile gelmiştim iyiki de gelmişim çünkü bu işi çok iyi biliyorsun gerçek bir falcısın o bir gerçek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir